Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Príspevky
a články
Kniha
návštev
Fórum Linky

Výsledky

SVETOVÁ VÝSTAVA PSOV 2006 POZNAŇ, 11.11.2006

sudcovia: 
p. Magdaléna KOZLOWSKA (PL), triedy puppy a mladých
p. Hans WIBLISHAUSER (DE), dospelé suky
p. Guido VANDONI (I), dospelé psy
celkom prihlásených dobermanov 253

Psy - čierna & hnedá s pálením


Tr. PUPPY 
čierny VN1 ULTIMO DI ALTOBELLO (Ikarus di Altobello & Beatrice di Altobello)
hnedý VN2 RED PASCAL DEL FIORSILVA (Ferrofarogomez di Campovalano & Rivien of Tanderberg)
čierny VN3 XARO MIRATIO (Tahi Reme Lucifer & Kerrien Miratio)
Tr. mladých 
čierny Svetový víťaz mladých 2006, V1 ESQUIDO IZ DOMA DOMENI (Ali Amadeusz Piligrimas & Paloma Picaso iz Doma Domeni)
čierny V2 TOM - DOBER HAGI (Tamerlan iz Slavnoi Stai & Brenda Bahira v Ashanti)
čierny V3 INDO DEL DIAMANTE NERO (Urbano del Diamento Nero & Ulla del Diamente Nero)
čierny V4 LIVONIJAS BARON INK INDIGO (Ali AmadeusPiligrimas x Paola Penelopa Piligrimas)
Tr. stredná 
čierny V1, CWC ARNOLD MASTER OF MASTERHOF (Master Max of Djatmatii & Bagira Weelgroomed)
čierny V2 DRAIV IZ ZOOSFERY (Master Max of Djatmatii & BMV Bavaria iz Zoosfery)
čierny V3 ZOLAN Z PADOKU (Carlos z Padoku & Santa Julf Venezia)
hnedý V4 IGON BETELEGES (Eko Royal Beell & Anastasia Anja Beteleges)
Tr. otvorená 
čierny V1, CWC PRINC PHYRRUS DE GAGNAT (Wanja Wandor v Stevinhage & Ida Dzina de Gagant)
čierny V2 ICARUS DI ALTOBELLO (Ferrofarogomez di Campovalano & Nikita for Eternity)
hnedý V3 NAKIRO GABY VIGO (Sergius Alexandrija Rerih & Gravin Gabi z Padoku)
čierny V4 SOREEL Z PADOKU (Carlos z Padoku & Sant Kreal Riorita)
Tr. pracovná 
čierny V1, CWC, R-CACIB URBANO DEL DIAMANTE NERO (Victor Vito del Rio Bianco & Indiana del diamante Nero)
čierny V2 PIMM´S IZ DOMA DOMENI (Jivago v .h.Wantij & Mirakel v.d.Rauberhohle)
hnedý V3 JEROME FAVOLA DI SATTI (Quillian Qasim del Citone & Galina iz Zoosfery)
čierny V4 DUMBLEDORE DU CLOS DES GROGNARDA (Adamant de Grande Vinko & Yessika du Clos des Grognards)
Tr. šampiónov
čierny Svetový víťaz 2006, V1, CWC, CACIB, BOB COME AS YOU ARE JARED (Ardens Gaut & Come As You Are Alabama)
hnedý V2 TAHI-RÉME GERRET (Gino Gomez del Citone & Tahi Reme Trinti)
čierny V3 LEIB SOLON DONATELLO DI BO (Bombastic v Manseath & Leib solond bully Blaze )
čierny V4 LIVONIJAS BARON HITCH COCK (Nitro del Rio Bianco & Paola Penelopa Piligrimas)

 

Suky - čierna & hnedá s pálením


Tr. PUPPY 
čierna VN1, Best Puppy, BIS Puppy II TAHI-REME RUTHY (Livonijas Baron Heart of Hamlet & Tahi Reme Ginti)
hnedá VN2 LEGENDA IZ ZOOSFERY (Tahi Reme Gerret & Nikita iz Zossfery)
čierna VN3 POEMA AK-YAR (Livonijas Baron Heart of Hamlet & Ak Yar Zhaneyra)
Tr. mladých 
čierna Svetová víťazka mladých 2006, V1 IARA DEL DIAMANTE NERO (Urbano del Diamante Nero & Ulla del Diamante Nero)
čierna V2 KLODIA BENE MERITUS (Sant Kreal Rembrant & Drahma Bene Merituus)
hnedá V3 FOCUS ONCE UPON A TIME (Gino Gomez del Citone & Focus Lucky Stryke)
čierna V4 CONESSA MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella & Quartessa Quirra z Helfstyna)
Tr. stredná 
čierna Svetová víťazka 2006, V1, CWC, CACIB HAZY DREAM DE GRANDE VINKO (Atreyro de Grande Vinko & Maksima de Grande Vinko)
čierna V2 FERRONA IZ VELIKOGO KNYAZHESTVA (Nitro del Rio Bianco & Gretchien)
čierna V3 LIVONIJA BARONESSA INFINITY FLY (Ali Amadeus Piligrimas & Paola Penelopa Piligrimas)
čierna V4 VIVIENE MIRATIO (Tahi Reme Lucifer & Kerien Miratio)
Tr. otvorená
čierna V1, CWC, R-CACIB WILD CHERRY DI ALTOBELLO (Baron Nice Renewal & Ela Esmeralda Sawages)
čierna V2 ERIA PRO PERSONA GRATA (Tamerlan iz Slavnoi Stai & Eria Pro Kimberli Cristal)
čierna V3 KRIEGERHOF PRINCESS PARIS (Kriegerhof Konrad Kriger & Kriegerhof Werona v Alpha Nordic)
čierna V4 JONI BORDEAUX HETEROZJA (Falk v Markischen Land & Oriell v Traum der Jugent)
Tr. pracovná
čierna V1, CWC IZRAFEL MAYA DI ALTOBELLO (Ferrofarahgomez di Campovalano & Nikita di Eterniti)
  V2 ATENAIS_AVRORA VAN ANBERI (Antreyo de Grande Vinco & Tara Red Aizel Shtamm)
čierna V3 SHARON Z PADOKU (Carlos z Padoku & Sant Kreal RIORITA)
čierna V4 IMIDZ ORCHIDEJA DEZ (Imidz Dobrinaja vajlur Land & Imidz Eipril Dez)
Tr. šampiónov
čierna V1, CWC AQVILON CAMILLA (Antreyo de Grande Vinco & Dushnes Come as You Are)
čierna V2 IRRIA DEL MEDIANO (Master Max of Djatmatii & Come As Yu Are Baronessa)
čierna V3 FREE FANJA V. DOG´S MANSION (Wanja Wandor v SStevinhage & Chloe v Dogs`s Mansion)
čierna V4 LEIB SOLOND DAY DREAM (Bombastik v Hanseaten & Leb Solond Bully Blaze)

podklady nám zaslala Ing. Beata Kleinová (www.bestcerber.sk) - ďakujeme

Hore

-----------------