Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Diskusia a príspevky Linky

Výsledky

Špeciálna výstava DKSR, Kamenný mlyn, 21.04.2007 

rozhodca: 
Josef MRAVÍK (SK)
spracované: admin
Predsedkyňa klubu MVDr. Gabriela Ridarčíková, rozhodca p. Josef Mravík a p. Alicka Freyer

Psy (čierna s pálením)

Tr. baby
 
K.č. hodnotenie
1. VN2 ADMIRAL Z KARLOVY ZAHRADY
 nar. 31.10.2006, CMKU/7894/06
(Amor Extra Moravák x Frea Calibra Magic)
2. VN1, Víťaz ŠV baby HIDDO OD DVOU LVŮ
 nar. 16.12.2006, 7942
(ICH. Grant di Villa Conte x ICH. Agnes Od Dvou Lvů)

Tr. dorastu
 
4. neprišiel SEMPER FIDELIS AMBASSADOR
 nar. 14.09.2006,
(Ch. Lassan di Satti x CAYA Jade)

Tr. mladých
 
5. VD BABYLON BEST CERBER
nar. 16.03.2006, SPKP/2630
(CH. Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantína)
6. D BODY Z DOBŘÍŠSKÉ OBORY
nar. 10.03.2006, CMKU/7672/06
(CH. Adamant de Grande Vinko x CH. Barbucha Od Dvou Lvů)
7. D DAIMON DORAN ALARY ASLAR
nar. 22.04.2006, ČMKÚ/7709
(Grant di Villa Conte x Angie Alary Černý poklad)
8. V3 GASTON OD DVOU LVŮ
nar. 10.02.2006, CMKU/7637/06
(ICH.Eko Royal - Bell x ICH. Anelly Od Dvou Lvů)
9. VD CHRISS Z PADOKU
nar. 31.05.2006, ČMKÚ/7865
.(Ich Carlos z Padoku x CH Sant Kreal Riorita)
10. V1, CAJC Víťaz ŠV mladých TAHI - RÉME ROMEO
nar. 16.02.2006, SPKP/2647
.(Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-Réme Giniti)
11. V2 TOM - DOBER IGLO JUNIOR
nar. 09.11.2005, MET/6931
.(Quilam Quasim del Citone x Tom - Dober Effi)
12. VD3 URANO PASECKÉ ÚDOLÍ
nar. 20.06.2006, ČMKU/7772
.(Ich Carlos z Padoku x CH Priscila Pasecké údolí)

Tr. stredná 
 
13. V2, R-CAC CONALL MORAVIA HEART
nar. 05.07.2005, CMKU/7433/05
(Ch. Eria Pro Maestro di Capella x Ch. Quartessa Quirra z Helfštýna)
14. VD3 JASTIN ABBA - SONIA 
nar. 01.01.2006, CMKU/7569
(ICh. Amor Extra Moravak x Eris Abba - Sonia)
15. V1, CAC SMART WOOD HILLS MAXIMUS
nar. 16.12.2005, BAO/135
(Mch. Fedor del Nasi x Ch. Smart Wood Hills Beylis)

Tr. otvorená 
 
16. V1, CAC   AARON STAR OF BEDEA
nar. 15.01.2005, ČMKÚ/7280
(Ich Adamant de Grande Vinko x Tahi-Réme Triniti)
17. D AL ROYAL DUX
nar. 29.10.2003, ČMKÚ/6892
(Noran van les Deux Peupliers x Zea van hof ter Eeckhout)
18. V2, R-CAC ARCHIE HALIT PAŠA ALARGO BOHEMIA
nar. 12.07.2004, CMKU/7150/04
(Sergius - Aleksandrija Rerikh x Alessandra Halit Paša)
19. VD4 FRANCO HALIT PAŠA
nar. 24.12.2004, ČMKU/7267
(Aramis Halit Paša x Bogema Blis iz Gratsiano)
20. VD3 ZORIN BOBRAVA
nar. 13.04.2003, ČMKÚ/6727
(Alexander Windsor x Vera Bobrava)

Tr. pracovná
 
21. V1, CAC, víťaz ŠV GRAPHIC LINE ANTEY ANTON
nar. 12.04.2004, MET /7023
(Modus Ost Aviator Ace x Roosisskiy Kolorit Aelita)

