ÖDK Double Winner - Graz Winner 2007

Rozhodca: pán Martin Gschwindl (A)
dátum: 10.3.2007
Výsledky zaslala: Ing. Beata Kleinová (www.bestcerber.sk)

PSY ÈIERNE
Trieda baby
vn 1  Baby Winner Paradiz Ronado Solomon Smart Wood Hills Ellington Garri x  Paradiz Ronado Kassiopea
vn 2 Semper Fidelis Ambassador Lassan di Satti x  Come as you are Jade
vn 3 Archie of Swaho's Metaxa King x  Fella Esporai
Trieda puppy
vn 1 Puppy Winner Nathan Urbhay di Matario Urbano del Diamante Nero x  Hayama Bajoko di Matario
Trieda mladých
V 1  ÖKV-JB-Graz Young Winner Mephisto Ekoeby di Matario Eko Royal Bell x  Eby Aljoko di Matario
V 2 Chester von der Töpferstadt Leo vom Märkischen Land x  Gina vom Märkischen Land
V 3 Black Inferno Come as you are Godric x  Pam vom Strengbach
VD 4 Anim von Rebell Eko Royal Bell x  Afra von der Fuggerstadt
diskvalifikovaný Amour (Aragon) Lex di Casa Grasso x  Jenny di Casa Grasso
Trieda stredná
V 1 ÖKV-CACA   Graz Winner Lakota Cohay di Matario Como Jivono di Matario x  Hayama Bajoko di Matario
V 2 ÖKV- Res.CACA Tahi Reme Ouzzo Tahi Reme Churchill x  Tahi Reme Opium
V 3 Kyrill von Toonstadt Bahrein Brando v. Ashanti x  Hydra von Toonstadt
Trieda otvorená
V 1 ÖKV-CACA  Graz Winner Tahi Reme Napoleon Tahi Reme Diablo x Tahi Reme Lolly
Trieda pracovná
V 1 ÖKV-CACA  Graz Winner Ardens Uran Ardens Gauguin x  Ivana di Satti
V 2 ÖKV- Res.CACA Come as you Are Godric Ilane Darafal x  Come as you are Alabama
V 3 Leo vom Märkischen Land Nitro del Ria Bianco x  Isa vom Märkischen Land
Trieda šampiónov
V 1 ÖKV-CACA Graz Winner Jukon Cidemi di Matario Cillian Connor v. Jahrestal x  Demiris Vijoko di Matario

PSY HNEDÉ
Trieda mladých
V 1 ÖKV-JB- GrazYoung Winner Tahi Reme Sandokan Eko Royal Bell x Tahi Reme Giovanna
V 2 Paradiz Ronado Poseidon Feres Royal Bell x S'Lichobor Tornada
V 3 Mevito Ekoeby di Matario Eko Royal Bell x Eby Aljoko di Matari
Trieda otvorená
V 1 ÖKV-CACA Graz Winner Hogar of BlackMagic Land Feres Royal Bell x Alma Arestan
Trieda šampiónov
V 1 ÖKV-CACA Graz Winner Paradiz Ronado Kosmos Ardens Gauguin x  S'Lichobor Tornada

SUKY ÈIERNE
Trieda baby
vn 1 Baby Winner Semper Fidelis Albany Lassan di Satti x  Come as you are Jade
vn 2 Paradiz Ronado Sonata Smart WH Ellington Garey x  Paradiz Ronado Kassopia
Trieda puppy
vn 1 Puppy Winner Neba Urbhay di Matario Urbano del Diamante Nero x  Hayama Bajoko di Matario
vn 2 Rina vom Residenzschloss F'Hiram Abif Royal Bell x  Hera vom Residenzschloss
vn 3 Diamont von Batorkeszy Baileys Chevy Extra Moravak x  Kathleen vom Residenzschloss
Trieda mladých
V 1 ÖKV-JB- GrazYoung Winner Tahi Reme Ruthy Livonijas Baron Heart of Hamlet x  Tahi Reme Giniti
V2 A'Sara Nigre from Fourteenth Meridian Nitro del Riobianco x  Grey Asdemi di Matario
V 3 Beyonce Dobi Royal Adamant de Grande Vinko x  Esprit del Nasi
V 4 Ardens Charlene Tyson di Campovalano x  Come as you are Jola
V Brooklyn Come as you are Godric x  Pam vom Strengbach
V Lantan Olympia Eria Pro Maestro di Capella x  Daphne z Padoku
Trieda stredná
V 1 ÖKV-CACA Graz Winner Conessa Moravia Heart Eria Pro Maestro di Capella x  Quartessa Quirra z Helfstyna
V 2 ÖKV- Res.CACA Lara Cohay di Matario Como Jivono di Matario x  Hayama Bajoko di Matario
Trieda otvorená
V 1 ÖKV-CACA Graz Winner Athena Best Cerber Adamant de Grande Vinko x  Cora Carmen Morgantina
V 2 ÖKV- Res.CACA Negligentia di Satti Tamerlan iz Slavnoi Stai x  Modus Ost Grandeza Geba
V 3 Befana Opus Meum Fiona von der treuen Seele x  Gemini Ginga House
V 4 X-Tony Hellfire Vito van Roveline x  Isa vom Märkischen Land
V Ophaya vom Residenzschloss Vero van het Wantij x  Carrera vom Residenzschloss
Trieda pracovná
V 1 ÖKV-CACA Graz Winner Ive Doneby di Matario Don Vijoko di Matario x  Eby Aljoko di Matario
Trieda veteránov
V 1 - ÖKV Graz-Veteran Winner Rubina von der Villa Silva Mark Athos vom Blasenstein x  Utopie von der Villa Silva Mark

SUKY HNEDÉ
Trieda stredná
V 1 ÖKV-CACA Graz Winner Gem'Givveeon Rocca Favorit Fang Legrant x  Copacabana vom Residenzschloss
V 2 ÖKV- Res.CACA Amirage vom Gremium Como Jivono di Matario x  Ghanna Asdemi di Matario
Trieda otvorená
V 1 ÖKV-CACA Graz Winner Diamont von Batorkeszy Angelina Como Jivono di Matario x  Kathleen vom Residenzschloss
Trieda veteránov
V 1 - ÖKV Graz-Veteran Winner S'Lichobor Tornada Alfa Adelante del Citone x  E-Bazyleo Hellowe