Výsledky z výstavy

Medzinárodná výstava psov, CACIB Nitra, 03.06. 2007

rozhodca: Štefan ŠTEFÍK (SK)

spracované: admin

 


Psy - čierna s pálením


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 CAJC, BOB CHRISS Z PADOKU (CARLOS Z PADOKU x SANT KREAL RIORITA)
V2 CARO EXTRA ELITE (ENERGY EXTRA MORAVAK x IRA XTRA MORAVAK)
VD3 BABYLON BEST CERBER (ADAMANT DE GRANDE VINCO x CORA CARMEN MORGANTINA)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V1, CAC, R-CACIB CONALL MORAVIA REART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFSTYNA)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V1 CAC ERROR EXTRA MORAVAK (BARON NIKE RENEWAL x HESSI EXTRA MORAVAK)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1 CAC, CACIB VENZO VOM VERSTENWAL (SKAY DALLAS DE LEA MODENA x SUNSHINESTORY DEL CITONE)

 

Suky - čierna s pálením


TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
VN CLAUDIA CARDINALE DI BRITTASGANG (SPIKE LES DEUX PEUPLIERS x BRITTANICA HALIT PAŠA)
VN CORLEONA LADY DI BRITTASGANG (SPIKE LES DEUX PEUPLIERS x BRITTANICA HALIT PAŠA)
TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V1 CAJC HELEN HANT MORGANTINA (TAHI-REME DIABLO x ANNIA ANUSCHKA MORGANTINA)
V 2 ERIA PRO AMARIGIE GLOW (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x ERIA PRO KIMBERLY CRISTAL)
D GLADIS TOSSGOLD (TAHI-RÉME CHURCHIL x FELSO-BUDAKALÁSZI FORTUNA)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V1 CAC CHAKORI MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFSTYNA)
V 2 R-CAC GALA ZKANAPE (BENTLEY OD DVOU LVU x GRAFIN ALANE OF MON-JA MES)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V 1 CAC CASSANDRA MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFSTYNA)
V2 R-CAC ANYTHING FOR YOU ANTHEA (CILLIAN CONNOR JAHRESTAL x WENDY WIKY Z TOMKY)
VD 3 JINX EL-SA-BO (FALK VOM MARKIRSCHEN LAND x SANTA JULF BRIDJIT BARDOT)
TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
V 1 CAC, CACIB PARADIZ RONADO ONE PERLA (SERGIUS ALEXANDRIJA RERIKH x S´LICHOBOR TORNADA)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V 1 CAC SANT KREAL HARISMA (MAUVIERES MUFASA DE STANG-ZU x SANT KREAL BARONESSA BRAVO)
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
V1 R-CAC ANYTHING FOR YOU ALIAS (CILLIAN CONNOR JAHRESTAL x WENDY WIKY Z TOMKY)

 

 Psy - hnedá s pálením


TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
V1 CAC GAMBLER´S GAIN DI CASA SHIRAK (AMBROSS GOLDEST DIAMOND x EILEEN V. SCHNIEDBAUERGUT)
V2 R-CAC ORKÁN PASECKÉ ÚDOLÍ (JORAM JULEK V DIASPORA x NARI IZ ZOOSFERY)

Suky - hnedá s pálením


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 CAJC CHARISMA NUOVA DOLCE VITA (ORKÁN PASECKÉ ÚDOLÍ x GRETA GARBO NUOVA DOLCE VITA)
VD 2 ADELAIDE D´ONORI HONEY HOOLIGAN (CURD VON DER URFTQUELLE x BARBORKA OD SOPEČNÉ HORY)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V1 CAC, R-CACIB EBENE EXPRIT DI CASA SHIRAK (AMBROSS GOLDEST DIAMOND x EILEEN V. SCHNIEDBAUERGUT)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1 CAC AYRIN STAR OF BEDEA (ADAMANT DE GRANDE VINKO x TAHI-REME TRINITI)

 

Hore/Up