Špeciálna výstava DKSR
Dobermann club SR Special show
Dobermann klub SR Specialsiegerschau
09. 06. 2013,
Liptovská Sielnica Slovensko - Slovakia - Slowakei

rozhodca - judge - richter:  p. MVDr. Gabriela RIDARČÍKOVÁ, SR
VŠV Víťaz Špeciálnej Výstavy 2013 SS Winner 2013 Sieger der SSSCh 2013
VŠV Mladých Víťaz Špeciálnej Výstavy Mladých 2013 Youth SS Winner 2013 Jugendsieger der SSSCh 2013
VŠV Šteniat Víťaz Špeciálnej Výstavy Šteniat 2013 Baby SS Winner 2013 Sieger der SSSCh Baby 2013
VŠV Dorastu Víťaz Špeciálnej Výstavy Dorastu 2013 Junior SS Winner 2013 Jűngstensieger der SSSCh 2013
V Čestnej triedy Víťaz Čestnej Triedy 2013 SS Winner of Honory class 2013 Ehrenklasse Sieger 2013
Najkrajší Veterán Najkrajší Veterán 2013 The Best SS veteran 2013 Veteranensieger 2013

NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA

ABSENT

ABWESEND

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
1. VN 1, VŠV Šteniat SYLVESTER STALLONE MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
2. V 1 CAJC, VŠV Mladých RELLAPS NICONESS DESTINY´S PHOENIX HIGHWAY TO HELL FOCUS ONCE UPON A TIME
3. ODSTÚPIL ROBERT REDFORD MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
4. V 1 CAC BOLT VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FINKENHEIM
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
5. V 1 CAC, VŠV, BOB ELANO GRAF OF JA-MES-LE´-MON CHESTER VON DER TOPFERSTANDT AURÉLIE GRAFIN OF JA-MES-LE´-MON
6. VD 2 KLIFF MORAVIA HEART CONALL MORAVIA HEART KIMA DAKER
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
7. V 1 CAC RONIN KING OF DARKNESS FAMOUS FIDEL DI PERLANERA GEM´GIVVEEON ROCCA
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
8. V 1, Najkrajší Veterán ATIS Z RINCELOVA XERXES Z TOMKY MAMBA DOGBAR
 

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
10. VN 1, VŠV Šteniat CHRISSI VOM FREYER TAL CHRISS Z PADOKU TAHI-REME BABINE
11. VN 2 SUMMER SUNNY MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
9. VN 3 EUPHORIA DI BRITASGANG QUINT VOM EDERTAL CORLEONA LADY DI BRITASGANG
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
12. VN 1, VŠV Dorastu ARIELLE DRÁBIKŮV RANČ ERIA PRO QUANTASS QUARTZ HILLARY MORAVIA HEART
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
13. V 1 CAJC, VŠV Mladých, BOS ENERGY EMISSION DE GRANDE VINKO FAN-FAN DE GRANDE VINKO JAMAI VU DE GRANDE VINKO
15. V 2 RAMADA RIA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
17. V 3 XANTHEÉ GRAFIN OF MON-JA-MES MURPHY GRAFIN MIELL OF MON-JA-MES
16. V 4 RENA REGINA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
14. V ORNELLA MORAVIA HEART ERIA PRO QUANTASS QUARTZ CONESSA MORAVIA HEART
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
18. V 1 CAC  BROOKE VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FINKENHEIM
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
19. V 1 CAC , VŠV AURÉLIE GRAFIN OF JA-MES-LE´-MON DEXTER VOM HARTEN KERN GRAFIN GIULINA GEMBIA OF MON-JA-MES.
20. V 2 R-CAC ESTHER VEĽKÝ JAROK PAKO DAKER ELIZABETH BLACK SAGITTA
21. V 3 PRISCILLA PRESLEY MORGANTINA DREAM STAR OF BEDEA HELLEN HUNT MORGANTINA
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
22. V 1 CAC  HILLARY MORAVIA HEART PAKO DAKER CHAKORI MORAVIA HEART
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
23. V 1 CAC ALEXA VOM FREYER TAL CHRISS Z PADOKU CARISMA VOM FINKENHEIM
24. V 2 R-CAC QUINIA QUINCEY MORGANTINA CHRISS Z PADOKU ASARA MADDOB
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
25. V 1, Najkrajší Veterán HELLEN HUNT MORGANTINA TAHI-RÉME DIABLO ANIA ANUSCHKA MORGANTINA
 

DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM  - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
26. V 1 CAC, VŠV BOUNTY MADDOB ERIA PRO TIMUR TAURUS TAHI-RÉME MIRAGE
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
 

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
27. V 1 CAJC, VŠV Mladých RENE RUSSO MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
28. V 1 CAC BUGATTI VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FINKENHEIM
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
29. V 1 CAC, VŠV ELEKTRA BEST CERBER. ARMANI DE TERRA MIRABILI CASSANDRA BEST CERBER
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
 

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR

1 BOLT VOM FREYER TAL ALEXA VOM FREYER TAL Freyer Alica + Wolfgang
 

NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA - BEST BREEDER - BESTE ZUCHTGRUPPE

1 MORGANTINA - Klíma Jozef
2 VOM FREYER TAL - Freyer Alica + Wolfgang

NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - BEST PROGENY   - BESTE  NACHZUCHT

- - - -
 

Kombi víťaz 2013 - Kombi Winner 2013 - Kombi Sieger 2013
09. 06. 2013,
Liptovská Sielnica Slovensko - Slovakia - Slowakei

PSY - MALES - RÜDE

P.č. Meno psa Psovod Výstava Obrana Spolu Poradie
1. BOLT VOM FREYER TAL (4) Freyer Alica + Wolfgang (Slovakia) 46 33 79 1.
 

Najlepšia obrana - Best Protection - Bester Schutzarbeit

P.č. Meno psa Psovod Výstava Obrana Spolu Poradie
1. BOLT VOM FREYER TAL (4) Freyer Alica + Wolfgang (Slovakia) - 33 33 1.
 

SUKY - FEMALES - HÜNDIN

P.č. Meno psa Psovod Výstava Obrana Spolu Poradie
4. BUGATTI VOM FREYER TAL (28) Mihok Michaela (Slovakia) 46 43 89 1.
3. HILLARY MORAVIA HEART (22) Drábik Václav (Czech rep.) 46 38 84 2.
2. AURÉLIE GRAFIN OF JA-MES-LE´-MON (19) Tóth Sándor + Hafner Jam (Hungary) neprišla neprišla neprišla -
 

Najlepšia obrana - Best Protection - Bester Schutzarbeit

P.č. Meno psa Psovod Výstava Obrana Spolu Poradie
4. BUGATTI VOM FREYER TAL (28) Mihok Michaela (Slovakia) - 43 43 1.
3. HILLARY MORAVIA HEART (22) Drábik Václav (Czech rep.) - 38 38 2.