Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Diskusia a príspevky Linky

Výsledky

Klubová výstava - VI ročník Grand Prix o zlatého dobermana, 
Kamenný Mlyn, 07.09.2008

rozhodca: 
Helmuth Redtenbacher (South Afrika) - psy / males / rudes
Thomas Becht (D) - suky / females / hundinen

photogallery of Golden_dobermann_2008 

Klubový víťaz = KV
Psy - čierna s pálením - Males black - Rüde schwarz

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
K.č. hodnotenie  
1 VN1
KV baby
AMARO GRAF OF JA-MES-LE´MON  (Dexter vom harten Kern x Gräfin Guilina Gembia of Mon-ja-mes)
2 VN4  ARMANI GRAF OF JA-MES-LE´MON (Dexter vom harten Kern x Gräfin Guilina Gembia of Mon-ja-mes)
3 neprišiel  CYRUS VON SAGRAMOS  (Tom - Dober Hagi x Gina Ginetta Tromelin)
4 N  EROS EXTRA ELITE (CH Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravak)
5 VN3  HERCULES DEL GRAFIXA (Grey John iz Doliny Dalmenov x Csini Baba Nursa)
6 neprišiel   NOTORIOUS KING OF DARKNESS (Tahi-réme Rómeo x Come As You Are Vesta)
7 N  TAHI - RÉME CAYMAN (Matrix di Casa Giardino x Tahi-Réme Quinie)
8 VN2  ZEPHYR HALIT PAŠA (Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Doliny Dalmenov)
114   ARCHIBALD BONO BOHEMIA SUPERB (Elton Extra Moravák x Dara Darien Cherlin)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
9 neprišiel    ALFA REGAL DE TERRA MIRABILI (Fedor del Nasi x Vivienne Miratio)
10 N1,
KV dorastu 
IKAR NUOVA DOLCE VITA (Hainide Nemrod-Chick x Hera Nuova Dolce Vita)
11 N2   IRREL NUOVA DOLCE VITA (Hainide Nemrod-Chuck x Hera Nuova Dolce Vita)
12 neprišiel   SANT KREAL NEGUS (Sant Kreal Zeus x Sant KReal Princessa Presto)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
13 V  ALEX SOLEY AUSTERLITZ (CH. Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)
14 neprišiel  ARES VON SAGRAMOS (Tom - Dober Hagi x Orje Baby Punch)
15 neprišiel  ASSIR SOLEY AUSTERLITZ (CH. Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)
16 neprišiel  CRATUS BEST CERBER (Eria Pro Timur Taurus x Cora Carmen Morgantina)
17 V4  GUIDO DEL GRAFIXA (Nitro del Rio Bianco x Rossiskiy Kolorit Kastra Kylie)
18 V3  LARSON Z TOMKY (CH Livonijas Baron Heasrt of Hamlet x Gina z Tomky)
19 V  LOTAR Z TOMKY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Gina z Tomky)
20 V  SYLVESTER HALIT PAŠA (Chinji Ramonburg´s x Britannica Goldest Diamond)
21 V2  TAHI-RÉME ZORDON (Nitro Del Rio Bianco x Tahi-Réme Giovanna)
22 V1, CAJC, 
KV mladých,
prívesok zlatého 

dobermana
TOM-DOBER KASZTOR (Grafic Line Antey Anton x Tom-Dober Elli)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
23 neprišiel DA VINCI ELITE HOUSE (Ch. Latino Lorenco von Cobra x Ch. Arizona Elite House)
24 V2, R-CAC  FOREST HELLFIRE (Imidž Dionis Valjur Land x Sally the Best Line)
25 VD4  CHARON CHARONIS MORGANTINA (Xerxes z Tomky x Ania Anuschka Morgantina)
26 VD  JERON JEROME MORGANTINA (Xerxes z Tomky x Cassandra Clea Morgantina)
27 V1, CAC  KASANOWA KING (Tahi-Réme Gerett x Baronessa Beti Tromelin)
28 V3  PRIMERO-PRIMO VIS ABSOLUTA (Urbano del Diamante Nero x Corina Windsor)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
29 V3  CARO EXTRA ELITE (Energy Extra Moravak x CH Ira Extra Moravak)
30 VD4  GRAF JANO OF MON-JA-MES (Don Vijoko di Matario x Bianca Jimona of Mon-ja-mes)
31 V1, CAC CHRISS Z PADOKU (Ich Carlos z Padoku x CH Sant Kreal Riorita)
32 V2, R-CAC JACK ABBA - SONIA (Ich Amor Extra Moravak x Eris Abba - Sonia)

TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
33 V1, CAC, BOB 
Víťaz KV 2008 
prívesok zlatého 

dobermana 
HILO VON NEMESIS (CH F´Hiram Abif Royal Bell x CH Castella von Nemesis)
34 V2, R-CAC TAHI-RÉME ROMEO (Livonijas Baron Heart od Hamlet x Tahi-Réme Giniti)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
35 V2, R-CAC LIVONIJA BARON IKOS IMMORTAL (Ali Amadeus Piligrimas x Paola Penelopa Piligrimas)
36 V1, CAC PAKO DAKER (MCH Baron Nike Renewal x ICH Ornella de Grande Vinko)
37 V3  SANTA JULF DUCHE DONATELLO (Horus del Mediano x Santa  Julf  Baryshnya Baltinava)
38 neprišiel  XARO MIRATIO (Tahi-Réme Lucifer x Kerrien Miratio)
39 neprišiel  XROY Z PADOKU (ICH Sant Kreal Rembrandt x CH Gravin Hana z Padoku)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
40V1,  KV 
triedy čestnej
AMOR EXTRA MORAVÁK(Ich Como Jivono di Matario x CH Elis Moravak)

 

Suky - čierna s pálením - Females black - Hündin schwarz

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
41 neprišla  AMELIE GRAFIN OF JA-MES-LE´MON (Dexter vom harten Kern x Gräfin Guilina Gembia of Mon-ja-mes)
42 VN1, 
KV baby 
AURELIE GRAFIN OF JA-MES-LE´MON (Dexter vom harten Kern x Gräfin Guilina Gembia of Mon-ja-mes)
43 N3  GIN GINEVRA DI PERLANERA (CH. Zordan Zewi del Citone x CH. Tahi-Réme Ruthy)
44 N5  NEFRETITI KING OF DARKNESS (Tahi-réme Rómeo x Come As You Are Vesta)
45 N4  ZAIRA HALIT PAŠA (Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinko iz Doliny Dalmenov)
117N2JANTARNAJA LEDI TIKRAI NYJA(Livonijas Baron Inkos x Grafin Guilina Gembia Of)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
46 VN1
KV dorastu 
ANABEL ARTEP MORÁVIA (Cliff vom Beuchoner Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
47 VN3  ERIA PRO GRANADA LATINA (Latino Lorenco von Cobra x Eria pro Thesauros Troja)
48 VN4  HEXI VAL DI TARO (Espirito Val Di Taro x Fanatica Val Di Taro)
49 VN2  LARA ESPORAI (Cyril Ajax of Black Magicland x Golda Esporai)
50 neprišla  REGINA DEL MEDIANO (Parnas del Mediano x Fetis del Mediano)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
51 VD  AKARA SOLEY AUSTERLITZ (CH. Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)
52 V3  BLACK MAGIC DI RIVA DEL GARDA (Tahi-Réme Sandokan x Valdimora Perla)
53 V1, CAJC, 
KV mladých,
BORANA DI ALTOBELLO (Fedor del Nasi x Golda di Altobello)
54 VD  CASSANDRA BEST CERBER (Eria Pro Timur Taurus x Cora Carmen Morgantina)
55 VD  ELIYAAH ELITE HOUSE (ICH, MCH. F\'Hiram-Abif Royal Bell x MCH. Yalla iz Slavnoi Stai)
56 VD  JOLLY ALBA AVIS (Fedor del Nasi x Yembi Alba Avis)
57 V2  JUANITA DI PERLANERA (CH. Tahi-Réme Romeo x CH. Honey By Free Half)
