IDC 2011 
Majstrovstvá veta vo výkone Dobermanov - World championship - Weltmeisterschaft 

CACIT - IP0 3, CACT 
14. - 15. 05. 2011 
Castano Primo - Milano, Taliansko - Italy - Italien

Rozhodcovia - Judge - Richter: 
"A" - Stopy / / Tracking / Tracking: Armin Baumeister (D) 
"B" - Poslušnosť / Obedience / Unterordnung :  Alain Muller (F) 
"C" - Obrana / Protection / Schutzarbeit : Jozef Klíma (SK)

Výsledky - Jednotlivci

Kat.č. Štart.č. Meno psa Meno psovoda "A" "B" "C" Spolu   QUALIF. Poradie
14 31 OTTOMAC GIUSEPPE SOPRANI 100 95 97 292 QUAL ECC 1
11 17 RINGO VOM BURGWALD JOERG FRITSCHE 97 95 96 288 QUAL ECC 2
17 16 PIPPY DI CASA GIARDINO FAUSTO ZAMBINI 97 90 96 283 QUAL MB 3
21 34 BRISKA'S ALEX MORTEN LARSEN 99 93 90 282 QUAL MB 4
10 24 COMET VOM BURGHOF ANDREAS DOERR 96 90 94 280 QUAL MB 5
15 32 FIONA DI TAMALU' SALVATORE LOVERRE 96 92 92 280 QUAL MB 6
2 33 BEAST VOM ELBENWALD MARTIN KRUISS 94 93 91 278 QUAL MB 7
24 8 ALEXA SHERIDANO LE FANO LUDEK SILHAVY 95 87 94 276 QUAL MB 8
13 19 OSCAR VOM AURACHGRUND ROMAN SCHNEIDER 95 90 88 273 QUAL MB 9
9 35 ESCARA  VOM FERRENBERG ELKE ALBRECHT 95 81 96 272 QUAL MB 10
30 27 CHARISMA NUOVA DOLCE VITA MIKLASOVA DARINA 93 88 85 266 QUAL B 11
6 20 EDZAR VOM SCHLOSS LUPUS FREDDY SERMANT 90 82 90 262 QUAL B 12
3 30 ERNYIA VON DER LUSSENWIESE MONICA BAUMGARTNER 94 80 88 262 QUAL B 13
25 15 URIAN MIRATIO DANIELA CAHOVA 90 86 86 262 QUAL B 14
19 11 OGAN DE' ANDREOLI DINO BARATELLA 98 70 93 261 QUAL B 15
22 12 AYCKA VOM BURGHOF ERIC HERMANS 98 81 81 260 QUAL B 16
31 25 ATIS Z RINCELOVA MILAN MIHOK 98 72 87 257 QUAL B 17
1 21 BAGIRA DE LA CASA ALINA HELMUT TROJOVSKI 90 76 90 256 QUAL B 18
16 10 WARRAS DEL PAIS BAVIERA LUCIANO VANO 96 70 89 255 QUAL B 19
29 3 EFRITA BRYNAL GOLD FRANTISEK DOCEKAL 97 71 87 255 QUAL B 20
8 4 BUMA VOM KATTENTURM DENNIS PANTHEN 75 91 88 254 QUAL B 21
23 28 BRISKA'S  ZOSCA  C.W. VAN ALPHEN 95 70 87 252 QUAL B 22
35 14 MEZZROW'S PUSHKIN CAMILLA RONQVIST 93 70 88 251 QUAL B 23
27 9 HERMINIA ZKANAPE JITKAU SESTAKAVA 93 75 81 249 QUAL B 24
33 22 DOBFANCIER'S REGIUZ TORBJORN ERIKSSON 72 78 95 245 QUAL B 25
34 6 DIRAGOS IN FLAMES EMELIE LOWSTEDT 70 87 88 245 QUAL B 26
12 2 DEXTER VOM MAINDREIECK GABRIELE GRUNDMANN 70 84 90 244 QUAL B 27
18 1 VLADISLAV ANGELA MIGLIORINO 55 85 95 235 NQ SUFF 28
26 7 A'SARA NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN MARIE KLVANOVA 75 54 92 221 NQ SUFF 29
36 18 AYS AQUIRRE DU FEU D'ARAMON RITTER FRANZISKA 98 24 92 214 NQ SUFF 30
5 36 FOUKEBOY VOM FERRENBERG FRANS HEREMANS 97 85 18 200 NQ INSUFF
38 26 ARAMI AMAT DU FEU D'ARAMON SANDMEIER HANSPETER 52 60 84 196 NQ INSUFF
4 13 BIENE  VOM ELBENWALD GERLINDE WYCISK 96 80 17 193 NQ INSUFF
28 23 ENITA LAGUNA NOVA MARTINA ARONOVA 35 74 29 138 NQ INSUFF
32 5 ARDENS GRETA JESUS RAMON MELERO FERNANDEZ 0 0 0 0 squalificato
37 29 ARAK AMARUK DU FEU D'RAMON DANIEL TROXLER 0 0 0 0 squalificato
20 URANIANKING DI CASA RIODA BARBARA VALENTI riserva

 

Výsledky - Družstvá

ITALIA OTTOMAC GIUSEPPE SOPRANI 292
855
1
ITALIA PIPPY DI CASA GIARDINO FAUSTO ZAMBINI 283
ITALIA FIONA DI TAMALU' SALVATORE LOVERRE 280
GERMANIA RINGO VOM BURGWALD JOERG FRITSCHE 288
841
2
GERMANIA COMET VOM BURGHOF ANDREAS DOERR 280
GERMANIA OSCAR VOM AURACHGRUND ROMAN SCHNEIDER 273
AUSTRIA  BEAST VOM ELBENWALD MARTIN KRUISS 278
796
3
AUSTRIA  ERNYIA VON DER LUSSENWIESE MONICA BAUMGARTNER 262
AUSTRIA  BAGIRA DE LA CASA ALINA HELMUT TROJOVSKI 256