Majstrovstvá sveta vo výkone dobermanov IDC 2004
IDC Welmesterschaft 2004
Vrbové Slowakei

Výsledky 

25.-27.6.2004
Rozhodcovia: Stopa / Färtenarbeit Dr. Pierluigi Pezzano (I)
Poslušnosť / Unterordnung p. Siem Kwak (NL)
Obrana / Schutzarbeit p. Willi Paul (D)
Dozor nad stopami/ Fährtenaufsicht p. Jozef Klíma (SK)
Figuranti: Ján Tóth, Peter Mičúch, Martin Tóth


SINGLE
kat. štart. Meno psovoda Meno psa Plemeno Štát Body
číslo Stopa Poslušnosť Obrana Súčet Poradie
27 38 Karl-Heinz Schneider BANDIT VON DER HASSBERGEN DOB D 97 90 98 285 1.
35 42 N.V.Kroha GELO ROBIS GOLDEN DOB RUS 96 93 96 285 2.
4 22 Georges Berghmans YNO VAN D´HOGESCHOOT DOB B 96 90 96 282 3.
8 2 Josef Okáník AKAR JUMPER DOB CZ II. 92 90 97 279 4.
23 24 Alfons Gernoth HAIO VOM AURACHGRUND DOB D 97 92 90 279 5.
22 3 Andrea Doring ARAK VOM SCHWARZEN ENGEL DOB D 90 96 92 278 6.
44 15 Soprani Giuseppe BOPHENIX DEI LAGHI DOB I 95 88 92 275 7.
43 21 Cairo Renzo HELLEN DI CASA COPPO DOB I 92 94 88 274 8.
17 6 Johny Veenbaas YMILL VAN HET DOANAU HOF DOB NL 87 92 90 269 9.
26 7 Thomas Schlicht INGO VON BAYERN DOB D 86 88 91 265 10.
40 9 Cruciani Gabriele ZUFFA DELLA VIA DEI SAMURAI DOB I 94 80 91 265 11.
16 32 Sandra van de Bergh TAREK VAN DE BERKENSINGEL DOB NL 87 91 84 262 12.
10 12 Jana Hanko GRAL BOHEMIA GOTIKA DOB CZ II. 80 91 90 261 13.
7 5 Šafář Zdeněk GUSS GOLD MIČER DOB CZ II. 93 84 84 261 14.
32 37 Herbert Wargert BANJO VON HOCHSTEDE DOB A 87 86 87 260 15.
14 17 Hans Abels BOY DU CHAMPION DOB NL 88 88 84 260 16.
24 16 Diethard Raeder YHSA VON DER MOOREICHE DOB D 90 82 86 258 17.
13 18 John van der Aart VETO VERITAS V.D. BIELSHOEVE DOB NL 80 85 88 253 18.
18 8 Henri Ravesteyn YORICK YOERI V.D. BIELSHOEVE DOB NL 70 90 91 251 19.
29 25 Gilbert Coudron FELA VON PORTOS DOB NOR 76 84 90 250 20.
11 20 F.Dočekal TABOR VON CASTELL DOB CZ II. 84 74 88 246 21.
5 13 Jana Růžičková ARON ANATOL Z HELFŠTÝNA DOB CZ I. 70 81 93 244 22.
6 29 Daniela Cahová KIRK KROY Z HELFŠTÍNA DOB CZ I. 83 75 86 244 23.
1 31 Sermant Freddy ZATAN VOM SCHLOSS LUPUS DOB B 76 87 81 244 24.
31 28 Eva-Maria Hynie GENTLE-ROUGH-SHADOW´S AVARA DOB A 81 80 80 241 25.
38 40 John Soares CARA'S TOP SHELF DOB USA 60 96 95 251 26.
42 19 Tenerelli Michele JANE DI TAMALU´ DOB I 60 90 77 227 27.
34 27 Dikarevskaa Elena KLASSIK  ALLERT GAIFAI DOB RUS 52 91 83 226 28.
36 4 Spalovský Ivan ARGUS V. IXTLAN DOB SK 94 46 84 224 29.
25 33 Karl Rehfuss JANO VON BAYERN DOB D 21 96 94 211 30.
15 39 Ron Curfs CHAKKO VON DER SCHELTHEIDE DOB NL 18 91 85 194 31.
3 11 Touck Stefan XANTOS VAN´T STEEUDORP DOB B 17 77 95 189 32.
33 34 Straub Gernot LEIDY EXTRA MORAVÁK DOB A 12 90 87 189 33.
2 14 Heremans Frans ZENO VAN HOF TER EYNDOVEN DOB B 13 87 86 186 34.
39 30 Maccaferri Silvano BINGO VOM HAUS ASTEGG DOB I 10 88 84 182 35.
21 23 Tamás Dohoczki AXEL DOB H 12 83 83 178 36.
12 10 Luděk Šilhavý ARAMIS HALIT PAŠA DOB CZ II. 12 78 87 177 37.
20 36 Viktoria Fazikas SAPHIRA SPHINX VON COBRA DOB CRO 0 85 76 161 38.
46 41 Gozzi Raffaella CHICO VOM HAUS ASTEGG DOB I 15 80 abbruch 95 39.
9 35 Kadeřábková Luďka BERRY BLACK SAGITTA DOB CZ II. Disqualifikation        
30 26 Ingar Andersen HAINIDE NEMROD-CHUCK DOB NOR Disqualifikation        
37 1 Kosta Chasiotis BEUTY BIAGOTTI V.COBRA DOB SRB Disqualifikation        
19 - Adam Jansen YANO VAN DE DONKIEN DOB NL - - -    
41 - Severgnini Gian Carlo BRYAN DOB I - - -    
45 - Noro Achille YOR DI VILLA CONTE DOB I - - -    
28   Sabine Keller DON VON TOBAGO DOB D - - -    