Tr. šampiónov 
 
22. V1  ATIS Z RINCELOVA
nar. 24.06.2004, SPKP/2541
(Ich Xerxes z Tomky x CH Mamba Dobgar)

Tr. čestná 
 
23. V1, Víťaz čestnej triedy ICH. AMOR EXTRA MORAVAK
nar. 24.04.2002, CMKU/7741
.(ICh. Como Jivono di Matario x Ch. Elis Moravak)

Tr. veteránov 
 
24. V1, Najkrajší Veterán  Ich XERXES Z TOMKY
nar. 10.06.1999, SPKP /2281
(Ich Como Jivono di Matario x CH Victoria z Tomky)

 

Suky (čierna s pálením)

Tr. baby
 
25. VN1, Víťaz ŠV baby KIMA DAKER
nar. 31.12.2006
(Ch. Eria Pro Maestro di Capella x Ch. Ornella De Grande Vinko)

Tr. dorastu
 
3. VN1, Víťaz ŠV dorastu SEMPER FIDELIS ALBANY
 nar. 14.09.2006,
(Ch. Lassan di Satti x CAYA Jade)
26. N2 BU-BÚ PLEASURE OF FRIENDSHIP
nar. 27.08.2006, ČMKU/7857
(Aramis Halit Paša x Bessira Goldest Diamond)

Tr. mladých
 
27. neprišla ANCHE NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN
nar. 24.02.2006, CMKU/7653/06
(Nitro Del Riobianco x Grey Asdemi Di Matario)
28. VD CARISMA VON FINKENHEIN
nar. 03.06.2006, SPKP/2660
(Ich Xerxes z Tomky x CH Ariela d´Ovillava)
29. V3 ERIA PRO AMARIGIE GLOW
nar. 23.06.2006, RKF/1864808
(Eria Pro Maestro di Capella x Eria Pro Kimberly Cristall)
30. V HELLEN HUNT MORGANTINA
nar. 10.02.2006, SPKP/2618
(Ich Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
31. VD JEŽIBABA HALIT PAŠA
nar. 13.03.2006, ČMKÚ/7683
(Aramis Halit Paša x Britanica Goldest Diamond)
32. V JCH. GABBY OD DVOU LVŮ
nar. 10.02.2006, CMKU/7642/06
(ICH.Eko Royal - Bell x ICH. Anelly Od Dvou Lvů)
33. neprišla SMART WOOD HILLS MARTINI
nar. 16.12.2005, BAO/140
(Mch. Fedor del Nasi x CH Smart Wood Hills Beylis)
Rozhodca p. Josef Mravík a p. Istvan Rada so sučkou Tahi-Réme Ruthy TAHI-RÉME RUTHY - V1, CAJC, BOB, Víťaz ŠV mladých
34. V1, CAJC, BOB, Víťaz ŠV mladých TAHI-RÉME RUTHY
nar. 16.02.2006, 7062/06
(Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-Réme Ginity)
35. V2 TOM - DOBER IRINA
nar. 09.11.2005, MET/6933
(Qulilam Quasim del Citone x Tom - Dober Effi)
36. V4 TOM - DOBER JEDA BLACK PEARL
nar. 01.06.2006, MET/7300
(Graphic Line Antey Anton x Tom-Dober Elli)

Tr. stredná 
 
37. VD4 CINDERELLA RESTLESS HEART
nar. 19.07.2005, CMKU/7446/05
(Kirk Kroy z Helfštýna x Honeymoon Ardens)
38. neprišla COME AS YOU ARE TIFFANY
nar. 11.09.2005, SP/79814
(Ch. Eko Royal Bell x Come As You Are Jade)
39. V1, CAJC CONESSA MORAVIA HEART
nar. 05.07.2005, CMKU/7436/05
(Ch. Eria Pro Maestro di Capella x Ch. Quartessa Quirra z Helfštýna)
40. VD3 CRAZY STAR OF BEDEA
nar. 18.01.2006, ČMKÚ/7616
(Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Triniti)
41. VD2 GALA ZKANAPE
nar. 16.08.2005, CMKU/7484/05
(Bentley od Dvou Lvu x Gräfin Alane of Mon-Ja-Mes)

