Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Diskusia a príspevky Linky

Späť

Výsledky

Medzinárodná výstava psov SPRINGDANUBE, CACIB, CAC, CAJC, 
Bratislava - Incheba, 13.05.2007

rozhodca: Viera STAVIARSKA (SK)

Výsledky spracované: admin


Psy - čierna s pálením


Tr. Mladých/Jugend/Junior 
1187 neprišiel CHRISS Z PADOKU (Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita)
1188 neprišiel MACHICO BENE MERITUS (Gem´ Givveeon Hurricane x Baskonia Bene Meritus)
1189 V1, CAJC TAHI- RÉME ROMEO (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-Réme Giniti)
Tr. stredná/Mittel/Intermediate
1190 V1 CAC CONALL MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella x Quartesa Quirry z Helfštýna)
Tr. otvorená/Offene/Open 
1191 V1 CAC ENERGY EXTRA MORAVAK (Baron Nike Renewal x Hessi Extra Moravak)
Tr. pracovná/Gebrauchshunde/Working 
1192 V1 CAC, CACIB ELTON EXTRA MORAVAK (Baron Nike Renewal x Hessi Extra Moravak)
Tr. šampiónov/Sieger/Champion
1193 V1 CAC, R-CACIB GINO ADMIRAL BENE MERITUS (Sankt Kreal Rembrandt x Baskonia Bene Meritus)

 

Psy - hnedá s pálením


Tr. Mladých/Jugend/Junior 
1182 V2 DASTIN Z PADOKU (Carlos z Padoku x Venezia Santa Julf)
1183 V1, CAJC,  TAHI REME SANDOKAN (Eko Royal Bell x Tahi-Reme Giovanna)
Tr. pracovná/Gebrauchshunde/Working 
1184 V1, CAC GAMBLER´S GAIN DI CASA SHIRAK (Ambros goldest Diamond x Eileen v.Schmiedbauergut)
Tr. šampiónov/Sieger/Champion
1185 V1, CAC CH REMUS BEST OF ISLAND (Fedor del Nasi x Kastra Best of Island)

Suky - čierna s pálením


Tr. Baby 
1194 neprišla KIMA DAKER (Eria Pro Maestro di Capella x Ornella de Grande Vinko)
Tr. mladých/Jugend/Junior 
1195 V2 HELLEN HUNT MORGANTINA (Tahi-Réme Diablo x Anna Anuschka Morgantina)
1196 V1, CAJC, BOB TAHI-RÉME RUTHY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-Réme Giniti)
Tr. stredná/Mittel/Intermediate
1197 neprišla CONESSA MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
1198 V1, CAC GALA Z KANAPE (Bentley od Dvou Lvu x Grafin Alane Mon-Ja-Mes)
Tr. otvorená/Offene/Open 
1199 V2, RCAC AKIRA EXTRA ELITE (Khancoban v. Teutonia x Ira Extra Moravak)
1200 V1 CAC AMY DEL NEGRO AMARETTO (Tahi-Réme Churchill x Capuccino di Modello)
1201 V4 ANYTHING FOR YOU ANTHEA (Cillian Connor Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)
1202 neprišla BORA DEL NEGRO AMARETTO (Tahi-Réme Churchill x Capuccino di Modello)
1203 V3 RAMYA PASECKÉ ÚDOLÍ (Wanja Wandor v. Stevinhage x Nari iz Zoosfery)
Tr. pracovná/Gebrauchshunde/Working
1204 V1, CAC CH SANT KREAL HARISMA (Mauvieres Mufasa de Sang-Zu x Sant Kreal Baronessa Bravo)
Tr. šampiónov/Sieger/Champion
1205 V1, CAC, CACIB CH BESS EXTRA MORAVAK (Como Jivono di Matario x Hessi Extra Moravak)

 

Suky - hnedá s pálením


Tr. mladých/Jugend/Junior 
1186 V1, CAJC DAGGI  EXTRA MORAVAK (Tabor v. Castell x Mery Extra Moravak)

 
Hore

-----------------