58 VD  PRIDE OF RUSSIA FERENZI (Urbano Del Diamante Nero x Sharon iz Zoosfery)
59 V4  REMIJAGUARE BALTIC BLACK PEARL (Livonija Baron Ikos Immortal x Airz Esmir-Esmeralda)
60 VD  RHAPSODY HALIT PAŠA (Nitro del Rio Bianco x Jasmína Bohemia Gotika)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
61 V4  BASTA Z PODOLANKY (CH Alfa Amond Dura Lex x CH Irma Gujar of Gudas)
62 V  CLAUDIA CARDINALE DI BRITTASGANG (Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)
63 V  DIABLA LUCKY ROSE (Sant Kreal Tsenturion x Agata Lucky Rose)
64 V3  DRUSSIE STAR OF BEDEA (CH. Urbano del Diamante Nero x ICH. Tahi-Reme Triniti)
65 neprišla  IRINLAND NIKA NIKOLE (Goldenboy dei Nobili Nati x Irinland Tirana Tracy)
66 V2, R-CAC NOMI HALIT PAŠA (Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges)
67 V1, CAC  PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA (Urbano del Diamante Nero x Corina Windsor)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
68 V2, R-CAC ARDNES CHILLI (Ich Tyson di Campovalano x Come As You Are Jola)
69 V  DIKSI GLENAIK (Titan di Altobello x Kleopatra Ukr-Bakkara)
70 V3  GRAFIN MIELL OF MON-JA-MES (Don Vijoko di Matario x Bianca Jimona of Mon-ja-mes)
71 VD  GUTA JUMPER (Elton Extra Moravák x Caya Jumper)
72 V  HELLEN HUNT MORGANTINA (Tahi - Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
73 VD  JEŽIBABA HALIT PAŠA (Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond)
74 V  KIMA DAKER (Eria Pro Maestro di Capella x Ornella De Grande Vinko)
75 V1, CAC,
Víťaz KV 2008
SEMPER FIDELIS ALBANY (CH Lassan di Satti x CH CAYA Jade)
76 neprišla  TAHI-RÉME MIRAGE (Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibiana)
77 V  TOM-DOBER JETTA BLACK PEARL (Ich Graphic Line Antey Anton x Tom-Dober Elli)
115V4TAHI-RÉME QUINIE(Tahi-Réme Norton x Tahi-Réme Ibiza)

TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
78 V1, CAC  A´SARA NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
79 V2, R-CAC  ENVIRA PUNTA PERLA BRZESZCZ (Tahi-Réme Diablo x Eria Pro Marica Diona)
80 V3  FELICITA PASSO DOBLE (Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
81 VD2  ATHENA BEST CERBER (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
82 V1, CAC  DAISY SWEET PERLA BRZESZCZ (Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)
83 neprišla  VIVIENNE MIRATIO (Tahi-Réme Lucifer x Kerrien Miratio)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
84 V1,  KV 
triedy čestnej 
ICH BESS EXTRA MORAVAK (Ich Como Jivono di Matario x CH Hessi Extra Moravak)

TRIEDA
VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANE KLASSE
85 V1,  KV   QUARTESSA QUIRRA Z HELFŠTÝNA (Ardens Gauguin x Dakota von Karpatia)
 
