Klubová výstava - GRAND PRIX o Zlatého dobermana
Club Show GRAND PRIX of Gold Dobermann
Klubsiegerschau -GRAND PRIX um den Goldenen Dobermann
01. 07. 2012, Kamenný mlyn
Slovensko - Slovakia - Slowakei
rozhodca - judge - richter:  p. Killmaier Rudi, GE
KV Klubový víťaz 2012 Club Winner 2012 Klubsieger 2012
KV Mladých Klubový víťaz mladých 2012 Youth Club Winner 2012 Jugend Klubsieger 2012
KV Šteniat Klubový víťaz Šteniat 2012 Baby Club Winner 2012 Baby Klubsieger 2012
KV Dorastu Klubový víťaz Dorastu 2012 Junior Club Winner 2012 Jüngsten Klubsieger 2012
KV Čestnej Víťaz Čestnejt triedy 2012 Winner of Honory class 2012 Ehrenklasse Sieger 2012
KV Veteránov Najkrajší Veterán 2012 The Best veteran 2012 Veteranen Sieger 2012
ZD Zlatý doberman Golden doberman Goldenen Dobermann
VN - Veľmi Nádejný VP - Very Promissing VV - Viel Verschprechend
N - Nádejný P - Promissing V - Versprechend
V - Výborný E - Excellent V - Vorzüglich
VD -Veľmi Dobrý VG -Very Good SG -Sehr Gut
D - Dobrý G - Good G - Gut
DISKVALIFIKÁCIA DISQUALIFIKATION DISQUALIFIKATION
NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA ABSENT ABWESEND
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
2 VN 1, KV Šteniat YERED KING OF DARKNESS ZYLAN ZAIS DEL CITONE COME AS YOU ARE VESTA
1 VN 2 NEVILL NASH Z HELFŠTÝNA ARMANI DE TERRA MIRABILI CAIA CLAIRE Z HELFŠTÝNA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
4 VN 1, KV Dorastu UNICO NERO DI PERLANERA URBANO DEL DIAMANTE NERO CASSY CRYSTAL DI PERLANERA
3 VN 2 EVANDER DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
6 V 1 CAJC, KV Mladých JOHN JORDAN Z HELFŠTÝNA JACK ABBA SONIA CONNY ROYAL CASTELBERG
7 VD 2 METT MORAVIA HEART ELTON EXTRA MORAVAK KIMA DAKER
5 NEPRIŠIEL BASTIEN VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FRINKENHEIN
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
8 V 1 CAC LIVONIJA BARON NARCISSUS LIVONIJA BARON HEART OF HAMLET LIVONIJA BARONESA KINGLY
9 V 2 R-CAC ROYAL REZON VIS ABSOLUTA  GRAND MOLLIS ARMANI PETRA PERLA VIS ABSOLUA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
12 V 1 CAC QUICKSTEP KING OF DARKNESS ALE ALAMOS DEL CITONE COME AS YOU ARE VESTA
11 V 2 R-CAC LIVONIJA BARON NOSTRADAMUS LIVONIJA BARON HEART OF HAMLET LIVONIJA BARONESA KINGLY
13 V 3 RONIN KING OF DARKNESS FAMOUS FIDEL DI PERLANERA GEM´GIVVEEO ROCA
10 NEPRIŠIEL HERO DI CASA FOX FEDOR DEL NASI ELIXIR DI CASA FOX
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
14 V 1 CAC SAVON DEL MEDIANO MAXIM DI ALTOBELLO PANDORA DEL MEDIANO
15 NEPRIŠIEL TAHI-RÉME IGOR ANDRES CROCKETT DEL CITONE TAHI-RÉME GINITI
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
16 V 1 CAC, KV, ZD, BOS OBI WAN KENOBI DE GRANDE VINKO LEO VOM MEARKISCHEN LAND GEKATA DE VINKO IZ DOLINY DALMENOV
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
17 V 1, KV Čestnej CHRISS Z PADOKU CARLOS Z PADOKU SANT KREAL RIORITA
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
