Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Diskusia a príspevky Linky

Výsledky

Klubová výstava - V ročník Grand Prix o zlatého dobermana, 
Kamenný Mlyn, 02.09.2007

rozhodca: 
Dr. Pierluigi Pezzano (I)  - psy
MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK) - suky
spracované: admin

Klubový víťaz = KV
Psy (čierna s pálením)

Tr. baby
 
K.č. hodnotenie
1VN1
KV baby
ARES VON SAGRAMOS
 nar. 8.5.07, COR 7345/143
(Tom-Dober Hagi x Orje Baby Punsch)
2VN2BERRY FROM FOURTEENTH MERIDIAN
 nar. 30.3.07, CMKU
(Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario)
3neprišielIZRAFEL ABE ARROGANTO
 nar. 15.03.2007, JR 702222DOB
(Pathos delle Querce Nere x Izrafel Maya di Altobello)
4VN4JERON JEROME MORGANTINA
 nar. 10.05.2007, SPKP 2662
(Xerxes z Tomky x Cassandra Clea Morgantina)
5VN3METAXA JEROM GINO
 nar. 7.3.2007, MET 7701/07
(Metaxa Eric x Metaxa ndra)
6neprišielPRIMERO - PRIMO VIS ABSOLUTA
 nar. 7.5.07, PKR
(CH Urbano del Diamante Nero x Corina Windsor)

Tr. dorastu
 
7VN3DREAM STAR OF BEDEA
 nar. 07.02.2007, CMKU
(Urbano del Diamante Nero x Tahi-Réme Triniti)
8VN2FIDO DEL GRAFIXA
 nar. 10.2.07, MET 7671/07
(Tahi-Réme Gerett x Csini Baba Nursa)
9VN1,
KV dorastu
KASANOWA KING TROMELIN
 nar. 24.01.2007, PKR.II 91184
(Tahi-Reme Gerett x Baronessa Beti Tromelin)

Tr. mladých
 
10DARCHIE OF SWAHO´S
 nar. 11.9.2006, MET 7441/06
(Metaxa King x Fella Esporai)
11VDCHARMENT NUOVA DOLCE VITA
 nar. 15.03.2006, SPKP 2623
(CH Orkán Pasecké Údolí x CH Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
12V1, CAJC, 
KV mladých,
prívesok zlatého 

dobermana
CHRISS Z PADOKU
 nar. 31.5.06, CMKU 7865/06
(Ich Carlos z Padoku x Ich Sant Kreal Riorita)
13DEDDY RED PERLA BRZESZCZ
 nar. 8.8.06, PKR 12341/06
(Ich Tahi-Réme Diablo x Eria Pro Marica Diona)
14VDGABON ROYAL-BELL
 nar. 18.3.06, HR 12613
(Raul Royal-Bell x Faery Royal Bell)
15neprišielNIBBIO DEL DIAMANTE NERO
 nar. 24.10.06, LOI 6 DIN 10
(CH Urbano del Diamante Nero x CH Luna del Diamante Nero)
16VD3QUINTO DI ALTOBELLO
 nar. 10.6.06, JR 82664
(Allan di Campovalano x Brenda di Pecco)
17VD2TAKO THAT VON JAHRESTAL
 nar. 14.11.2006, JR 701876
(Livonijas Baron Hero Heronimus x Princes Phiola v.Jahrestal)
18VD4TERALINE INDIGO
 nar. 28.3.06, RKF 1914065
(Atreyo de Grande Vinko x Teraline Aurora)
19neprišielXARO MIRATIO
 nar. 11.04.2006, PKR.II 88546
(ICh. Tahi-Reme Lucifer x Ch.Pl. Kerrien Miratio)

Tr. stredná 
 
20V2, R-CACCARO EXTRA MORAVÁK
 nar. 12.04.2006, CMKU 7731
(Energy Extra Moravak x Ich Ira Extra Moravak)
21neprišielCHAMONIX NUOVA DOLCE VITA
 nar. 15.3.06, SPKP 2621
(CH Orkán Pasecké údolí x CH Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
22DCOMO VON FINKENHEIN
 nar. 3.6.2006, DZB 121655
(Ich Xerxes z Tomky x Areilla D´Ovilava)
23V1, CACTAHI - RÉME ROMEO
 nar. 16.02.2006, SPKP 2647
(Livonijas Baron Heart Of Hamlet x Tahi - Réme Giniti)