Psy - hnedá s pálením - Males brown - Rüde braun

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
86 VN1, 
KV baby 
EL CID EXTRA ELITE (CH Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravak)
88 VN2  SANT KREAL RASPUTIN (Sant Kreal Yusupov x Sant Kreal Rubinovaya Roza)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
89 VN1, 
KV dorastu 
INDIO DI PERLANERA (CH. Ron del Fiorsilva x CH. Tahi-Réme Lottie)
90 VN2  LORD ESPORAI (Cyril Ajax of Blackmagic Land x Golda Esporai)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
91 V2  LORD LAUDENON MORGANTINA (Eria Pro Timur Taurus x Ania Anuschka Morgantina)
92 V1, CAJC, 
KV mladých 
QWINT DEL MEDIANO (Plavius del Mediano x Olivia del Mediano)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
93 V2, R-CAC  EXPLOITED RESTLESS HEART (Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose Restless Heart)
94 V1, CAC  SANT KREAL IMPERATOR (Sant Kreal Uwane x Yamaha iz Slavnoi Stai)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
95 V2, R-CAC  DASTIN Z PADOKU (Carlos z Padoku x Santa Julf Venezia)
116 V1, CAC   TAHI - RÉME XAVIER (Quilan Quasim del Citone x Tahi - Réme Giniti)

TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
96 neprišiel  BORIS IZ DOMA DOMENI (Fedor del Nasi x Barselona iz Doma Domeni)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
97 V3  ELEGANT LINE AMBASSADOR (Livonijas Baron Honour Hex x Gertruda iz Zvezdnoy Stay)
98 V2,R- CAC  NYLES GRAF OF MON-JA-MES (Ich Tahi-Réme Diablo x Gräfin Cibele Jimona of Mon-ja-mes)
99 V1, CAC, 
Víťaz KV 2008 
TAHI-RÉME DIABLO (Master Maxx of Djarmati x Tahi-Réme Ibiza)

 

Suky - hnedá s pálením - Females brown - Hündin braun

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
100 VN2  HÉRA DEL GRAFIXA (Grey John iz Doliny Dalmenov x Csini Baba Nursa)
101 VN1, 
KV  baby 
TAHI - RÉME BABINE (CH Nilo dei Nobili Nati x CH Tahi - Réme Giovanna)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
102 VN1, 
KV dorastu 
SANT KREAL NUOVA-FIABA (Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Princessa Presto)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
103 V3  MODUS OST SOPHIA SANTANA (Bojan vom Havelland x Modus Ost Formular First)
104 V2 STEEL DRAGON SANDY (Tahi-Réme Sandokan x Miracle von Morosso)
105 V1, CAJC, 
KV mladých 
TOM-DOBER MONA LISA A MÚZSA (P´imms Number One iz Doma Domeni x Brenda Bahia v.Ashanti)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
106 V1, CAC, BOS
Víťaz KV 2008 
prívesok Zlatého dobermana 
ITALIA TIKRAI NAUJA (Fedor del Nasi x Ati Akira Piligrimas)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
107 neprišla  HERA HERIETA MORGANTINA (Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
108 V1, CAC  LEA LEONTINA MORGANTINA (Eria Pro Timur Taurus x Ania Anuschka Morgantina)

TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
109 V2, R- CAC  CHARISMA NUOVA DOLCE VITA (Orkán Pasecké údolí x CH Greta Barbo Nuova Dolce Vita)
110 V1, CAC  NICOTINE DEL NASI (Caya Jared x Akuna Matata de Grande Vinko)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
111  V1, CAC CIARA ELITE HOUSE (ICH Pimm's Number One iz Doma Domeni x MCH Yalla iz Slavnoi Stai)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
112  V1,  KV 
triedy čestnej 
ICH AYRIN STAR OF BEDEA (Ich Adamant de Grande Vinko x Ich Tahi-Réme Triniti)

TRIEDA
VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANE KLASSE
113  V1,  KV RED SASHA CARA´S (Alex Black Sagitta x Alida v.d. Kaiserkrone)

Najkrajší pár psov

1. AMOR EXTRA MORAVÁK + BESS EXTRA MORAVAK, 
Stroerová Blažena
2. SYLVESTER HALIT PAŠA + NOMI MAHILT PAŠA, 
Čechová Jana, Mgr. 
 

Najkrajšia chovateľská skupina

1. HALIT PAŠA
Čechová Jana, Mgr. 

 


Hore

-----------------