73 V 1, KV Veteránov ENERGY EXTRA MORAVÁK BARON NIKE RENEWAL HESSI EXTRA MORAVÁK
18 V 2 ATIS Z RINCELOVA XERXES Z TOMKY MAMBA DOBGAR
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
21 VN 1, KV Šteniat SAVANA BETELGES TAHI-RÉME MAX XENIA FOR BETELGES DEL NASI
20 VN 2 OMAYADA TIKRAI NAUJA YANKEE VOM KLINGBACH ITALIA TIKRAI NAUJA
22 VN 3 YOU TOO KING OF DARKNESS ZYLAN ZAIS DEL CITONE COME AS YOU ARE VESTA
19 VN 4 NAIRI NARCIA Z HELFŠTÝNA ARMANI DE TERRA MIRABILI CALA CLAIRE Z HELFŠTÝNA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
25 VN 1, KV Dorastu SANT KREAL PARIDA SANT KREAL ZEUS SANT KREAL USLANA
24 VN 2 ETERNITY DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
23 VN 3 ELEGANCE DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
26 V 1 CAJC, KV Mladých FIWA VON WALLEY HILO VOM NEMESIS AMANDA VON PRESSILLA
27 V 2 JENIFER BETELGES DANTE DELLA QUERCE NERE XENIA FOR BETELGES DEL NASI
66 V 3 ZELDA ZELANDA DI PERLANERA ZORDAN ZEWI DEL CITONE JUANITA DI PERLANERA
29 V 4 VAYA CON DIOS KING OF DARKNESS HILO VOM NEMESIS GEM´GIVVEEO ROCA
28 V NIKOL NAOMI TIKRAI NAUJA XOX DI ALTOBELO JANTARNAJA LEDI TIKRAI NAUJA
78 NEPRIŠLA EPHIRA DI CASA CARESI ZORDAN ZEWI DEL CITONE INES DI PERLANERA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
30 V 1 CAC ANA JUAQINA DI PERLANERA LEO VOM MEARKISCHEN LAND TAHI-RÉME RUTHY
31 V 2 R-CAC MEILE TIKRAI NAUJA MAXIM DI ALTOBELLO ITALIA TIKRAI NAUJA
34 V 3 TAHI-RÉME PADME OKSAMIT DE GRANDE VINKO TAHI-RÉME ROXANA
33 VD 4 REA-ROMA VIS ABSOLUTA  GRAND MOLLIS ARMANI PETRA PERLA VIS ABSOLUA
32 VD QUIDA QUIDIA MORGANTINA CHRISS Z PADOKU ASARA MADDOB
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
37 V 1 CAC FEYA BETELGES ALE ALAMOS DEL CITONE GALILEA BETELGES
38 V 2 R-CAC LARIDANA TIKRAI NAUJA LIVONIJA BARON HITCH COCK BARONA DI ALTOBELLO
35 V 3 ATIA AURELIA DE LA SCYTHA IDANE DI ALTOBELLO ZAFI VAN FELOX
36 NEPRIŠLA EMILY HERO DI CASA FOX BRENDA
39 NEPRIŠLA TAHI-RÉME POCAHONTAS OKSAMIT DE GRANDE VINKO TAHI-RÉME ROXANA
40 NEPRIŠLA UFANA URSALINA DE GRANDE VINKO IRON DI CASA FOX GOLDA GRACE DE GRANDE VINKO
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
42 V 1 CAC, KV MAGIC MANDY Z TOMKY BARON ZIDAN Z TOMKY SANT KREAL UDACHA NEVA
41 NEPRIŠLA C´VIKTORIA DONSA FROM 14TH MERIDIAN DON DIEGO VOM HARTEN KERN A´SARA NIGRE FROM 14 MERIDIAN
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
43 V 1 CAC FERRARI FLYING PERLANERA ZORDAN ZEWI DEL CITONE TAHI-RÉME RUTHY
45 V 2 R-CAC O´FINITY KING OF DARKNESS COME AS YOU ARE JARED COME AS YOU ARE VESTA
44 V 3 OLA OLIVIA MORGANTINA TAHI-RÉME ROMEO HELEN HUNT MORGANTINA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
74 V 1, KV Veteránov AKIRA MORAVÁK EXTRA ELITE KHANCOBAN V. TEUTONIA IRA EXTRA MORAVÁK
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
47 VN 1, KV Dorastu JACKAL RONIN VON WOLF STAMM A´CONDOR VOM RESIDENZSCHLOSS FOR ME VON WOLF STAMM
46 VN 2 EVEREST DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
