Výsledky z výstavy

DUODANUBE - CACIB Bratislava, 18. august 2007

Rozhodca/ Judge : Bojan Matakovic, CROATIA 

výsledky zaslala: Ing. Beata Kleinová

www.bestcerber.sk  


Psy - čierna s pálením / Males black


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 CAJC Chriss z Padoku (Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita)
VD 2 Eliott Elroy Alary Aslar. (Nathan z Cyklonu Silesia x Bacardi Alary Aslar)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTLE KLASSE
V1 CAC, R-CACIB Caro Extra Elite (Energy Extra Moravak x Ira Extra Moravak)
V2 R-CAC Charment Nuova Dolce Vita (Orkan Pasecke Udoli x Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V1 CAC, CACIB, BOB Tahi Reme Romeo (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi Reme Giniti)
V2, R-CAC Error Extra Moravák (Baron Nike Reneval x Hessi Extra Moravak)
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANE KLASSE
V1  Xerxes z Tomky (Como Jivono di Matario x Victoria z Tomky)

 

Suky - čierna s pálením / Females black


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V1 CAJC Prugna Zamolxis (Nitro del Rio Bianco x Koffee Zamolxis)
VD 2 Jeanette Halit Paša (Aramis Halit Pasa x Britannica Goldest Diamond)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V1 CAC Helen Hunt Morgantina (Tahi Reme Diablo x Ania Aniuschka Morgantina)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V 1 CAC Gala z Kanape (Bentley od Dvou Lvu x Grafin Alane of Mon Ja Mes)
TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
V1, CAC, CACIB Euro Dinamika iz Zoosfery (Pims´Number One iz Doma Domeni x Mo de Stang Zu)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1 CAC, R-CACIB Sant Kreal Harisma (Mauvieres Mufasa de Stang Zu x Sant Kreal Baronessa)
V2 R-CAC Athena Best Cerber (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)

Psy - hnedá s pálením / Males brown


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 CAJC Dastin z Padoku (Carlos z Padoku x Santa Julf Venezia)
V2  Choral Nuova Dolce Vita (Orkan Pasecke Udoli x Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V 1, CAC Remus Best of Island (Fedor del Nasi x Kastra Best of Island)

 

Suky - hnedá s pálením / Females brown


TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V1 CAC  Charisma Nuova Dolce Vita (Orkan Pasecke Udoli x Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1 CAC,  Ayrin Stat of Bedea (Adamant de Grande Vinko x Tahi Reme Triniti)

Hore/Up

Výsledky z výstavy

DUODANUBE - CACIB Bratislava, 19. august 2007

Rozhodca/ Judge : Evgenij Yerusalimsky, RUSSIA 

výsledky zaslala: Ing. Beata Kleinová

www.bestcerber.sk  


 

Psy - čierna s pálením / Males black


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V1 CAJC Caro Extra Elite (Energy Extra Moravak x Ira Extra Moravak)
V2  Chriss z Padoku (Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita)
Dikval. Eliott Elroy Alary Aslar. (Nathan z Cyklonu Silesia x Bacardi Alary Aslar)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTLE KLASSE
V Charment Nuova Dolce Vita (Orkan Pasecke Udoli x Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V1 CAC, CACIB Tahi Reme Romeo (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi Reme Giniti)
V2, R-CAC Error Extra Moravák (Baron Nike Reneval x Hessi Extra Moravak)
V3 Pako Daker (Baron Nike Reneval x Ornela de Grande Vinko)
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANE KLASSE
V1, Best Veteran  Xerxes z Tomky (Como Jivono di Matario x Victoria z Tomky)

 

Suky - čierna s pálením / Females black


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V1 CAJC Prugna Zamolxis (Nitro del Rio Bianco x Koffee Zamolxis)
V 2 Jeanette Halit Paša (Aramis Halit Pasa x Britannica Goldest Diamond)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V1 CAC A´Sara Nigre from Fourteen Meridian (Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario)
VD 2  Helen Hunt Morgantina (Tahi Reme Diablo x Ania Aniuschka Morgantina)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
Gala z Kanape (Bentley od Dvou Lvu x Grafin Alane of Mon Ja Mes)
TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
V1, CAC, CACIB, BOB Euro Dinamika iz Zoosfery (Pims´Number One iz Doma Domeni x Mo de Stang Zu)
V2 Paradiz Ronado One Perla (Sergius Alexandrija Rerikh x S´Lichbor Tornada)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1 CAC Athena Best Cerber (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
V2 Sant Kreal Harisma (Mauvieres Mufasa de Stang Zu x Sant Kreal Baronessa)

Psy - hnedá s pálením / Males brown


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V1 CAJC Dastin z Padoku (Carlos z Padoku x Santa Julf Venezia)
V2  Choral Nuova Dolce Vita (Orkan Pasecke Udoli x Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1, CAC, R-CACIB Remus Best of Island (Fedor del Nasi x Kastra Best of Island)

 

Suky - hnedá s pálením / Females brown


TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V1 CAC, R-CACIB  Charisma Nuova Dolce Vita (Orkan Pasecke Udoli x Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1 CAC,  Ayrin Stat of Bedea (Adamant de Grande Vinko x Tahi Reme Triniti)

Hore/Up