Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Príspevky
a články
Kniha
návštev
Fórum Linky

Výsledky

Klubová výstava - IV ročník Grand Prix o zlatého dobermana, 
Kamenný Mlyn, 01.10.2006

rozhodca: 
Dr. Gerhard Schüler (D) - psy
Karl P. Resinger ( A) - suky

 

Psy (čierna s pálením)

Tr. baby
 
K.č. hodnotenie
1. VN2  ERIA PRO AMON RA (Eria Pro Maestro di Capella x Eria Pro Kimberly Cristall)
2. VN1, Klubový víťaz baby CHRISS Z PADOKU (ICH Carlos z Padoku x CH Sant Kreal Riorita)

Tr. dorastu
 
3. nenastúpil  A´GINO NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAM (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
4. nenastúpil  ATOM VON GRUOSI (Idane di Altobello x Dark Hill Belona)
5. VN2 OMAR LANTAN (Eria Pro Maestro di Capella x Daphne z Padoku)
6. VN1, Klubový víťaz dorastu TAHI-RÉME RÓMEÓ (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi Réme Giniti)

Tr. mladých
 
7. diskval. COME AS YOU ARE THESEUS (CH Eko Royal Bell x Come as You Are Jade)
8. V2 CONALL MORAVIA HEART (Eria pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
9. V3 GRAF NANDO OF MON-JA-MES (Tahi Reme Diablo x Grafin Cibele of Mon-Ja-Mes)
10. V1, CAJC, Klubový víťaz mladých,
prívesok zlatého dobermana
TOM - DOBER HAGI (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Brenda Bahia v. Ashanti)

Tr. stredná 
 
11. V3 AARON STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko x Tahi - Réme Triniti)
12. V2, R CAC FARNCO HALIT PAŠA (Aramis Halit Paša x Bogema Blis iz Gratsiano)
13. nenastúpil SANTA JULF EFRAT (MCH. Tamerlan iz Slavnoi Stai x MCH. Santa Julf Amazonka)
14. V1, CAC  TOM - DOBER HIERO (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Brenda Bahia v. Ashanti)

Tr. otvorená 
 
15. V3 DASHIO PASSO DOBLE (Tahi - Réme Nubira x Ima gujar of Gudas)
16. V2, R CAC GRAF-JANO OF MON-JA-MES (Don Vijoko di Matario x Bianca Jimona of Mon-Ja-Mes)
17. V1, CAC Klubový víťaz,
BOB, prívesok zlatého dobermana
GRAPHIC LINE ANTEY ANTON (Modus Ost Aviator Ace x Roosiskiy Kolorit Aelita)

Tr. pracovná
 
18. VD ATIS Z RINCELOVA (Ich Xerxes z Tomky x Mamba Dobgar)
19. V2, R CAC BARON ZIDAN Z TOMKY (Ich Gino Gomez del Citone x CH Rebeca z Tomky)
20. V4 ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA (Matador v.d.Rauberhohle x Vodolej Rus Fabiana)
21. V3 GEX AGENT ARNAK (CH Tahi - Réme Nubira x Catlea Cassiopea z Helfštýna)
22. V1, CAC LIVONIJAS BARON HEART OF HAMLET (Nitro del RioBianco x Paola Penelopa Piligrimas)
94. VD GLOR ABBA-SONIA (Tahi-Réme Nubira x Eris Abba-Sonia)

Tr. šampiónov 
 
23. V1, CAC ALPHA BEST OF MILANO (ICH Master Max of Djarmati x CH Andora von Cobra)
24. VD HASSAN HAKIM Z TOMKY (Volvo Betelges x Yorita z Tomky)
25. V2, R CAC JAGAN GUJAR OF GUDAS (ICH Graaf Vito v. Neerlend Stam x Ch Dixi Gujar CS)
26. V4 NEWTON NINJA VOM JAGERHOHLE (Lenzo vom Heckendorf x Lena Laeken vom Heckendorf)
27. V3 ZENON ZART Z HELFŠTÝNA (Alexander Windsor x Harmony Helfenstein z Gór Przeznaczenia)

Tr. veteránov 
 
28. V1. Najkrajší veterán Ich XERXES Z TOMKY (Ich Como Jivono di Matario x CH Victoria z Tomky)

Suky (čierna s pálením)

