Hungarian Festival Winner Club Show 2006-07-09,Budapešť, Maďarsko

Sudcovia:
Hans Wiblishauser (D):
všetci mladí a dospelí čierni psi
Helmut Redtenbacher (SA): baby a dorast čierni a všetci hnedí psi 

Prihlásených:
123 psov (20 neprišlo)

Výsledky zaslala: Ing. Beata Kleinová (www.bestcerber.sk)


Čierni psi

Trieda baby
Vn.1 BABY FESTIVAL WINNER Atom von Gruosi (Idane di Altobello-Dark Hill Belona)
Vn.2 Iron di Modello (Bahrein Brando von Ashanti-Damajánti di Modello)
Vn.3 Pithon del Mediano (Fedor del Nasi-Come As You Are Della Baronessa)
Vn.4 Ultimo di Altobello (Icarus di Altobello-Beatrice di Altobello)
n. Thomas T-Rex von Sharlatán (Graphic Line Antey-Anda's Puppy Constance)

Trieda dorastu
Vn.1 PUPPY FESTIVAL WINNER Stay In Style Axiro (Seedorf-Irria del Mediano)
Vn.2 Pierce Patrick od Telepa (Eko Royal Bell-Janis Joplin od Telepa)
Vn.3 Tahi-Réme Queen (Tahi-Réme Norton-Tahi-Réme Ibiza)
Vn.4 Mr di Perlanera (Idane di Altobello-Zorca di Perlanera)

Trieda mladých
VD1 HPJ FESTIVAL YOUTH CLUBWINNER Nano del Madiano (Iron del Mediano-Gaya del Mediano)
VD2 Cyril Ajax of Blackmagic Land (Feres Royal Bell-Astrid van het Blauwhof)
VD3 Bulway Jazz van Wolf Stamm (Feres Royal Bell-Aquarel Iva von Wolf Stamm)
VD4 Tahi-Réme Ouzzo (Tahi-Réme Churchill-Tahi-Réme Opium)
D Gwendy-Black Darius (Ito di Campovalani-Gwendy-Black Carmencita)
Disk. Come As You Are Tristan (Eko Royal Bell-Come As You Are Jade)

Trieda stredná
V1 CAC FESTIVAL KLUBWINNER Tahi-réme Napoleon (Tahi-Réme Diablo-Tahi-Réme Lolly)
V2 res CAC Quebec von Karpatia (Tahi-Réme Churchill-India von Karpatia)
V3 Maximus di Satti (Quillanqasim del Citone-Modus Ost Cerceia Ceia)
VD4 Prinz Paris von Jahrestal (Fedor del Nasi-Vicky Betelges)
VD Ferrari di Modello (El Diablo di Altobello -Damajánti di Modello)
VD Tahi-Réme Magnum (Tahi-Réme Churchill-Tahi-Réme Bibiana)

Trieda otvorená
V1 CAC Tahi-réme Eskimo (Master Max of Djarmati-Tahi-Réme Lolly)
V2 res CAC Island von Karpatia (Gino Gomez del Citone-Atlanta von Karpatia)
V3 Sauron Best of Island (Eko Royal Bell-Best of Island)
V4 Archie Halit Pasa Alargo Bohemia (Sergius Aleksandrija Rerikh-Alessandra Halit Pasa)
V Ego di Modello (Master Max of Djarmati -Damajánti di Modello)
VD Princ van Doberlands Stam (Garangolden di Campovalano-Cia van Doberlands Stam)
VD Tahi-Réme Inox (Ardens Gauguin-Berys del Mediano)

Trieda pracovná
V1 CAC Larus del Mediano (Horus del Mediano-Come As You Are Della Baronessa)

Trieda čestná
Tahi-réme Churchill (Ardens Gauguin-Tahi-réme Kleopatra)


Čierne suky

Trieda baby 
Vn1 BABY FESTIVAL WINNER Tahi-réme Roxana (Tahi-réme Giniti-Livonijas Baron Heart of Hamlet)
Vn2 Ízisz di Modello ( Bahrein Brando von Ashanti-Damajanti di Modello)
Vn3 Imola di Modello (Bahrein Brando von Ashanti-Damajanti di Modello)
Vn4 V'Isabell of Hoffmann House (Bellini von Nemesis-Tess of Hoffmann House)
Vn Afton von Gruosi ( Idane di Altobello- Dark Hill Belona)
Vn Inka di Modello ( Bahrein Brando von Ashanti-Damajanti di Modello)
Vn V'Alexa of Hoffmann House (Bellini von Nemesis-Tess of Hoffmann House)
n Tina Turner Tequila von Sharlatán (Graphic Line Antey-Anda's Puppy Constance)

Trieda dorastu
Vn1 PUPPY FESTIVAL WINNER Tititaka von Karpatia (Eko Royal Bell-India von Karpatia)
Vn2 Tiger von Karpatia (Eko Royal Bell-India von Karpatia)
Vn3 Texas von Karpatia (Eko Royal Bell-India von Karpatia)
Vn 4 Tahi-Réme Quinnie (Tahi-réme Norton-Tahi-réme Ibiza)
n Hera di Modello (Tahi-réme Churchill-Danae del Mediano)

Trieda mladých
VD1 HPJ FESTIVAL YOUTH CLUBWINNER Athena Best Cerber (Adamante de Grande Vinko-Cora Carmen Morgantina)
VD2 Lola di Altobello (Rainbow di Altobello-Wild Cherry di Altobello)
VD3 Unna Best of Island (Eko Royal Bell-Mamba Best of Island)
VD4 Sasha Ginga Haus (Master Max of Djarmati-Inca Ginga Haus)
VD Black Jewel van Wolf Stamm (Feres Royal Bell-Aquarel Iva von Wolf Stamm)
VD Holly of Blackmagic Land (Feres Royal Bell-Alma Arestan)
VD Pamela Daker (Baron Nike Renewal-Ornella de Grande Vinko)
VD Riga von Karpatia (Tahi-Réme Churchill-Korzika von Karpatia)
VD Tahi-Réme O'Nara (Tahi-Réme Churchill-Tahi-Réme Opium)
VD Tahi-Réme Olivia (Tahi-Réme Churchill-Tahi-Réme Opium)

