Špeciálna výstava DKSR
Dobermann club SR Special show
Dobermann klub SR Specialsiegerschau
23. 09. 2012, Liptovská Sielnica
Slovensko - Slovakia - Slowakei
rozhodca - judge - richter:  p. Jozef Klíma, SR
VŠV Víťaz Špeciálnej Výstavy 2012 SS Winner 2012 Sieger der SSSCh 2012
VŠV Mladých Víťaz Špeciálnej Výstavy Mladých 2012 Youth SS Winner 2012 Jugendsieger der SSSCh 2012
VŠV Šteniat Víťaz Špeciálnej Výstavy Šteniat 2012 Baby SS Winner 2012 Sieger der SSSCh Baby 2012
VŠV Dorastu Víťaz Špeciálnej Výstavy Dorastu 2012 Junior SS Winner 2012 Jűngstensieger der SSSCh 2012
V Čestnej triedy Víťaz Čestnej Triedy 2013 SS Winner of Honory class 2012 Ehrenklasse Sieger 2012
Najkrajší Veterán Najkrajší Veterán 2012 The Best SS veteran 2012 Veteranensieger 2012
NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA ABSENT ABWESEND
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
1 VN 1, VŠV Šteniat BENTLEY BENELLI OF KIMBERLY-PEARL URBANO DEL DIAMANTE NERO TOM-DOBER JETTA BLACK PEARL
3 VN 2 ROBERT REDFORD MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
2 VN 3 REMBRANT RIJN MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
4 VN 1, VŠV Dorastu ERIA PRO URSUS TAHI-RÉME IGOR KIMBERLY MORAVIA HEART
5 VN 2 RELLAPS NICONESS DESTINY´S PHOENIX HIGHWAY TO HELL FOCUS ONCE UPON A TIME
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
6 V 1 CAJC, VŠV Mladých ELANO GRAF OF JA-MES-LE´-MON CHESTER VON DER TOPFERSTANDT AURÉLIE GRAFIN OF JA-MES-LE´-MON
7 V 2 MAYLO MORAVIA HEART ELTON EXTRA MORAVÁK KIMA DAKER
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
9 V 1 CAC RONIN KING OF DARKNESS FAMOUS FIDEL DI PERLANERA GEM´GIVVEEON ROCCA
10 V 2 R-CAC ROYAL-REZON VIS ABSOLUTA GRAND MOLLIS ARMANI PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA
8 V 3 JOHN JORDAN Z HELFŠTÝNA JACK ABBA-SONIA CONNY ROYAL CASTELBERG
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
14 V 1 CAC, VŠV, BOS PRIDE OF RUSSIA URANO BARSELONA BRAVA IZ DOMA DOMENI BARSELONA BRAVA IZ DOMA DOMENI
11 V 2 R-CAC ARCHIBALD MADDOB TAHI-RÉME ROMEO ANIA ANUSCHKA MORGANTINA
12 VD 3 JOE NUOVA DOLCE VITA VICTOR VINCENT VAN HET WANTIJ HERA NUOVA DOLCE VITA
13 NEPRIŠIEL KLIFF MORAVIA HEART CONALL MORAVIA HEART KIMA DAKER
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
15 V 1 CAC DAUMUTEF BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
16 V 1, V Čestnej triedy IKAR IKAROS MORGANTINA SERGUIS ALEXANDRIA RERIKH CASSANDRA CLEA MORGANTINA
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
17 V 1, Najkrajší Veterán ATIS Z RINCELOVA XERXES Z TOMKY MAMBA DOGBAR
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
20 VN 1, VŠV Šteniat RENA REGINA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
18 VN 2 PRIDE OF RUSSIA KEPHARA PUNSH IZ DOMA DOMENI PRIDE OF RUSSIA ONE MORE
19 VN 3 RAMADA RIA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
21 VN 4 XANTHEÉ GRAFIN OF MON-JA-MES MURPHY GRAFIN MIELL OF MON-JA-MES
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
