Klubová výstava DKSR - GRAND PRIX o zlatého dobermana 
Dobermann club SR Club show - GRAND PRIX of Gold Dobermann
Dobermann klub SR Klubsiegerschau - GRAND PRIX um den Goldene Dobermann

15. 06. 2014, Kamenný Mlyn
Slovensko - Slovakia - Slowakei

rozhodca - judge - richter:  Hr. Thomas BECHT (D)
KV Klubový víťaz 2014 Club Winner 2014 Klubsieger 2014
KV Mladých Klubový víťaz mladých 2014 Youth Club Winner 2014 Jugend Klubsieger 2014
KV Šteniat Klubový víťaz šteniat 2014 Baby Club Winner 2014 Baby Klubsieger 2014
KV Dorastu Klubový víťaz dorastu 2014 Junior Club Winner 2014 Jűngsten Klubsieger 2014
KV Čestnej triedy Klubový víťaz čestnej triedy 2014 Club Winner of Honory class 2014 Ehrenklasse Klubsieger 2014
KV Veteránov Najkrajší Veterán 2014 The Best veteran 2014 Veteranen Sieger 2014

ZD

Zlatý doberman Golden doberman Goldenen doberman
VN  - Veľmi Nádejný VP - Very Promissing VV - Viel Verschprechend
N  - Nádejný P - Promissing V - Versprechend
V  - Výborný E - Excellent V - Vorzüglich
VD  - Veľmi Dobrý VG -Very Good SG -Sehr Gut
D  - Dobrý G - Good G - Gut

DISKVALIFIKÁCIA

DISQUALIFIKATION

DISQUALIFIKATION

NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA

ABSENT

ABWESEND

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
1. VN 1, KV Dorastu DARK DIKTATOR VON ASHANTI Tahi-Réme Max .Veronika del Mediano
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
2. V 1 CAJC, KV Mladých, ZD EDY OKSA FROM 14TH MERIDIAN Oksamit de Grande Vinko A´Sara Nigre from 14 th Meridian
3. V 2 FALCO FARANZANO DE LA SCYTHA Ivon di Casa Fox Atia Aurelia de la Scytha
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
4. V 1 CAC SYLVESTER STALLONE MORGANTINA President King of Darkness Ola Olivia Morgantina
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
37. V 1 CAC DIAMOND VOM ZAROWMOOR Pride of Russia Odin Anja vom Zarowmoor
5. V 2 R-CAC EVANDER DE LA SCYTHA Pride of Russia Urano Suemi del Mediano
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
6. V 1 CAC, KV, ZD, BOB GRAPHIC LINE NEARCO Grand Mollis Armani Graphic Line Florensia
7. V 2 R-CAC LIVONIJA BARON NOSTRADAMUS Livonijas Baron Heart of Hamlet Livonija Baronesa Kingly Kassandra
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
8. V 1 CAC RONIN KING OF DARKNESS Famous Fidel di Perlanera Gem´Givveeon Rocca
9. V 2 R-CAC ROYAL- REZON VIS ABSOLUTA Grand Mollis Armani Petra-Perla vis Absoluta
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
10. V 1, KV Čestnej SAVON DEL MEDIANO Maxim di Altobello Pandora del Mediano
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
38. V 1, KV Veteránov CARO EXTRA ELITE Energy Extra Moravák Ira Extra Moravák
 

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
11. VN 1, KV Dorastu DAPHNE VOM FREYER TAL Auronaquila vom Residenzschloss Brooke vom Freyer Tal
12. VN 2 DOMINA VOM FREYER TAL Auronaquila vom Residenzschloss Brooke vom Freyer Tal
13. VN 3 DREAM VOM FREYER TAL Auronaquila vom Residenzschloss Brooke vom Freyer Tal
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
15. VN 1, KV Dorastu LIA L´AMOUR DI PERLANERA Sant Kreal Zeus FruthyFree di Perlanera
14. Neprišla HADRIANA DE LA SCYTHA Dante delle Querence Nere Suemi del Mediano
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
17. V 1 CAJC, KV Mladých, ZD BARBAROSSA VOM WESTWALL Ale Alamos Del Citone Stella vom Klingbach
16. V 2 AL-PARI Z NEGRALAND Royal Rezon vis Absoluta Amira - Abla Blekitny Kanion
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
18. V 1 CAC CHRISSI VOM FREYER TAL Chriss z Padoku Tahi-Réme Babine
19. V 2 R-CAC PIQUE DAME DI PERLANERA Sant Kreal Zeus Ferra Flying di Perlanera
20. V 3 SUMMER SUNNY MORGANTINA President King of Darkness Ola Olivia Morgantina
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
22. V 1 CAC JAFFA VON KARPATIA Ale Alamos Del Citone Firenze von Karpatia
21. V 2 R-CAC ETERNITY DE LA SCYTHA Pride of Russia Urano Suemi del Mediano
39. V 3  NAIRI NENCIA Z HELFŠTÝNA Armani de Terra Mirabili Caia Claire z Helfštýna
23. VD 4 JOSY VON DER HORRINGHAUSER HOH Sensei di Campovolano Ardens Chilli
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
40. V 1 CAC, KV ENERGY EMISSION DE GRANDE VINKO Fan-Fan de Grande Vinko Jamai Vu de Grande Vinko
24. V 2 R-CAC CHILLI VON SENTINEL HUNGARY Hilo v.Nemesis Tahi-Réme Priscilla
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
25. V 1, KV Veteránov ICH SEMPER FIDELIS ALBANY CH Lassan di Satti CH Caya Jade
26. V 2 TAHI-RÉME PRISCILLA Idane di Altobello Tahi-Réme Bibiana
 

DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM  - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
27. VN 1, KV Šteniat BEREK EXECUTERS BLACK DOGS Famous Fidel di Perlanera Paris King of Darkness
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
41. VN 1, KV Dorastu GORO EXTRA ELITE Ataraxie´s Capone Fatima Extra Elite
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
28. V 1 CAC, KV DRAGONDONNER VON HOHENZOLLERN Pride of Russia Odin .Armani von Hohenzollern
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
29. V 1 CAC EVEREST DE LA SCYTHA Pride of Russia Urano Suemi del Mediano
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
30. V 1 CAC EGOISTE DE LA SCYTHA Pride of Russia Urano Suemi del Mediano
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
 

DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM  - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN

TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
31. VN 1, KV Dorastu HAZEL DE LA SCYTHA Dante delle Querence Nere Suemi del Mediano
 
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
32. V 1 CAC DESIDERA VON HOHENZOLLERN Pride of Russia Odin .Armani von Hohenzollern
 
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
33. V 1 CAC TOM - DOBER SELENA Pride of Russia Sidor Tom - Dober Magita Muco
 
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
34. V 1 CAC, KV, ZD, BOS ALFA ADELANTE VOM WESTWALL Orson von Nemesis Stella vom Klingbach
 
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
35. V 1 CAC ARUBA VON SENTINEL HUNGARY Fedor del Nasi. Tahi-Réme Priscilla
36. Neprišla BUGATTI VOM FREYER TAL Yankee vom Klinbach Carisma vom Finkenheim
 
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
 
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
 

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR

- - - - -
 

NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA - BEST BREEDER - BESTE ZUCHTGRUPPE

- - - - -

NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - BEST PROGENY   - BESTE  NACHZUCHT

- - - - -