Výsledky z výstavy

KV HUNGARIAN FESTIVAL, Budapest , 22.04. 2007

rozhodca: Norbert DAUBE - Nemecko (D)

Výsledky zaslala: Ing. Beata Kleinová (www.bestcerber.sk)
spracované: admin

 


Psy - čierna s pálením


Trieda baby
VN 1 - Pack del Nasi (  Fedor del Nasi x Gloria del Nasi)
VN 2 -Terror Lewan von Jahrestal (  Livonijas Baron Hero Hieronimus x Princess Paola v. Jahrestal)
VN 3 - Kokain di Modello (  Urbano del Diamante Nero x Etna di Modello )
VN 4 - Csini-Baba Templar ( Csini Baba Primo Pride x Trisha Neon of Djarmati)
VN - Furbano v. Doberlands Stam (   Urbano del Diamante Nero x Iracia van Doberland Stamm)
 
Trieda dorastu
VN 1 Jazz vom Noblesshof (  Fedor del nasi x Simba Zena vom Noblesshof )
VN 2 Semper Fidelis Ambasador ( Lassan di Satti x CAYA Jade)
VN 3 Diamant von Bátorkeszy Bonaparte (  Chevy Extra Moravak x Kathleen vom Residenschloss)
VN 4 -  Archie of Swaho's (  Metaxa King x Fella Exporai)
 
Trieda mladých
VD 1 - Víťaz mladých, HPJ - Parnais del Mediano (  Fedor del Nasi x CAYA Della Basonessa)
VD 2 - Pithon del Mediano (  Fedor del Nasi x CAYA Della Basonessa)
VD 3 - Atom von Gruosi (  Idane di Altobello x Dark Hill Belona)
VD 4 - Iron di Modello ( Bahrein B. von Ashanti x Damajanti di Modello)
VD - Steel Dragon Quanto (  Idane di Altobello x Kleo-Lea di Satti di Morosso)
VD -  Sunny Salazar od Telepa (   Sant Kreal Tsenturion x Odi Opium od Telepa)
VD - Emporio val di Taro (  Eko Royal Bell x Aranka val di Taro)
VD -  Gorse Larson ( Master Laura del Mediano x Gorse Dunja)
VD - Maximus Betelges (   Nitro del Rio Bianco x Anastasia Anja Betelges)
 
Trieda stredná
V1, CAC Tahi-Réme Queen (  Tahi-réme Norton x Tahi-réme Ibiza)
V2., R.CAC Tahi-Réme Ouzzo ( Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibiana)
V3 - Pierce Patrick od Telepa (  Eko Royal Bell x Janis Jopplin od Telepa)
VD - Tahi-Réme Phantom (   Idane di Altobello x Tahi-réme Bibiana)
 
Trieda otvorená
V1, CAC - Quebec von Karpatia ( Tahi-Réme Churchill x India von Karpatia)
V2., R.CAC - Ego di Modello (  Mater Max of Djarmati x Damajanti di Modello)
 
Trieda pracovná
V1, CAC - Nano del Mediano (  Iron del Mediano x Gaya del Mediano)
 
Trieda šampionov
V1, CAC, Klubový víťaz - Idane di Altobello ( Ferrofarah di Campovalano x Nikita v Eternity)
 
Trieda čestná
V1, CAC Tahi-Réme Churchill (  Ardens Gauguin x Tahi-Réme Kleopatra)

 

Suky - čierna s pálením


Trieda Baby
VN 1- Csini-Baba Tosca (  Csini Baba Primo Pride x Trisha Neon of Djarmati)
 
Trieda dorastu
VN 1- Semper Fidelis Albany ( Lassan di satti x CAYA Jade)
VN 2 - Tahi-Réme Titanilla ( Eko Royal Bell x Tahi-Réme Bibana)
VN 3 - Jezabel vom Noblesshof (  Fedor del Nasi x Simba Zena v Noblesshof)
VN 4 - Semper Fidelis Aurora (  Lassan di Satti x CAYA Jade)
 
Trieda mladých
VD 1, Víťaz mladých , HPJ, BOB Tahi-Réme Ruthy ( Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-réme Giniti)
VD 2 - Imola di Modello (  Bahrein B. von Ashanti x Damajanti di Modello)
VD 3-  Come As You Are Vesta (  Urbano del Diamante Nero x CAYA Feba)
VD 4 - Tiger von Karpatia ( Eko Royal Bell x India v Karpatia)
VD - Afton von Gruosi (  Idane di Altobello x Dark Hill Belona)
 