Tr. otvorená 
 
42. V BORA DEL NEGRO AMARETTO
nar. 12.12.2004, SPKP/2658
(Tahi-Réme Churchill x Cappuccino di Modello)
43. V3 CASSANDRA MORAVIA HEART
nar. 04.07.2005, PKR II/85537
(Eria Pro Maestro Di Capella x Quartessa Quira z Helfstyna)
44. neprišla DAISY SWEET PERLA BRZESZCZ
nar. 27.02.2005, CMKU/7558-05/05
(Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)
45. VD DARA DARIEN CHERLIN
nar. 29.01.2004, CMKU/6975/04
(Floydt Black Gong x Aenea Shiny Cherlin)
46. VD ERIA PRO RENI REMARK
nar. 01.06.2004, RKF/1628270
(Irinland Eros Erato x Eria Pro Lilia Blanka)
47. VD ERIKA PASSO DOBLE
nar. 24.10.2004, ČMKÚ/7216
(Tahi - Réme Tornádo x Ina Gujar of Gudas)
48. VD FINA FIONA MORGANTINA
nar. 12.11.2004, SPKP/2564
(Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantina)
49. V GINA Z TOMKY
nar. 10.05.2003, SPKP/2521
(Ich Xerxes z Tomky x Ugana Tomky)
50. V4 GRACIELLA HALIT PAŠA
nar. 02.03.2005, ČMKÚ/7343
(Tyson di Campovalano x Britanika Goldest Diamond)
51. VD HONEY GABI Z TOMKY
nar. 19.06.2003, ČMKÚ/6919
(Ich Volvo Betelges x Yorita z Tomky)
52. V2, R-CAC NEGLIGENTIA DI SATTI
nar. 19.10.2004, METDOB/6339/04
(Ch. Tamerlan iz Slavnoi Stai x Modus Ost Grandeza Geba)
53. VD SANT KREAL FIERIA 
nar. 09.02.2004, RKF/1559955
(Sergius Alexandrija Rerikh x Sant Kreal Novella)
54. V1, CAC, Víťaz SV SANT KREAL CHIO CHIO SAN
nar. 19.01.2005, RKF/1704681
(Nestor iz Zoosfery x Sergius Alexandrija Rodnik Sant Kreal)
55. VD SCARLET PASECKÉ ÚDOLÍ 
nar. 19.01.2005, ČMKÚ/7302
(CH Jagan Gujar of Gudas x Nari iz Zoosfery)
56. V TAHI-RÉME MIRAGE
nar. 01.02.2005, SPKP/2581
(Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibina)

Tr. pracovná 
 
57. V2, R-CAC COME AS YOU ARE JADE
nar. 11.01.2003, SP/79814
(Ch. Ardens Gauguin x Mch. Come As You Are Alabama)
58. V ELIZABETH BLACK SAGITTA
nar. 11.03.2005, ČMKÚ/7351
(Aramis Halit Paša x Baby Black Sagitta)
59. V4 ERA BLACK SAGITTA
nar. 11.03.2005, ČMKÚ/7352
(Aramis Halit Paša x Baby Black Sagitta)
60. neprišla ORCA HANIRED DEL RIOBIANCO
nar. 24.04.2004, LOI/112696
(Nitro del Riobianco x Hapyred della Fortezza Vecchia)
61. V1, CAC PARADIZ RONADO ONE PERLA
nar. 01.05.2004, FIN/43460/05
(Sergius Alexandrija Rerikh x S´Lichobor Tornada)
88. V3 GRAPHIC LINE ATLANTA ALICE
nar. 12.04.2004, MET/7024
(Modus Ost Aviator Ace x Roosisskiy Kolorit Aelita)

Tr. šampiónov 
 
62. V2, R-CAC ATHENA BEST CERBER
nar. 04.05.2005, SPKP/2579
(CH. Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
63. V1, CAC CYNTHIA HALIT PAŠA
nar. 22.09.2003, ČMKÚ/6877
(Balou v.Rezidenzschloss x Britanica Goldest Diamond)
64. V3 SANT KREAL HARISMA
nar. 04.07.2004, CMKU/7262
(ICh. Mauvieres Mufasa de Stang zu x ICh. Sant Kreal Baronessa)

Tr. čestná 
 
65. V2 ANYTHING FOR YOU ALIAS
nar. 09.03.2004, SPKP/2537
(Cillian Connor Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)
66. V1, Víťaz čestnej triedy BESS EXTRA MORAVAK
nar. 02.11.2002, CMKU/7742
(ICh. Como Jivono di Matario x Ch. Hessi Extra Moravak)

Tr. veteránov 
 
67. V1, Najkrajší Veterán CH. IRA EXTRA MORAVAK 
nar. 23.03.2000, CMKU/5896
(ICh. Como Jivono di Matario x Ch. Elis Moravak)
 
Psy (hnedá s pálením)