Tr. otvorená 
 
24neprišielARCIE HALIT PAŠA ALARGO BOHEMIA
 nar. 12.7.2004, CMKU 7150/04
(Sergius-Aleksandrija Rerikh x Alesandra Halit Paša)
25neprišielCITTO DEL DIAMANTE NERO
 nar. 16.5.04, LOI 04/119915
(Pablito del Diamante Nero x Valentina del Rio Bianco)
26V1, CACMARCUS DI SATTI
 nar. 18.9.04, MET 6190/04
(QuillanQasim del Citone x Modus ost Cerceia Ceia)
27V2, R-CACPRIMUS PATRICIUS VON JAHRESTAL
 nar. 7.12.2004, JR 701005
(Fedor del Nasi x Wicky Betelges)
28V3SANTA JULF EFRAT
 nar. 21.2.05, MET 7598/07
(Mch Tamerlan iz Slavnoi Stai x Santa Julf Amazonka)

Tr. pracovná
 
29V4DON DIEGO VOM HARTEN KERN
 nar. 20.4.05, DP 12984A
(F´Hiram Abif Royal Bell x Gräfin Draska Jimona of Mon-ja-mes)
30V2, R-CACICARUS DI ALTOBELLO
 nar. 13.3.03, JR 79838
(Ferofarah Gomez di Campovalano x Nikita for Eternity)
31neprišielMATRIX DI CASA GIARDINO
 nar. 29.7.05, LOI 22418/06
(CH Urbano del Diamante Nero x CH Iriland Zherandol)
32V1, CAC 
Klubový víťaz
TOM - DOBER HAGI
 nar. 18.05.2005, MET DOB 6685/05
(Tamerlan iz Slavnoi Stai x Brenda Bahia v.Ashanti)
33V3VENZO VOM VERSTENWAL
 nar. 38282, LOF 77028
(Skay Dallas de Lea Modema x SUnshine del Citone)

Tr. šampiónov 
 
34V3ATIS Z RINCELOVA
 nar. 24.06.2004, SPKP 2541
(Ich Xerxes z Tomky x CH Mamba Dobgar)
35V1, CACPAKO DAKER
 nar. 10.8.2005, PKR II. 86395
(Ich Baron Nike Renewal x CH Ornella de Grande Vinko)
36V2, R-CACSHERIDAN DE GRANDE VINKO
 nar. 11.05.2005, UA 000491/06
(Adamant de Grande Vinko x Amadeya de Vinko)

Tr. čestná 
 
37VAMOR EXTRA MORAVÁK
 nar. 24.04.2002, CMKU 7741
(Ich Como Jivono di Matario x CH Elis Moravak)

Tr. veteránov 
 
38neprišielALWARO GOLDEST DIAMOND
 nar. 25.06.1999, CMKU 5723/99
(Jivago v.h. Wantij x Ester Dobgar)

 

Suky (čierna s pálením)

Tr. baby
 
39VN1, 
KV baby
ATHENA VON SAGRAMOS
 nar. 8.5.07, COR 7345/143
(Tom-Dober Hagi x Orje Baby Punsch)
40VN2MIA DI ALTOBELLO
 nar. 10.3.07, JR 82670
(Fedor del Nasi x Ester Altobello)
41neprišlaPAOLA - POLA VIS ABSOLUTA
 nar. 7.5.07, PKR
(CH Urbano del Diamante Nero x Corina Windsor)

Tr. dorastu
 
42NBASTA Z PODOLÁNKY
 nar. 23.2.2007, CMKU 8051/07
(CH Alfa Arnold Dura Lex x CH Irma Gujar of Gudas)
43NCASSIEW DI BRITTASGANG
 nar. 3.2.07, CMKU 8006/07
(Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)
44NCLAUDIA CARDINALE DI BRITTASGANG
 nar. 03.02.2007, CMKU 8004/07
(Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)
45neprišlaDRUSSIE STAR OF BEDEA
 nar. 7.2.07, PKR 24194/07
(CH Urbano del Diamante Nero x Tahi-Réme Triniti)
46VN1
KV dorastu
KIMA DAKER
 nar. 31.12.2006,
(Eria pro Maestro di Capella x Ornella De Grande Vinko)