49 NEPRIŠIEL VOX TENEBRAE D´ISLAMORADA HERO DI CASA FOX RENÉ ROYAL D´ISLAMORADA
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
50 V 1 CAJC, KV Mladých, ZD BROWN PRIDE MAXIM DI ALTOBELLO BIRBA KIRA DI VILLA CONTE
48 V 2 MAFIOSO TIKRAI NAUJA MAXIM DI ALTOBELLO ITALIA TIKRAI NAUJA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
53 V 1 CAC, KV LUCKY LUCIANO TIKRAI NAUJA LIVONIJA BARON HITCH COCK BARONA DI ALTOBELLO
51 V 2 R-CAC BONO DE LA SCYTHA TERALINE MIDGARD STEEL DRAGON STELLA
54 V 3 MARIUS ABBA-SONIA ENERGY EXTRA MORAVÁK IRIS ABBA-SONIA
52 NEPRIŠIEL KINKARTUN DI CASA FOX ZORDAN ZEWI DEL CITONE EXTER DI CASA FOX
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
55 V 1 CAC PRESIDENT KING OF DARKNESS RON DEL FIORSILVA GEM´GIVVEEO ROCA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
76 V 1 CAC DIOMEDES BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
57 V 2 R-CAC RELLAPS FORREST RON DEL FIORSILVA FOCAS ONCE YPON A TINIE
75 V 3 EL CID EXTRA ELITE BOJAN V. HAVELAND ELETRA EXTRA MORAVÁK
56 V 4 CLIFF ROYAL DUX AMOS ROYAL DUX OXA V. AURACHGRUND
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
59 VN 1, KV Šteniat TRUNKA LUNKA DI PERLANERA ALE ALAMOS DEL CITONE FRUTHY FREE DI PERLANERA
58 NEPRIŠLA NIA NADETTE Z HELFŠTÝN ARMANI DE TERRA MIRABILI CAIA CLAIRE Z HELFŠTÝNA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
60 VN 1, KV Dorastu EL CAMINO DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
63 V 1 CAJC, KV Mladých, ZD KALINA BETELGES ALE ALAMOS DEL CITONE ZORA BETELGES
62 V 2 ELEKTRA BEST CERBER ARMANI DE TERRA MIRABILI CASSANDRA BEST CERBER
65 V 3 NEW STAR TIKRAU NAUJA XOX DI ALTOBELO JANTARNAJA LEDI TIKRAI NAUJA
61 V 4 BUGATTI VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FRINKENHEIN
64 V KISSA KATRINA Z HELFŠTÝNA PAKO DAKER LOLA LEONA Z HELFŠTÝNA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
67 V 1 CAC MON AMOUR TIKRAI NAUJA MAXIM DI ALTOBELLO ITALIA TIKRAI NAUJA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
68 V 1 CAC CSINI BABA DIVA F´HIRAM ABIF ROYAL BELL PAMELA DAKER
77 V 2 R-CAC FATIMA EXTRA ELITE ASCOMANNIS GITANO BESS EXTRA MORAVÁK
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
69 V 1 CAC BAMBI DE LA SCYTHA TERALINE MIDGARD STEEL DRAGON STELLA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
71 V 1 CAC, KV, ZD, BOB ZORA BETELGES PAKO DAKER GRETA BETELGES
70 V 2 R-CAC SUEMI DEL MEDIANO MAXIM DI ALTOBELLO PANDORA DEL MEDIANO
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
72 V 1, KV Čestnej TAHI-RÉME BABINE NILO DEI NOBILI NATI TAHI-RÉME GIOVANNA
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
- - - - -
NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA  - BEST BREEDER   - BESTE ZUCHTGRUPPE
1 1 TIKRAI NAUJA Cecys Andrius
NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - BEST PROGENY   - BESTE  NACHZUCHT
- - - - -
JUNIOR HANDLING PES - MALE - RUDE
1 Miriam Cangiano BROWN PRIDE
JUNIOR HANDLING SUKA - FEMALE - HUNDIN
1 Samantha Cecys MEILE TIKRAI NAUJA