Výsledky z výstavy

Celoštátna výstava psov, CAC Senec, 01.06. 2007

rozhodca: Ľudmila Fintorová (SK)

Výsledky zaslala: Ing. Beata Kleinová (www.bestcerber.sk)
spracované: admin

 


Psy - čierna s pálením


Trieda mladých
V 1 CAJC CHRISS Z PADOKU (CARLOS Z PADOKU x SANT KREAL RIORITA)
V2 BABYLON BEST CERBER (ADAMANT DE GRANDE VINCO x CORA CARMEN MORGANTINA)
V3 CARO EXTRA ELITE (ENERGY EXTRA MORAVAK x IRA XTRA MORAVAK)
Trieda otvorená
V1, CAC CONALL MORAVIA REART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFSTYNA)
V2 VINCENT DI ALTOBELLO (GARANGOLDEN DI CAMPOVALANO x BONY DEL MEDIANO)
VD3 FRANCO HALIT PASA (ARAMIS HALIT PASA x BOGEMA BLIS IZ GRATSIANO)

 

Suky - čierna s pálením


Trieda mladých
V1 CAJC CARISMA VON FINKENHEIN (XERXES Z TOMKY x ARIELA D´OVILLAVA)
Trieda stredná
V 1 CAC, BOB CHAKORI MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFSTYNA)
V 2 R-CAC GALA ZKANAPE (BENTLEY OD DVOU LVU x GRAFIN ALANE OF MON-JA MES)
V 3 LOYTRON VIKI (TAHI REME NORTON x ASHBY VON BARACUDA)
Trieda otvorená
V 1 CAC AMMY DEL NEGRO AMARETTO (TAHI-REME CHURCHILL x CAPPUCCINO DI MODELLO)
VD 2 BARBORKA OD SOPECNE HORY (NATHAN Z CYKLONU SLESIA x IF CERNY TRUN)
VD 3 ANYTHING FOR YOU ANTHEA (CILLIAN CONNOR JAHRESTAL x WENDY WIKY Z TOMKY)
D JINX EL-SA-BO (FALK VOM MARKIRSCHEN LAND x SANTA JULF BRIDJIT BARDOT)
Trieda pracovná
V1 CAC DAISY SWEET PERLA BRZESZCZ (KIRK KROY Z HELFSTYNA x ERIA PRO MARICA DIONA)
Trieda šampionov
.V1 CAC ATHENA BEST CERBER (ADAMANT DE GRANDE VINCO x CORA CARMEN MORGANTINA)
V 2 R-CAC SANT KREAL HARISMA (MAUVIERES MUFASA DE STANG-ZU x SANT KREAL BARONESSA BRAVO)

 

 Psy - hnedá s pálením


Trieda pracovná
V1 CAC ORKÁN PASECKÉ ÚDOLÍ (JORAM JULEK V DIASPORA x NARI IZ ZOOSFERY)

Suky - hnedá s pálením


Trieda mladých
V1 CAJC CHARISMA NUOVA DOLCE VITA (ORKÁN PASECKÉ ÚDOLÍ x GRETA GARBO NUOVA DOLCE VITA)
V2 ADELAIDE D´ONORI HONEY HOOLIGAN (CURD VON DER URFTQUELLE x BARBORKA OD SOPEČNÉ HORY)
Trieda stredná
? DORIENTAL DELLA (GRAFIC LINE ANTEY x HONDA BY FREE HALF)
? DORIENTAL ELLAISA (KIRK VOM BLASENTEIN x QUORI VOM GRENZTURM)
Trieda šampionov
V1 CAC AYRIN STAR OF BEDEA (ADAMANT DE GRANDE VINKO x TAHI-REME TRINITI)

 

Hore/Up