Tr. mladých
 
47VDCOBRA VON FINKENHEIN
 nar. 3.6.2006, DZB 121658
(Ich Xerxes z Tomky x Ariella D´Ovilava)
48V4ENVIRA PUNTA PERLA BRZESZCZ
 nar. 8.8.2006, PKR 22935/06
(Ich Tahi-Réme Diablo x Eria Pro Marica Diona)
49V3ESTELLA VOM HARTREN KERN
 nar. 28.3.06, DP 13169A
(F´Hiram Abif Royal Bell x Gräfin Draska Jimona of Mon-ja-mes)
50V1, CAJC, 
KV mladých,
prívesok 
zlatého dobermana
SEMPER FIDELIS ALBANY
 nar. 14.09.2006, JR 702014
(CH. Lassan di Satti x CH. CAYA Jade)
51VTERALINE ITALY
 nar. 28.3.06, PKR 89736
(Atreyo de Grande Vinko x Teraline Aurora)
52V2TOM - DOBER JEDA BLACK PEARL
 nar. 1.6.06, MET 7300/06
(Graphic Line Antey Anton x CH Tom-Dober Elli)
53VDULI PASECKÉ ÚDOLÍ
 nar. 20.6.06, ČMKU 7774/06
(Carlos z Padoku x Priscila Pasecké údolí)
116VDERIA PRO AMARIGIE GLOW
 nar. 26.6.06, 
(Eria Pro Maestro Di Capella x Eria Pro Kimberly Cristall)

Tr. stredná 
 
54V3CHELSEA IZ GRATSIANO
 nar. 18.1.06, UA 003516/06
(Russkaya Mechta Andor Absolut x Dolche Vita iz Gratsiano)
55neprišlaCOME AS YOU ARE TIFFANY
 nar. 11.9.05, MET 7900/07
(Mch Eko Royal Bell x CH Come As You Are Jade)
56V4HELLEN HUNT MORGANTINA
 nar. 10.02.2006, SPKP 2618
(Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
57VONNO GRAZ Z ROMARU
 nar. 3.2.06, CMKU 7684/06
(Angelo Halit Paša x Nikita Graz z Romaru)
58V1, CACTAHI - RÉME ROXANA
 nar. 16.2.06, MET 7004/06
(Livonijas Baron Heart Of Hamlet x Tahi - Réme Giniti)
59V2, R-CACTOM - DOBER IRINA
 nar. 9.11.05, MET 6933/05
(Quillan Quasim del Citone x Tom - Dober Effi)

Tr. otvorená 
 
60VA´SARA NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN
 nar. 24.2.06, CMKU 765406
(Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario)
61VANYTHING FOR YOU ANTHEA
 nar. 09.03.2004, SPKP 2539
(Cillian-Connor Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)
62neprišlaCHINTEI RAMONBURG´S
 nar. 13.6.03, PKR 77431
(Nitro del Riobianco x Viva Ramongurg´s)
63V2, R-CACDEBBI VOM HARTEN KERN
 nar. 20.4.05, DP 12991A
(F´Hiram Abif Royal Bell x Gräfin Draska Jimona of Mon-ja-mes)
64V1, CAC, BOS, 
Víťaz KV, 
Prívesok 
Zlatého dobermana
GEKATA DE VINKO IZ DOLINI DOLMENOV
 nar. 09.02.2006, RKF 1821935
(Pluto de Grande Vinko x Aida de Grande Vinko)
65VDGINA GINETTA TROMELIN
 nar. 12.1.05, PKR 82927
(Pimms´Number One iz Doma Domeni x Baronessa Beti Tromelin)
66V4MEA DI SATTI
 nar. 18.9.04, MET 619/04
(QuillanQasim del Citone x Modus ost Cerceia Ceia)
67V3PAMELA DAKER
 nar. 10.8.2005, PKR II 86275
(Baron Nike Renewal x Ornela de Grande Vinko)
68neprišlaSMART WOOD HILLS MARTINI
 nar. 16.12.05, MET 7612/07
(CH Fedor del Nasi x Ich Smart Wood Hills Beylis)
69VTAHI - RÉME MIRAGE
 nar. 01.02.2005, SPKP 2581
(Tahi-Reme Churchill x Tahi-Reme Bibiana)
70neprišlaTAHI - RÉME PRISCILLA JCH.
 nar. 20.08.2005, MET 6831/05
(Idane di Altobello x Tahi-Réme Bibiana)
71VTERALINE DEBIANA SID
 nar. 18.1.05, RKF 1704435
(Ali Amadeus Piligrimas x Teraline Aurora)
117VGALA Z KANAPE
 nar. 16.08.05, CMKU 7484/05
(Bentley od Dvou Lvu x Gräfin Alane of Mon-Ja-Mes)