Tr. baby
 
29. nenastúpila  CASSANDRA MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella x Quartessa Quira Z Helfstyna)
30. VN1, Klubový víťaz baby COME AS YOU ARE VESTA (Urbano del Diamante Nero x Come As You Are Feba)
31. VN2 DINA DEL GRAFIXA (Fedor del Nasi x Rossiiskiy Kolorit Kastra Kylie)
32. VN3 ERIA PRO AMARIGIE GLOW (Eria Pro Maestro di Capella x Eria Pro Kimberly Cristall)
33. N CHARISMA VON FINKENHEIN (Ich Xerxes z Tomky x CH Ariella d´Ovillava)
34. VN4 TOM - DOBER JEDA BLACK PEARL (Graphic Line Antey Anton x Tom - Dober Elli)
92. N SANTA JULF ZEMLYANIKA (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Santa Julf Barishnaj Bal Tinava)

Tr. dorastu
 
35. nenastúpila  A´SARA NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAM (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
36. nenastúpila  ANCHE NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAM (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
37. nenastúpila  CARLIE STAR OF BEDEA (Tahi - Réme Churchill x Tahi- Réme Triniti)
38. VN2 HELLEN HUNT MORGANTINA (Tahi-Reme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
39. N3 JEŽIBABA HALIT PAŠA (Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond)
40. VN1, Klubový víťaz dorastu TAHI RÉME RUTHY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi Réme Giniti)

Tr. mladých
 
41. VD AISHA Z PODOLÁNKY (Tábor v.Castell x Irma Gujar of Gudas)
42. VD ALEXA Z PODOLÁNKY (Tábor v.Castell x Irma Gujar of Gudas)
43. nenastúpila  COME AS YOU ARE TIFFANY (CH Eko Royal Bell x Come as You Are Jade)
44. V2 CONESSA MORAVIA HEART (Eria pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
45. V4 GALA ZKANAPE (Bentley od Dvou lvů x Grafin Alane of Mon-Ja-Mes)
46. V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, prívesok zlatého dobermana GRAFIN MIELL OF MON-JA-MES (Don Vijoko di Matario x Bianca Jimona of Mon-Ja-Mes)
47. V3 CHANTAL BEST OF MILANO (ICH Eko Rayal-Bell x CH Andora von Cobra)

Tr. stredná 
 
48. VD3 ATHENA BEST CERBER (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
49. V2, R CAC BORA DEL NEGRO AMARETTO (Tahi - Réme Churchill x Capucino del Modello)
50. nenastúpila  FARA FORTUNATA MORGANTINA (ICH Como Jivono di Matario x CH Ania Anuschka Morgantina)
51. VD GINA GINETTA TROMELIN (Pimm´s Number One x Baronessa Beti)
52. VD GINGER HALIT PAŠA (Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond)
53. VD4 NEGLIGENTIA DI SATTI (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Modus Ost Grandezy Geba)
54. V1, CAC SANT KREAL CHIO CHIO SAN (Nestor iz Zoosfery x Sant Kreal Sergius-Alexandrija Rodnik)

Tr. otvorená 
 
55. V2, R CAC ANYTHING FOR YOU ALIAS (Cillian Connor v.Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)
56. nenastúpila  DARA DARIEN CHERLIN (Floyd Black Gong x Aenea Shiny Cherlin)
57. V3 MEA DI SATTI (Quillanqasim del Citone x Modus ost Cerceia Ceia)
58. D RICHIE RENNA Z HELFŠTÝNA (Aron Anatol z Helfštýna x Banzi Mirko)
59. V1, CAC SANT KREAL UDACA NEVA (Sergius Alexandria Rerikh x Sant Kreal Carmen)
60. VD4 TAHI-RÉME MIRAGE (Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibiana)

Tr. pracovná 
 
61. nenastúpila  DARK HILL BELONA (Wilson Betelges x Honey Hilary King of Darknes)
62. VD2 ERA BLACK SAGITTA (Aramis Halit Paša x Baby Black Sagitta)
63. V1, CAC HAIKE II. Z TOMKY (Volvo Betelges x Yorita z Tomky)
64. nenastúpila ORCAHANIRED DEL RIOBIANCO (Nitro del Riobianco x Hapyred Della Fortezza Vecchia)