Medzitrieda
V1, CAC Tititaka von Karpatia ( Eko Royal Bell x India v Karpatia)
V2, res CAC - Pamela Daker ( Baron Nike Renewal x Ornella de Grande Vinko)
V 3 - Tahi-Réme Olivia (  Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibiana)
 
Trieda otvorená
V1, CAC - Etna di Modello (  Master Max of Djarmati x Damajanti di Modello)
V2, R.CAC - Holly del Nasi (  Embargo Betelges x Wallys Niki of Tandenberg)
V3 - Crystal Satti val di Taro (  Horus del Mediano x Eris del Mediano)
V4- Donna Wanda de Galius (   )Rui Manuel del Rio Bianco x Gama Ginga Haus
V - Jenna Renewal (  Nestor for Eternity x Cyntia von Renewal)
V - Negligentia di Satti (  Tamerlan iz Slavnoi Stai x Modus Ost Grandezza Geba)
VD - Sant Kreal Chio Chio San ( Nestor iz Zoosfery x Sergius Alexandria Rodnik S.Kreal)
 
Trieda pracovná
V1, CAC, Klubový víťaz - Gloria del Nasi ( Gino Gomez del Citone x Wallis Niki of Tandenberg)
 
Trieda šampionov
V1, CAC - Athena Best Cerber ( Adamante de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
V 2., R.CAC - Galilea Betelges (  Fedor del Nasi x Virginia Betelges)
 
Trieda veteránov
V1, CAC Ich. Zorca di Perlanera (  Wanja Wandor Stevinhage x Coco-Chanel King of Darkness)
Ex1, CAC Ich. Zorca di Perlanera

 

 Psy - hnedá s pálením


Trieda dorastu
VN 1 - Akwa von Karpatia (Tahi-Réme Gerret x Korzika von Karpatia)
VN 2-  Jupiter August vom Noblesshof ( Fedor del Nasi x Simba Zena v Noblesshof)
VN 3 - Obelix Betelges ( CAYA Jared x Galilea Betelges)
 
Trieda mladých
VD1 - Víťaz mladých, HPJ - Tahi-Réme Sandokan (  Eko Royal Bell x Tahi-Réme Giovanna)
VD 1 - Esprito val di Taro ( Eko Royal Bell x Aranka val di Taro)
 
Medzitrieda
V1, CAC - Power Playboy od Telepa (  Eko Royal Bell x Janis Jopplin od Telepa)
 
Trieda šampionov
V1, CAC, - Klubový víťaz-  Jerome Favola di Satti (  Quillam Quasim del Citone x Galja iz Zoosfery Barna)

 

Suky - hnedá s pálením


Trieda dorastu
VN 1- Kalina vom Noblesshof (  CAYA Jared x Rea Rebeka v Noblesshof)
 
Trieda mladých
VD1 - Víťaz mladých, HPJ Delfina del Grafixa (  Fedor del Nasi x Russiskiy Kolorit Kastra Kylie)
VD 2- Dion del Grafixa (  Fedor del Nasi x Russiskiy Kolorit Kastra Kylie)
VD 3 - Evita val di Taro ( Eko Royal Bell x Evita val di Taro)
VD 4-  Pandora del Mediano (  Fedor del Nasi x CAYA della Baronessa)
VD - Tiny Troubles od Telepa (  Nano del Mediano x Marylin Monroe od Telepa)
 
Medzitrieda
V1, CAC, Klubový víťaz - Gem Givveeon Rocca (ˇ  Favorit Fang Legrant x Copacabana vom Residenschloss)
V2, R.CAC - Metaxa Evina (  Bahrein Brando von Ashanti x Metaxa Nana)
V3-  Pretty Paola od Telepa (  Eko Royal Bell x Janis Jopplin od Telepa)
 
Trieda otvorená
V1, CAC - Diamont von Bátorkeszi Angelina(  Como Jivono di Matario x Katleen vom Rezidenschloss)
V2, R.CAC - Ecstasy of Gold vom Noblesshof ( CAYA Jared x Rea Rebeka v Nomlesshof)

Hore/Up