TEAM

kat. štart. Meno psovoda Meno psa Plemeno Štát Body
číslo Stopa Poslušnosť Obrana Súčet Poradie
27 38 Karl-Heinz Schneider BANDIT VON DER HASSBERGEN DOB D 97 90 98 285 1.
23 24 Alfons Gernoth HAIO VOM AURACHGRUND DOB D 97 92 90 279
22 3 Andrea Doring ARAK VOM SCHWARZEN ENGEL DOB D 90 96 92 278
   842
44 15 Soprani Giuseppe BOPHENIX DEI LAGHI DOB I 95 88 92 275 2.
43 21 Cairo Renzo HELLEN DI CASA COPPO DOB I 92 94 88 274
40 9 Cruciani Gabriele ZUFFA DELLA VIA DEI SAMURAI DOB I 94 80 91 265
  814
8 2 Josef Okáník AKAR JUMPER DOB CZ II. 92 90 97 279 3.
10 12 Jana Hanko GRAL BOHEMIA GOTIKA DOB CZ II. 80 91 90 261
7 5 Šafář Zdeněk GUSS GOLD MIČER DOB CZ II. 93 84 84 261
  801
17 6 Johny Veenbaas YMILL VAN HET DOANAU HOF DOB NL 87 92 90 269 4.
16 32 Sandra van de Bergh TAREK VAN DE BERKENSINGEL DOB NL 87 91 84 262
14 17 Hans Abels BOY DU CHAMPION DOB NL 88 88 84 260
  791
4 22 Georges Berghmans YNO VAN D´HOGESCHOOT DOB B 96 90 96 282 5.
1 31 Sermant Freddy ZATAN VOM SCHLOSS LUPUS DOB B 76 87 81 244
3 11 Touck Stefan XANTOS VAN´T STEEUDORP DOB B 17 77 95 189
  715
32 37 Herbert Wargert BANJO VON HOCHSTEDE DOB A 87 86 87 260 6.
31 28 Eva-Maria Hynie GENTLE-ROUGH-SHADOW´S AVARA DOB A 81 80 80 241
33 34 Straub Gernot LEIDY EXTRA MORAVÁK DOB A 12 90 87 189
  690