Výsledky z výstavy

Medzinárodná výstava psov, CACIB Nitra, 04.11. 2007

rozhodca: MVDr. Gabriela RIDARČÍKOVÁ (SK)

spracované: admin

 


Psy - čierna s pálením - Males black - Rüde schwarz


TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
VN CAGNEY PLEASURE OF FRIENDSHIP (DIXOM GUMBY x ARIELA ASHLEY)
VN JERON JEROME MORGANTINA (XERXES Z TOMKY x CASSANDRA CLEA MORGANTINA)
  --- LANDER MAJSTERSZTYK (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x ESMIRA DE SALVE WINDSOR)
TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 CAJC IKAR IKAROS MORGANTINA (SERGIUS ALEXANDRIJA RERIKH x CASSANDRA CLEA MORGANTINA)
V2 URANO PASECKE UDOLI (CARLOS Z PADOKU x PRISCILA PASECKE UDOLI)
 --- HIDDO OD DVOU LVU (GRANT DI VILLA CONTE x AGNES OD DVOU LVU)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V 1 CAC, CACIB CHRISS Z PADOKU (CARLOS Z PADOKU x SANT KREAL RIORITA)
V2, R-CAC TAHI-REME ROMEO. (LIVONIJAS BARON HEART OF HAMLET x TAHI-REME GINITY)
VD3 CHARMENT NUOVA DOLCE VITA (ORKÁN PASECKÉ ÚDOLÍ x GRETA GARBO NUOVA DOLCE VITA)
VD4 FENIX JUMPER (AMBROSS GOLDEST DIAMOND x CREDA JUMPER)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V1 CAC, R-CACIB AAKON BOLVIAK CONAN V. STEINIGERW (F´HIRAM ABIF ROYAL BELL x URZANA TAKIRA V. STEINIGERWEG)
V2, R-CAC SANTA JULF EFRAT (TAMERLAN IZ SLAVNOI STAI x SANTA JULF AMAZONKA)
   --- GASTON OD DVOU LVU (EKO ROYAL BELL x ANELY OD DVOU LVU)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1 CAC ZENON ZART Z HELFŠTÝNA (ALEXANDER WINDSOR x HARMONY HELFESTEIN Z GOR PRZEZN.)

 

Suky - čierna s pálením - Females black - Hündin schwarz


TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
VN VANESA PASECKÉ UDOLÍ (GUJAN GUJAR OF GUDAS x RAMYA PASECKÉ ÚDOLÍ)
TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V1 CAJC PRUGNA ZAMOLXIS (NITRO DEL RIO BIANCO x KOFFEE ZAMOLXIS)
V2 ULI PASECKÉ UDOLÍ (CARLOS Z PADOKU x PRISCILA PASECKE UDOLI)
  --- KIMA DAKER (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x ORNELA DE GRANDE VINKO)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V1, CAC ONNO GRAZ Z ROMARU (ANGELO HALIT PAŠA x NIKITA GRAZ Z ROMARU)
V2, R-CAC COME AS YOU ARE VESTA (URBANO DEL DIAMANTE NERO x COME AS YOU ARE FEBA)
V3 TOM-DOBER J. BLACK PERLA (GRAPHIC LINE ANTEY ANTON x TOM-DOBER ELLI)
VD4 HELEN HANT MORGANTINA (TAHI-REME DIABLO x ANNIA ANUSCHKA MORGANTINA)
VD STAY IN STYLE AIRRIA (SEEDORF x IRRIA DEL MEDIANO)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V1, CAC, CACIB, BOB TAHI-REME RUTHY (LIVONIJAS BARON HEART OF HAMLET x TAHI-REME GINITY)
V2, R-CAC COME AS YOU ARE TIFANY (EKO ROYAL BELL x COME AS YOU ARE JADE)
V3 TAHI-REME MIRAGE (TAHI-REME CHURCHILL x TAHI-REME BIBIANA)
V4 CINDERELLA RESTLESS HEART (KIRK KROY Z HELFŠTÝNA x HONEYMOON ARDENS)
V RAMYA PASECKÉ ÚDOLÍ (WANJA WANDOR V. STEVINHAGE x NARI IZ ZOOSFERY)
VD SCARLET PASECKÉ ÚDOLÍ (JAGAN GUJAR OF GUDAS x ???)
  --- CASSANDRA MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFSTYNA)
  --- ENDY ČIERNY DYM (TAHI-RÉME CHURCHILL x AMMY DEL NEGRO AMARETTO)
  --- GABBY OD DVOU LVU (EKO ROYAL BELL x ANELY OD DVOU LVU)
TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
V 1 CAC SANT KREAL UDACA NEVA (SERGIUS ALEXANDRIJA RERIKH x SANT KREAL KARMEN)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V1, CAC, R-CACIB ATHENA BEST CERBER (ADAMANT DE GRANDE VINKO x CORA CARMEN MORGANTINA)
V2, R-CAC SANT KREAL HARISMA (MAUVIERES MUFASA DE STANG-ZU x SANT KREAL BARONESSA BRAVO)
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
V1  ANYTHING FOR YOU ALIAS (CILLIAN CONNOR JAHRESTAL x WENDY WIKY Z TOMKY)

 

 Psy - hnedá s pálením - Males brown - Rüde braun


TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
VN LEO LEONIDAS MORGANTINA (ERIA PRO TIMUR TAURUS x ANIA ANUSCHKA MORGANTINA)
VN LORD LAUDEON MORGANTINA (ERIA PRO TIMUR TAURUS x ANIA ANUSCHKA MORGANTINA)
TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 CAJC DASTIN Z PADOKU (CARLOS Z PADOKU x VENZIA SANTA JULF)
 --- SANT KREAL IMPERATOR (SANT KREAL UWAN x YAMAHA IZ SLAVNOI STAI)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V 1 CAC CHORAL NUOVA DOLCE VITA (ORKÁN PASECKÉ ÚDOLÍ x GRETA GARBO NUOVA DOLCE VITA)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
   --- ERIA PRO TIMUR TAURUS (EKO ROYAL BELL x ERIA PRO KIMBERLY CRISTAL)
TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
V1 CAC KING ČERNÝ TRUN (NATHAN Z CYKLONU SILESIA x JILLY ČERNÝ TRUN)

Suky - hnedá s pálením - Females brown - Hündin braun.


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V1 CAJC DIRTY BLONDE RESTLESS HEART (ARAMIS HALIT PAŠA x CASSIA GOLDEST DIAMOND)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V1 CAC HERA HENRIETA MORGANTINA (TAHI-RÉME DIABLO x ANIA ANUSCHKA MORGANTINA)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V1 CAC GEM´ GIVVEON ROCCA (FAVORIT FANG LEGRANT x COPACABANA VOM RESIDENSCHLOSS)
TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
  --- ELKANN D´ISLAMORADA (QUILLAM QUASIM DEL CITONE x RITA RIUZ DEL CITONE)

 

Hore/Up