Tr. Baby
 
68. N2 ELMAR EZZO ALARY ASLAR
nar. 07.11.2006, ČMKÚ/7888
(Nathan z Cyklónu Silesia x Bacardi Alary Aslar)
69. VN1, Víťaz ŠV baby PARKER PERRY Z HELFŠTÝNA
nar. 25.10.2006, CMKU/7876/06
(Kirk Kroy z Helfštýna x Zia Zarianna z Helfštýna)

Tr. dorastu
 
70. N1, Víťaz ŠV dorastu DESTROYER RESTLESS HEART
nar. 31.08.2006, CMKU/7842/06
(Aramis Halit Paša x Cassia Goldest Diamond)

Tr. mladých
 
71. V2. DASTIN Z PADOKU
nar. 03.07.2006, PKR.II/89087
(Carlos z Padoku x Santa Julf Venezia)
72. V1, CAJC, Víťaz ŠV mladých  TAHI-RÉME SANDOKAN
nar. 26.03.2006, 7158/06
(Eko Royal-Bell x Tahi-Réme Giovanna)

Tr. stredná
 
73. V1 ARLINGTON SKAY VON VERSTENWAL
nar. 13.08.2005, LOF2DOB/78046/10253
(Skay Dallas de Lea Modena x Dell´Arco Azzurro Eva Angie)

Tr. otvorená
 
74. VD3 FABIAN FENDER MORGANTINA
nar. 12.11.2004, SPKP/2559
(Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantina)
75. V1, CAC JCH AUDI STAR OF BEDEA
nar. 15.01.2005, CMKU/7285/05
(CH. Adamant de Grande Vinko x Tahi-Réme Triniti)
76. V2 KING ČERNÝ TRŮN
nar. 16.01.2005, CMKU/7291/05
(Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý Trun)

Tr. pracovná
 
77. neprišiel JERRY Z TOMKY
nar. 27.01.2005, SPKP/2570
(Ich Baron Zidan z Tomky x CH Arlen Carnia z Tomky)

Tr. šampiónov
 
78. V1, CAC, Víťaz ŠV JEROME FAVOLA DI SATTI
nar. 04.04.2003, LSVK D/2553/03
(Quillam Qasim del Citone x CH Galja iz Zoosfery)

 

Suky (hnedá s pálením)

Tr. dorastu
 
79. neprišla DIRTY BLONDE RESTLESS HEART
nar. 31.08.2006, CMKU/7848/06
.(Aramis Halit Paša x Cassia Goldest Diamond)

Tr. mladých
 
80. V2 DELFINA DEL GRAFIXA
nar. 13.04.2006, MET/7162
(Fedor del Nasi x Rossiskiy Kolorit Kastra Kylie)
81. V3 HERA HERIETA MORGANTINA
nar. 10.02.2006, SPKP/2619
(Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
82. V1, CAJC, Víťaz ŠV mladých CHARISMA NUOVA DOLCE VITA
nar. 15.03.2006, SPKP/2628
(Orkán Pasecké údolí x Greta Garbo Nuova Dolce Vita)
84. neprišla LOLA LEONIE Z HELFŠTÝNA
nar. 11.01.2006, CMKU/7580
(Tahi Réme Diablo x Harnony Helfenstein z Gor Przeznaczenia)
85. V4 NICOTINE DEL NASI
nar. 28.03.2006, SPKP/2648
(Caya Jared x Akuma Matata de Grande Vinko)

Tr. stredná
 
83. V1, CAC, Víťaz ŠV CHIARA HALIT PAŠA
nar. 13.01.2006, ČMKÚ/7584
(Athor do Campovalano x Jasmína Bohemia Gotika)

Tr. otvorená
 
86. V1, CAC CHOCOLADE VOM LEHMANNSFELSEN
nar. 28.02.2004, 119822
(Fago Asjoko di Matario x Aika vom Lehmannsfelsen)

Tr. šampiónov
 
87. V1, CAC AYRIN STAR OF BEDEA
nar. 15.01.2005, SPKP/2580
(Ich Adamant de Grande Vinko x Ich Tahi - Réme Triniti)

Najkrajší pár psov

1. 1. Tahi-Réme Sandokan + Tahi-Réme Ruthy
Majiteľ: Rada István
2. 2. ICH Xerxes z Tomky + Carisma von Finkenheim
Majiteľ: Freyer Alica + Wolfgang
 

Najkrajšia chovateľská skupina

1. 1. Extra Moravak
Chovateľ: Gschwindl Vladimíra + Andreas
2. 2. Halit Paša
Chovateľ: Čechová Jana

Autor: EKO


Hore

-----------------