Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Príspevky
a články
Kniha
návštev
Fórum Linky

Výsledky

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV, CACIB, Nitra 04. - 05.11.2006

rozhodca: p. Viera STAVIARSKA (SK)

Psy - čierna s pálením


Tr. dorastu 
2031 VN1 TAHI-RÉME RÓMEÓ (LIVONIJAS BARON HEART OF HAMLET x TAHI-RÉMEGINITI)
2032 VN2 XARO MIRATIO (TAHI-RÉME LUCIFER x KERRIEN MIRATIO)
Tr. mladých 
2033 V1, CAJC MACHICO BENE MERITUS (GEM GIVVEON HURICANE x BASKONIA BENE MERITUS)
Tr. stredná 
2034 V1, CAC AARON STAR OF BEDEA (ADAMANT DE GRANDE VINKO x TAHI-RÉME TRINITI)
2035 V2, R-CAC CONALL MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFŠTÝNA)
2036 neprišiel FABIAN OD DVOU LVU (ADAMANT DE GRANDE VINKO x AGNES OD DVOU LVU)
Tr. otvorená 
2037 neprišiel ARCHIE HALIT PAŠA ALARGOBOHEMIA (SERGIUS ALEKSANDRIJA RERIKH x ALESSANDRA HALIT PAŠA)
Tr. pracovná 
2038 V1 CAC, R-CACIB FABRIANO BENE MERITUS (TSAREVICH IZ SLAVNOI STAI x BASKONIA BENE MERITUS)
2039 neprišiel HASSAN HAKIM Z TOMKY (VOLVO BETELGES x YORITA Z TOMKY)
Tr. šampiónov
2040 neprišiel GINO ADMIRAL BENE MERITUS (SANT KREAL REMBRANDT x BASKONIA BENE MERITUS)
2041 V1, CAC MASTER MAX OF DJARMATI (BABILON DEL MEDIANO x HONEY MOON WOODOO MAJESTY)

 

Psy - hnedá s pálením


Tr. stredná
2057 V1, CAC AUDI STAR OF BEDEA (ADAMANT DE GRANDE VINKO x TAHI-RÉME TRINITI)
2058 V2, R-CAC MEGA STAR ZAMOLXIS (ARAMIS DE CLOUDE EMILLA x IARA ZAMOLXIS)
Tr. pracovná
2059 V1, CAC, CACIB, BOB TAHI-RÉME DIABLO (MASTER MAX OF DJARMATI x TAHI-RÉME IBIZA)

 

Suky - čierna s pálením


Tr. dorastu 
2042 VN1 HELLEN HUNT MORGANTINA (TAHI-RÉME DIABLO x ANIA ANUSCHKA MORGANTINA)
Tr. mladých 
2043 neprišla ERIA PRO HARMONY (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x ERIA PRO VINITY FAIR)
2044 V3 FELICITA PASSO DOBLE (TAHI-RÉME NUBIRA x INA GUJAR OF GUDAS)
2045 V2 GALA ZKANAPE (BENTLEY OD DVOU LVU x GRAFIN ALANE OF MON-JA-MES)
2046 V1, CAJC CHAKORI MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFŠTÝNA)
Tr. stredná 
2047 V1, CAC, CACIB CONESSA MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFŠTÝNA)
2048 V3 GRACIELLA HALIT PAŠA (TYSON DI CAMPOVALANO x BRITANNICA GOLDEST DIAMOND)
2049 V2, R-CAC VIVIENNE MIRATIO (TAHI-RÉME LUCIFER x KERRIEN MIRATIO)
Tr. otvorená
2050 V1. CAC, R-CACIB CASSANDRA MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFŠTÝNA)
2051 neprišla COME AS YOU ARE RENALSA (TAMERLAN IZ SLAVOI STAI x COME AS YOU ARE HERTA)
2052 V3 ERIKA PASSO DOBLE (TAHI-RÉME TORNÁDO x INA GUJAR OF GUDAS)
2053 VD4 FARA FORTUNATA MORGANTINA (COMO JIVONO DI MATARIO x ANIA ANUSCHKA MORGANTINA)
2054 V2, R-CAC RAMYA PASECKÉ ÚDOLÍ (WANJA WANDOR V. STEVINHAGE x NARI IZ ZOOSFERY)
Tr. pracovná
2055 V1, CAC PRISCILA PASECKÉ ÚDOLÍ (VOLVO BETELGES x NARI IZ ZOOSFERY)
Tr. šampiónov
2056 V1, CAC CARYS OD DVOU LVU (D´ONO VIJOKO DI MATARIO x ANGIE ODERSKÁ VYHLÍDKA)

Suky - hnedá s pálením


Tr. baby
2060 VN1 LORRAINE HALIT PAŠA (GRAPHIC LINE ANTEY x IZIS GABI VIGO)
Tr. mladých
2061 V1, CAJC CHIARA HALIT PAŠA (ATHOR DI CAMPOVALANO x JASMÍNA BOHEMIA GOTIKA)
Tr. otvorená
2062 VD1 ELKANN D´ISLAMORADA (QUILLAM QUASIM DEL CITONE x RITA RUIZ DEL CITONE)

 


Hore

-----------------