22 V 1 CAJC, VŠV Mladých SANT KREAL PARIDA SANT KREAL ZEUS SANT KREAL USLADA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
23 V 1 CAC MIA MORAVIA HEART ELTON EXTRA MORAVÁK KIMA DAKER
24 VD 2 QUIDA QUIDIA MORGANTINA CHRISS Z PADOKU ASARA MADDOB
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
25 V 1 CAC AURÉLIE GRAFIN OF JA-MES-LE´-MON DEXTER VOM HARTEN KERN GRAFIN GIULINA GEMBIA OF MON-JA-MES
29 V 2 R-CAC PRISCILLA PRESLEY MORGANTINA DREAM STAR OF BEDEA HELLEN HUNT MORGANTINA
26 V 3 DALILA BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
28 VD 4 LUCILLE LISBETH ALARY ASLAR URIAN MIRATIO BACARDI ALARY ASLAR
22 NEPRIŠLA ILKA IMARA Z HELFŠTÝNA THOR TOSKAR Z HELFŠTÝNA ERIA PRO RENI REMARK
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
30 V 1 CAC JANE NUOVA DOLCE VITA VICTOR VINCENT VAN HET WANTIJ HERA NUOVA DOLCE VITA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
31 V 1 CAC, VŠV, BOB MAGIC MANDY Z TOMKY BARON ZIDAN Z TOMKY SANT KREAL UDACHA NEVA
32 V 2 R-CAC OLA OLIVIA MORGANTINA TAHI-RÉME ROMEO HELLEN HUNT MORGANTINA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
33 NEPRIŠIEL PRIDE OF RUSSIA IGOR PRIDE OF RUSSIA SIDOR EURO DINAMIKA IZ ZOOSFERY
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
35 V 1 CAC QUESTOR QUINTO MORGANTINA CHRISS Z PADOKU ASARA MADDOB
34 V 2 R-CAC ERIA PRO QUANTASS QUARTZ TERALINE MIDGARD ERIA PRO MARILLION
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
36 V 1 CAC BOUNTY MADDOB ERIA PRO TIMUR TAURUS TAHI-RÉME MIRAGE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
38 V 1 CAC, VŠV DIOMEDES BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
37 V 2 R-CAC ALPHAPRIDE ARMANDO FEDOR DEL NASI BARHAT-BAYADERA VAN ANBERI
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
39 VN 1, VŠV Šteniat RENE RUSSO MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
41 V 1 CAJC, VŠV Mladých ELEKTRA BEST CERBER ARMANI DE TERRA MIRABILI CASSANDRA BEST CERBER
40 V 2 BUGATTI VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FINKENHEIM
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
42 V 1 CAC KISSA KATRINA Z HELFŠTÝNA PAKO DAKER LOLA LEONIE Z HELFŠTÝNA
41 VD 2 NIPSY NOREN ALARY ASLAR AMIGO V. MAINDREIECK BACARDI ALARY ASLAR
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
43 V 1 BACARDI MADDOB ERIA PRO TIMUR TAURUS TAHI-RÉME MIRAGE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
44 V 1 CAC, VŠV ZORICA DEL NASI FEDOR DEL NASI KARMA KAJA DEL NASI
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
1 ATIS Z RINCELOVA BUGATTI VOM FREYER TAL Mihok Michaela
NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA  - BEST BREEDER   - BESTE ZUCHTGRUPPE
1 BEST CERBER DALILA, DAUMUTEF, ELEKTRA, DIOMEDES Kleinová Beata Ing.
NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - BEST PROGENY   - BESTE  NACHZUCHT
- 1 IKAR IKAROS MORGANTINA ROBERT REDFORD MORGANTINA Leitman Ján Ing.
REMBRANT RIJN MORGANTINA
RENA REGINA MORGANTINA
RAMADA RIA MORGANTINA
RENE RUSSO MORGANTINA