Tr. šampiónov 
 
65. V1, CAC, Klubový víťaz, BOS, prívesok zlatého dobermana BIRRA INDIA PERFEKT (Tahi-Réme Tornádo x Doris Majster Sztyk)
66. nenastúpila  CYNTHIA HALIT PAŠA (Balou v. Rezidenzschloss x Britannica Goldest Diamond)
91. V2, R CAC ERIA PRO PAROO CHANEL (Ich Tamerlan iz Slavnoi Stai x CH Eria Pro Kimberly Cristal)
67. V3 IRMA GUJAR OF GUDAS (ICH Wanja Wandor v. Stevinhage x Ch Dixi Gujar CS)

Tr. čestná 
 
68. V1, Víťaz čestnej triedy QUIRINA Z TOMKY (Mauvieres Mufasa de Stang-Zu x Rebeca z Tomky)

Tr. veteránov 
 
69. V1, Najkrajší veterán PETRA Z TOMKY (CH. Thyross von Schloss Grossau x Ch. Exa z Tomky)
 
Psy (hnedá s pálením)

Tr. mladých
 
70. VD LUCIFER VOM GRÜNEN TANN (Como Jivono di Matario x Delia Vom Grünen Tann)
71. V1, CAJC, Klubový víťaz mladých NYLES GRAF OF MON-JA-MES (Tahi Reme Diablo x Grafin Cibele of Mon-Ja-Mes)

Tr. stredná
 
72. V3  ARIEL BLACK DANCER (CH Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond)
73. V2, R CAC AUDI STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko Tahi-Réme Triniti)
74. V1, CAC TOM - DOBER HAMMER (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Brenda Bahia v. Ashanti)

Tr. otvorená
 
75. V2, R CAC ERIA PRO TIMUR TAURUS (Eko Royal Bell x Eria Pro Kimberly Cristal)
76. V1, CAC JERRY Z TOMKY (Ich Baron Zidan z Tomky CH Arlen Carnia z Tomky)

Tr. pracovná
 
77. V1, CAC, Klubový víťaz TAHI-RÉME DIABLO (Master Max of Djarmati x Tahi-Réme Ibiza)

Tr. šampiónov
 
78. nenastúpil  LASSAN DI SATTI (Nestor iz Zoosfery x Galay iz Zoosfery)
79. nenastúpil  REMUS BEST OF ISLAND (Fedor del Nasi x Kastra Best Of Island)

 

Suky (hnedá s pálením)

Tr. baby
 
80. VN1, Klubový víťaz baby DELFINA DEL GRAFIXA (Fedor del Nasi x Rossiiskiy Kolorit Kastra Kylie)
81. nenastúpila  LOREAL DI PERLANERA (Come As You Are Jared x Honey by Free Half)

Tr. dorastu
 
82. N3 HERA HERIETA MORGANTINA (Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
83. VN1, Klubový víťaz dorastu CHARISMA NUOVA DOLCE VITA (Orkán Pasecké údolí x Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
84. nenastúpila  CHIARA HALIT PAŠA (Athor di Campovalano x Jasmína Bohemia Gotika)
85. nenastúpila  NICOTINE DEL NASI (Come As You Are Jared x Akuna Matata de Grande Vinko)
93. VN2 IMAGINE HALIT PAŠA (Pimm´s Number One x Galanthus Nobilis Bretage)

Tr. mladých
 
86. V1, CAJC, Klubový víťaz mladých GEM´GIVVEEON ROCCA (Favorit Fang Legrand x Copacabana v.Residenzschloss)

Tr. stredná
 
87. V1 CAC FANA FABIANA MORGANTINA (Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantina)

Tr. otvorená
 
88. nenastúpila  AYRIN STAR OF BEDEA (CH Adamant de Grande Vinko Ich Tahi-Réme Trinitti)

Tr. pracovná
 
89. V1, CAC ORJE BABY PUNSCH (Punsch iz Doma Domeni x Orje Anserona)

Tr. šampiónov
 
104. V1, CAC, Klubový víťaz TAHI-RÉME GRACE (Gino Gomez del Citone x Tahi - Réme Triniti)

 

Najkrajší pár psov


1. JAGAN GUJAR OF GUDAS x IRMA GUJAR OF GUDAS
2. CONALL MORAVIA HERT x CONESSA MORAVIA HERT
3. ALPHA BEST OF MILANO x CHANTAL BEST OF MILANO

Najkrajšia chovateľská skupina


1. HALIT PAŠA Čechová Jana Mgr.

 


Hore

-----------------