Klubová výstava DKSR - GRAND PRIX o zlatého dobermana 
Dobermann club SR Club show - GRAND PRIX of Gold Dobermann
Dobermann klub SR Klubsiegerschau - GRAND PRIX um den Goldene Dobermann

11. 08. 2013, Kamenný Mlyn
Slovensko - Slovakia - Slowakei

rozhodca - judge - richter:  Hr. Hans WIBLISHAUSER (D), Hr. Helmut REDTENBACHER (RSA)
KV Klubový víťaz 2013 Club Winner 2013 Klubsieger 2013
KV Mladých Klubový víťaz mladých 2013 Youth Club Winner 2013 Jugend Klubsieger 2013
KV Šteniat Klubový víťaz šteniat 2013 Baby Club Winner 2013 Baby Klubsieger 2013
KV Dorastu Klubový víťaz dorastu 2013 Junior Club Winner 2013 Jűngsten Klubsieger 2013
KV Čestnej triedy Klubový víťaz čestnej triedy 2013 Club Winner of Honory class 2013 Ehrenklasse Klubsieger 2013
KV Veteránov Najkrajší Veterán 2013 The Best veteran 2013 Veteranen Sieger 2013

ZD

Zlatý doberman Golden doberman Goldenen doberman
VN  - Veľmi Nádejný VP - Very Promissing VV - Viel Verschprechend
N  - Nádejný P - Promissing V - Versprechend
V  - Výborný E - Excellent V - Vorzüglich
VD  - Veľmi Dobrý VG -Very Good SG -Sehr Gut
D  - Dobrý G - Good G - Gut

DISKVALIFIKÁCIA

DISQUALIFIKATION

DISQUALIFIKATION

NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA

ABSENT

ABWESEND

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
1. N1 TAHI RÉME FANTOM Destin´s Phoenix Highway to Hell Tahi-Réme Icy
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
73. VN1, KV Dorastu PAQUITO DI PERLANERA Sant Kreal Zeus Ferrari Flying di Perlanera
3. VN2 GALLIANO DE LA SCYTHA Tahi-Réme Legolas Bambi
2. VN3 ASTOR ASURAS Mythos Del Rio Bianco Princesa Delle Querce Nere
4. VN4 SYLVESTER STALLONE MORGANTINA President King of Darkness Ola Olivia Morgantina
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
8. V1 CAJC, KV Mladých, ZD XENON GRAF OF MON JA MES Murphy Miell Gräfin of Mon Ja Mes
6. V2 TNT DI ALTOBELLO Maxim di Altobello Tijana Daria Di Altobello
7. V3 VAYDEE BALKAN Tahi-Réme Max Vaydee Jamaica
5. V4 JCH BENTLEY BENELLI OF KIMBERLY PEARL Urbano del Diamante Nero Tom Dober Jetta Black Pearl
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
9. V1 CAC,  BORN TO BE MINE Maxim di Altobello Orca Hani Red Del Rio Bianco
11. V2 R-CAC YERED KING OF DARKNESS Zylan Zais del Citone CAYA Vesta
10. VD3 EVANDER DE LA SCYTHA Pride of Russia Urano Suemi del Mediano
72.  Neprišiel PERICLE DEL DIAMANTE NERO Urbano del Diamante Nero Sant Kreal Miss Monroe
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
15. V1 CAC,  ZEN ZENITH DI PERLANERA Zordan Zewi Del Citone Juanita di Perlanera
14. V2 R-CAC ELANO GRAF OF JA-MES-LE´-MON Chester v.d.  Topferstandt Aurélie Grafin of Ja-Mas-Le´-Mon
16. V3 SIOUX DI ALTOBELLO Maxim di Altobello Black Babby Di Altobello
12. V4 BENETON V. SENTINEL HUNGARY Leo vom Märkischenland Tahi-Réme Priscilla
13. VD CARDA Z PODOLÁNKY Orthos v. Aurachrgrund CH Basta z Podolánky
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
17. V1 CAC,  APACH DI ALTOBELLO Maxim di Altobello Luna di Altobello
18. V2 R-CAC URANO PRIDE OF RUSSIA Urbano del Diamante Nero Barselona Brava iz Doma Domeni
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
20. V1 CAC,KV, ZD, BOB  DRAGON DI ALTOBELLO Maxim di Altobello Wildcherry Di Altobello
21. V2 R-CAC RONIN KING OF DARKNESS Famous Fidel di Perlanera Gem´Givveeon Rocca
22. V3 TIRA VENTO FOXTROTT Leo vom Märkischenland Tira Vento Mexicana
19. Neprišiel BULL DI CASA GIARDINO Red Rascal del Fiorsilva Meera di Casa Giardino 
23. Neprišiel ZULY WARRIOR DI ALTOBELLO Maxim di Altobello Betty Boop di Altobello
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
25.  V1, KV Čestnej triedy MAXIM DI ALTOBELLO Icarus di Altobello Daria Deniz di Altobello
24.  V2 LIVONIJA BARON NOSTRADAMUS Livonija Baron Heart of Harmlet Livonija Baronesa Kingly Kassandra
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
26.  V1, KV Veteránov ICH CHRISS Z PADOKU ICH Carlos z Padoku CH Sant Kreal Riorita
 

