Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Diskusia a príspevky Linky

Späť

Výsledky

Národná výstava NITRACANIS, CAC Víťaz Slovenska, Nitra 18.03.2007

rozhodca: Vladimír PISKAY (SK)

Výsledky zaslala: Ing. Beata Kleinová (www.bestcerber.sk)
spracované: admin


Psy - čierna s pálením


Tr. Mladých/Jugend/Junior 
V1, CAJC TAHI- RÉME ROMEO (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-Réme Giniti)
VD2 BABYLON BEST CERBER (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
Tr. otvorená/Offene/Open 
VD1 AL ROYAL DUX Zea van Hof ter Eeckhout x Noran van Les Deux Peupliers)
Tr. pracovná/Gebrauchshunde/Working 
V1 CAC, Víťaz Slovenska NAPOLEON- NILS DIABELI (Ruimanuel del Rio Bianco x Corina Windsor)

 

Psy - hnedá s pálením


Tr. Mladých/Jugend/Junior 
V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých TAHI REME SANDOKAN (Eko Royal Bell x Tahi-Reme Giovanna)
Tr. stredná/Mittel/Intermediate
V1, CAC TIRA VENTO CHOCO (Tahi-Reme Diablo x Hacima z Padoku)

Suky - čierna s pálením


Tr. Baby 
VN BU-BU PLEASURE OF FRIENDSHIP (Aramis Halit Paša x Bessira Goldest Diamond)
Tr. mladých/Jugend/Junior 
V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých, BOB TAHI-RÉME RUTHY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-Réme Giniti)
V2 HELLEN HUNT MORGANTINA (Tahi-Réme Diablo x Anna Anuschka Morgantina)
V3 CHEYENNE HALTI PAŠA (Athor de Campovalano x Jasmina Bohemia Gotika)
VD4 ANCHE NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN (Nitro del Rio Blanco x Grey Asdemi di Matario)
Tr. stredná/Mittel/Intermediate
V1, CAC CONESSA MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
V2, R CAC GALA Z KANAPE (Bentley od Dvou Lvu x Grafin Alane Mon-Ja-Mes)
Tr. otvorená/Offene/Open 
V1, CAC Víťaz Slovenska ATHENA BEST CERBER (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
V2, RCAC GRACIELLA HALIT PAŠA (Tyson di Campovalano x Britanica Goldest Diamond)
V3 TAHI-RÉME MIRAGE (Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibiana)
VD AMY DEL NEGRO AMARETTO (Tahi-Réme Churchill x Capuccino di Modello)
VD BORA DEL NEGRO AMARETTO (Tahi-Réme Churchill x Capuccino di Modello)
VD DARA DARIEN CHERLIN (Floydt Black Gong x Aenea Shiny Cherlin)
Tr. pracovná/Gebrauchshunde/Working
V1, CAC EDINSTVENNAYA MOYA IZ GRATSIANO (Nestor iz Zoosfery x Shokoladka Blossom iz Gratsiano)
VD2 NATHALIE- NELL DIABELI (Ruimanuel del Rio Bianco x Corina Windsor)
Tr. šampiónov/Sieger/Champion
V1 CAC BESS EXTRA MORAVAK (Como Jivono di Matario x Hessi Extra Moravak)

 

Suky - hnedá s pálením


Tr. mladých/Jugend/Junior 
V1, CAC HERA HERIETA MORGANTINA (Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
V2 CHIARA HALIT PAŠA (Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo)
Tr. stredná/Mittel/Intermediate
V1, CAC GEM´GIVVEON ROCCA (Favorit Fang Legrant x Copacabana vom Residenschloss)
Tr. otvorená/Offene/Open 
V1, CAC FANA FABIANA MORGANTINA (Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantina)
Tr. šampiónov/Sieger/Champion
V1, CAC ESTA ESTELLA TROMELIN (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Auda Windsor)

 
Hore

-----------------