Tr. pracovná 
 
72V3DAISY SWEET PERLA BRZESZCZ
 nar. 27.02.2005, CMKU 7558
(Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)
73neprišlaPARADIZ RONADO ONE PEARLA
 nar. 1.5.04, FIN 43460/05
(Sergius Alexandrija Rerikh x Slichobor Tornada)
74V1, CACTERALINE DANCING QUEEN
 nar. 18.1.05, RKF 1704437
(Ali Amadeus Piligrimas x Teraline Aurora)
75V2, R-CACUKRAINKA DE GRANDE VINKO
 nar. 17.06.2004, UA 002532/05
(Zolotaya Liga Artur x Gr. Shnupse de Vinko)

Tr. šampiónov 
 
76V3CONESSA MORAVIA HEART
 nar. 05.07.2005, CMKU 7436/05
(Eria Pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
77V2, R-CACIZRAFEL MAYA DI ALTOBELLO
 nar. 13.03.2003, JR 79842 DOB
(Ferrofarah Gomez Di Campovalano x Nikita for Eternity)
78V4SANT KREAL HARISMA
 nar. 4.7.04, CMKU 7262/04
(Ich Mauvieres Miufasa de Stang Zu x Ich Sant Kreal Baronessa Bravo)
79neprišlaVIVIENNE MIRATIO
 nar. 04.02.2005, PKR.II 83101
(ICh. Tahi-Reme Lucifer x Ch.Pl. Kerrien Miratio)
80V1, CACWILD CHERRY DI ALTOBELLO
 nar. 15.10.03, JR 700248
(Baron Nike Renewal x Elsa Esmeralda Sawages)

Tr. veteránov 
 
81neprišlaJCH. BESSIRA GOLDEST DIAMOND
 nar. 19.06.2000, CMKU 5991/00/04
(ICH. Jivago V.H.Wantij x ICH. Ester Dobgar)
 
Psy (hnedá s pálením)

Tr. Baby
 
82VN1, 
KV baby
ANNOIS VON SAGRAMOS
 nar. 8.5.07, COR 7347/143
(Tom-Dober Hagi x Orje Baby Punsch)
83VN3KÖD – HEGY BYRAN
 nar. 14.05.2007,
(Feres Royal Bell x Tahi - Réme Opium)
99VN2WILD-FIRE WYVERN WARRIOR CRONOS
 nar. 1.5.07, MET 7902/07
(Marcus di Sati x CH Lara Lavinia di Satti)

Tr. dorastu
 
84VN2SANT KREAL IMPERATOR
 nar. 2.1.07, TKK 167
(Sant Kreal Uwan x Yamaha iz Slavnoi Stai)
115VN1, 
KV dorastu
TAHI - RÉME XIRIUS
 nar. 22.2.2007, MET 7686
(Quillam Quasim del Citone x Ich Tahi - Réme Triniti)

Tr. mladých
 
85VDDASTIN Z PADOKU
 nar. 3.7.06, PKR II 89087
(Carlos z Padoku x Venezia Santa Julf)
86DPARKER PERRY Z HELFŠTÝNA
 nar. 25.10.2006, CMKU 7876/06
(Kirk Kroy z Helfštýna x Zia Zarianna z Helfštýna)
87V1, CAJC, 
KV mladých
TAHI - RÉME SANDOKAN
 nar. 26.3.2006, MET 7158/06
(Eko Royal Bell x Tahi - Réme Giovanna)

Tr. stredná
 
88VD1CHORAL NUOVA DOLCE VITA
 nar. 15.3.06, CMKU 2302677
(CH Orkán Pasecké údolí x CH Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
89VD2ESPRITO VAL DI TARO
 nar. 25.2.2006, MET 7139/06
(Eko Royal Bell x Aranka Val di Taro)

Tr. otvorená
 
90VD3JCH AUDI STAR OF BEDEA
 nar. 15.01.2005, CMKU 7285/05
(CH. Adamant de Grande Vinko x Tahi-Réme Triniti)
91V1, CACSANT KREAL YUSUPOV
 nar. 22.5.05, TKK 106
(Sergius Alexandria Rerikh x Sant Kreal Karmen)
92VD2TOM - DOBER HUMMER
 nar. 18.5.05, MET 6684/05
(Tamerlan iz Slavnoi Stai x Brenda Bahia v.Ashanti)