Trieda stredná
V1 CAC Negligentia di Satti (Tamerlan iz Slavnoi Stai-Modus Ost Grandezza Geba)
V2 resCAC Mea di Satti (Quillamquasim del Citone-Modus Ost Cerceia Ceia)
V3 Ravello von Karpatia (Tahi-réme Churchill-Korzika von Karpatia)
V4 Crystal Val di Taro (Horus del Mediano-Eris del Mediano)
V Italy del Nasi (Baron Nike Renewal-Akuna Matata de Grande Vinko)
VD Bon Bon del Negro Amaretto (Tahi-réme Churchill-Capuccino di Modello)
VD Fujijama di Modello (El Diablo di Altobello-Damajanti di Modello)

Trieda otvorená
V1 CAC FESTIVAL CLUBWINNER BOB Abby del Negro Amaretto (Atlas von Karpatia-Capuccino di Modello)
V2 res CAC Etna di Modello (Master Max of Djarmati-Damajanti di Modello)
V3 Csini Baba Nursa (Nitro del Rio Bianco-Perro de Casta Bella)
V4 Jena von Renewal (Nestor of Etrnity-Cyntia of renewal)
V Bolháskerti Norma (Tahi-réme Norton-Bolháskerti Kincs?)
V Laria del Mediano (Horus del Mediano-CAYA Della Baronessa)
V Oliva di Perlanera (Master Max of Djarmati-Zorka di Perlanera)
V Yacheero's Elite Emanuele (Nitro del Rio Bianco-Hainide Kea Kleopatra)

Trieda šampionov
V1 CAC Irria del Mediano (Master Max of Djarmati-CAYA Della Baronessa)
V2 resCAC Odette Hani (Red del Rio Bianco-Hapyred Della Fortezza Vecchia)
V3 Cyntia Halit Pasa (Balou von Residenzschloss-Britannica Goldest Diamond)

Trieda veteránov
V1 CAC Zorka di Perlanera (Wanja Wandor von Stevinhage-Coco-Chanell King of Darkness)


Hnedí psi

Trieda baby 
Vn1 PUPPY FESTIVAL WINNER Vigo Best of Island (Fedor del Nasi-Kastra Best of Island)
Vn2 Power Playboy od Telepa (Eko Royal Bell-Janis Joplin od Telepa)

Trieda mladých
VD1 HPJ FESTIVAL YOUTH CLUBWINNER Uragan Best of Island (Eko Royal Bell-Mamba Best of Island)
VD2 Hogar of Blackmagic Land (Feres Royal Bell-Alma Arestan)
VD3 Metaxa Ebo (Bahrein Brando von Ashanti-Metaxa Nana)

Trieda pracovná
V1 CAC FESTIVAL CLUBWINNER Harold Viggo de Nobilli Negri (Cillian Conor Jahrestal-Viva von Vila Medvedgradska)

Trieda šampionov
V1 CAC Tahi-Réme Gerett (Gino Gomez del Citone-Tahi-réme Triniti)


Hnedé suky

Trieda baby 
Vn1 BABY FESTIVAL WINNER Nicotine del Nasi (CAYA Jared- Akuna Matata de Grand de Vinko)
Vn2 Evita Val di Taro (Eko Royal Bell-Aranka val di Taro)
Vn3 Viktoria of Hoffmann House (Bellini von Nemesis-Tess of Hoffmann House)

Trieda dorastu
Vn1 PUPPY FESTIVAL WINNER Yacheero's Jazzy Jahzara (Eko Royal Bell-Hainide Kea Kleopatra)
Vn2 Pretty Paola od Telepa (Eko Royal Bell-Janis Joplin od Telepa)
Vn4 Stay In Style Ayzela (Seedorf-Irria del Mediano)
Vn4 Amazing Grace di Altobello (Master Max of Djarmati-Elena Enigma di Altobello)

Trieda mladých
VD1 HPJ FESTIVAL YOUTH CLUBWINNER Uria Best of Island (Eko Royal Bell-Mamba Best of Island)
VD2 Honey of Black Magic Land (Feres Royal Bell-Alma Arestan)
VD3 Metaxa Evina (Bahrein Brando von Ashanti-Metaxa Nana)
VD4 Gem'Givveeon Rocca (Favorit Fang Legrant-Cobacabana vom Residenzschloss)
D Viracia van Doberlands Stam (Garangolden di Campovalano-Iracia van Doberlands Stam)

Trieda stredná
V1 CAC Tahi-Réme Lottie (Master Max of Djarmati-Tahi-Réme Opium)
V2 resCAC Trisha Neon of Djarmati (Eko Royal Bell-Honey Moon Woodoo Majesty)

Trieda pracovná
V1 CAC FESTIVAL CLUBWINNER Rea Best of Island (Fedor del Nasi-Kastra Best of Island)
V2 res CAC Greta Betelges (Fedor del Nasi-Virginia Betelges)

Trieda šampionov
V1 CAC Lara Lavinia di Satti (Nestor iz Zoosfery-Galya iz Zoosfery)


Najkrajší pár
ETNA DI MODELLO x EGO DI MODELLO

Chovateľská skupina
Von KARPATIA KENNEL

Plemennik
TAHI-RÉME CHURCHILL