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
27.  VN1, KV Šteniat CHRISSI VOM FREYER TAL Chriss z Padoku Tahi-Réme Babine
28.  VN2 NEVA Z TOMKY Orson v. Nemesis ICH Magic Mandy z Tomky
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
30.  VN1, KV Dorastu SUMMER SUNNY MORGANTINA President King of Darkness Ola Olivia Morgantina
29. VN2 FUNKY DE LA SCYTHA Iron di Casa Fox Atia Aurelia de la Scytha
74.  N3 EUPHORIA DI BRITASGANG Quint vom Edertal Corleona Lady di Brittasgang
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
31. V1 CAJC, KV Mladých, ZD DOROTHEA MAXA FROM 14th MERIDIAN  Maxim di Altobello A´Sara Nigre f. 14th Meridian
33. V2  JAFFA VON KARPATIA 1991 Ale Alamos Del Citone Firenze von Karpatia
32. V3 ENERGY EMISSION DE GRANDE VINKO Fan-Fan de Grande Vinko Jamai Vu de Grande Vinko
35. V4 XANTHEÉ GRAFIN OF MON-JA-MES Murphy Grafin Miell of Mon-Ja-Mes
34. VD PRIDE OF RUSSIA KEPHARA Punsh iz Doma Domeni Pride of Russia One More
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
37. V1 CAC YOU TOO KING OF DARKNESS Zilan Zais del Citone CAYA Vesta
36. V2 R-CAC  ERINA DI ALTOBELLO Maxim di Altobello Tara di Altobello
71. V3  ETERNITY DE LA SCYTHA Pride of Russia Urano Suemi del Mediano
38. V4  CHILLI VON SENTINEL HUNGARY Hilo v.Nemesis Tahi-Réme Priscilla
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
40. V1 CAC, KV FIRENZE VON KARPATIA Zordan Zewi del Citone Titikaka von Karpatia
42. V2 R-CAC  ZUMA ZEWITA DI PERLANERA Zordan Zewi del Citone Juanita di Perlanera
41. V3  GIADA GIOIA DEL RIO BIANCO Indo del Diamante Nero Doris Dea del Rio Bianco
70. V4  PRISCILLA PRESLEY MORGANTINA Dream Star of Bedea Hellen Hunt Morgantina
39. AFRICA VON SENTINEL HUNGARY Fedor del Nasi Tahi-Réme Priscilla
69. VD QUIDA QUIDIA MORGANTINA Chriss z Padoku Asara Maddob
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
43. V1 CAC ATIA AURELIA DE LA SCYTHA Idane di Altobello Yafi van Felox
44. V2 R-CAC  AURÉLIE GRAFIN OF JA-MES-LE´-MON Dexter vom Harten Kern Grafin Giulina Gembia of Mon-Ja-Mes
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
45. V1 CAC TAHI-RÉME POCAHONTAS Oksamit De Grande Vinko Tahi-Réme Roxana
48. V2 R-CAC  AFRODIT Z VLADARSKEHO ÚDOLÍ Chriss z Padoku Scarlet Pasecké údolí
47. V3  TIRA VENTO FINLANDIA Leo v. Märkischen Land Tira Vento Mexicana
46. Neprišla TARA DI ALTOBELLO Bandit di Altobello Lemira Shade di Altobello
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
49. V1, KV Čestnej triedy  JUANITA DI PERLANERA Tahi-Réme Rómeó Honey By Free Half
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
52. V1, KV Veteránov TAHI-RÉME PRISCILLA Idane di Altobello Tahi-Réme Bibiana
50. VD2 CH TOM DOBER JETA BLACK PEARL ICH Graphic Line Antey HCH Tom Dober Elli
51. VD3 HELLEN HUNT MORGANTINA Tahi-Réme Diablo Ania Anuschka Morgantina
 

DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM  - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
53.   CAIUS V. KLINBACH Donico Yoda Diana De La Alina
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
54. V1 CAJC, KV Mladých FYLEUS BESTCERBER Bentley s Mysa Hersones Deméther Best Cerber
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
55.  V1 CAC EGOISTE DE LA SCYTHA Pride of Russia Urano Suemi del Mediano
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
59. V1 CAC, KV TOM-DOBER RUSSIAN RED Varenne di Casa Giardino Tom-Dober Magita Muco
58. V2 R-CAC ROCK´N ROLL DI ALTOBELLO Bandit di Altobello Dreamgirl Di Altobello
57. V3 MARIUS ABBA-SONIA Energy Extra Moravák Iris Abba-Sonia
56. Neprišiel ARAMIS VOM FREYER TAL Chriss z Padoku Carisma vom Finkenhein
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
60. Neprišiel DJAMBO VOM WELFENGARTEN Siboveld´s Maranzano Cheyenne vom Welfengarten
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
 

DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM  - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
62. VN1, KV Dorastu TOM-DOBER TINA Graphic Line Nearco Tom-Dober Orange
61. VN2 ALOHA KING OF DARKNESS Quickstep King of Darkness Paradise King of Darkness
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
63.  V1 CAJC, KV Mladých REGATTA RE DI PERLANERA Quickstep King of Darkness Juanita di Perlanera
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
64. V1 CAC  EL CAMINO DE LA SCYTHA Pride of Russia Urano Suemi del Mediano
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
65.  VD1 BAGIRA VOM FREYER TAL Yankee vom Klinbach Carisma vom Finkenheim
66.  Neprišla BUGATTI VOM FREYER TAL Yankee vom Klinbach Carisma vom Finkenheim
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
67. V 1 CAC, KV, ZD, BOS TOM-DOBER PERSONA PEACH POLLY Fedor del Nasi. Graphic Line Atlanta Alice.
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
68.  V1 CAC ARUBA VON SENTINEL HUNGARY Fedor del Nasi. Tahi-Réme Priscilla
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
 

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR

1 1 ASTOR ASURAS GIADA GIOIA DEL RIO BIANCO Devetak Alex
 

NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA - BEST BREEDER - BESTE ZUCHTGRUPPE

1 1 PERLANERA - Rada Istvan

NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - BEST PROGENY   - BESTE  NACHZUCHT

1 1 MAXIM DI ALTOBELLO - Malbasa Tijana