Tr. pracovná
 
93V2, R-CACJEROME FAVOLA DI SATTI
 nar. 4.4.03, LSVK 2553/03
(Quillan Qasim del Citone x Galia iz Zoosfery)
94V1, CAC,
Víťaz KV, BOB,
Prívesok 
Zlatého dobermana
TAHI - RÉME DIABLO
 nar. 29.7.03, CMKU 7904/03
(Master Max of Djarmati x Tahi-Réme Ibiza)

Tr. šampiónov
 
95V1, CACALFA ROMERO D´OVILAVA
 nar. 21.7.2002, OHZB 12374A
(Ero Aljoko di Matario x Marinablu del Citone)
96neprišielTAHI - RÉME GERETT
 nar. 25.1.04, UK 002303/04
(Gino Gomez del Citone x Tahi-Réme Triniti)

 

Suky (hnedá s pálením)

Tr. Baby
 
97neprišlaAMUN VON SAGRAMOS
 nar. 8.5.07, COR 7349/143
(Tom-Dober Hagi x Orje Baby Punsch)
98VN1, 
KV  baby
MALENA DO ALTOBELLO
 nar. 10.3.07, JR 82668
(Fedor del Nasi x Ester di Altobello)

Tr. dorastu
 
100VN2FARAH DEL GRAFIXA
 nar. 10.2.07, MET 7677/07
(Tahi-Réme Gerett x Csini Baba Nursa)
101VN1, 
KV dorastu
KARTAGINA KERIS TROMELIN
 nar. 24.1.07, PKR 90986
(Tahi-Réme Gerett x Baronessa Beti Tromelin)
104VN3QWINTIA QORIT Z HELFŠTÝNA
 nar. 06.01.2007, CMKU 7971/07
(Eria Pro Red River x Harnony Helfenstein z Gor Przeznaczenia)

Tr. mladých
 
102V1, CAJC, 
KV mladých
DION DEL GRAFIXA
 nar. 13.2.2006, MET 7168/06
(Fedor del Nasi x Rossiskii Kolorit Kastra Kylie)
103V2FRAVOLA FRAGRANTE DE GRANDE VINKO
 nar. 15.08.2006, UA 001436/07
(Come As You Are Jared x Effektnaya Ledi de Grande Vinko)
106V3BIENE V.FINKENHEIN
 nar. 38813, DZB 121662
(Alfa Romero D´Ovilava x Bikahegy Orzoje Fanni)

Tr. stredná
 
105V2, R-CACAK - YAR RHAPSODY
 nar. 2.3.2007, MET 2086212
(Livonija Baron Hitch Coock x Ak-Yar Yaranga)
107V1, CAC, 
Víťaz KV
GEM' GIVVEEON ROCCA
 nar. 08.09.2005, MET 7052/H/06
(Favorit Fang Legrand x Copacabana v Residenschloss)
108V3HERA HERIETA MORGANTINA
 nar. 10.02.2006, SPKP 2619
(Tahi-Reme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)

Tr. otvorená
 
109V2, R-CACLOLA LEONIE Z HELFŠTÝNA
 nar. 11.01.2006, CMKU 7580/06
(Tahi Réme Diablo x Harnony Helfenstein z Gor Przeznaczenia)
110neprišlaFLO DI MONTEROMANO
 nar. 21.11.05, ITA 8736
(Utrech di Villa Castelli x Dominique di Monteromano)
111V1, CACKIM KAYLEE DEL NASI
 nar. 06.03.2005, JR 700943 DOB
(Ferrofarah Gomez Di Campovalano x Walis Niki of Tanderberg)

Tr. pracovná
 
112V1, CACELKANN D´ISLAMORADA
 nar. 20.9.04, PKR 83632
(Quillam Qasim del Citone x Rita Ruiiz del Citone)

Tr. šampiónov
 
113V2, R-CACARIELLA DEA D´OVILAVA
 nar. 21.7.2002, DZB 119779
(Ero Aljoko di Matario x Marinablu del Citone)
114V1, CACMODUS OST EFEKTRA EFORIYA
 nar. 15.3.03, RKF 1395274
(S´Lichbor Tigris x Kaprisskoko v.d.Rauberhöhle)

Najkrajší pár psov

1. Markus di Satti + Mea di Satti
2. Tom Dober Hagi + Tom Dober Irina
3. Alfa Romeo D´Ovilava + Ariela Dea D´Olivilava
 

Najkrajšia chovateľská skupina

1. ALTOBELLO
2. TOM-DOBER

Autor: EKO


Hore

-----------------