Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Diskusia a príspevky Linky

Výsledky

Špeciálna výstava DKSR, Kamenný mlyn, 26.04.2008 

rozhodca: 
Erika SZOKOL (H)
spracované: admin
VN - veľmi nádejný = Very Promissing 
N - Nádejný = Promissing 
V - Výborný = Excellent 
VD - Veľmi Dobrý = Very Good 
D - Dobrý = Good 
Víťaz ŠV = Winner of Special show

Psy (čierna s pálením)

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
K.č. hodnotenie
1. VN2 SANT KREAL NEGUS (Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Princessa Presto)
29. VN3 GADDYS MORAVIA HEART (Fedor del Nasi x Conessa Moravia Heart)
88. VN1, Víťaz ŠV baby GUIDO DEL GRAFIXA (Nitro del Rio Bianco x Rosiiskiy Kolorit Kastra Kylie)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
2. N ALEX SOLEY AUSTERLITZ (CH. Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)
3. VN3 AS GORM COLDPLAY (ICH. Grant di Villa Conte x CH. Kelly Černý trůn)
4. neprišiel ASSIR SOLEY AUSTERLITZ (CH. Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)
5. VN2 CRATUS BEST CERBER (Eria Pro Timur Taurus x Cora Carmen Morgantina)
6. VN LARGO Z TOMKY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Gina z Tomky)
7. VN1, Víťaz ŠV dorastu LARSON Z TOMKY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Gina z Tomky)
8. VN4 LOTAR Z TOMKY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Gina z Tomky)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
9. V1, CAJC, , Víťaz ŠV mladých BERRY FROM FOURTEENTH MERIDIAN (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
10. neprišiel DAVIDOFF ELITE HOUSE (Latino Lorenco von Cobra x Arizona Elite House)
11. V DREAM STAR OF BEDEA (Urbano del Diamante Nero x Ich Tahi-Réme Triniti)
12. V2 FIDO DEL GRAFIXA (Tahi-Réme Geret x Csini Baba Nursa)
13. V3 HIDDO OD DVOU LVU (Ich Grant di Villa Conte x Ich Agnes od Dvou Lvu)
14. V JERON JEROME MORGANTINA (Ich Xerxes z Tomky x Cassandra Clea Morgantina)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
15. V1 CAC, Víťaz ŠV CHRISS Z PADOKU (Ich Carlos z Padoku x CH Sant Kreal Riorita)
16. V2 R-CAC SEMPER FIDELIS AMBASSADOR (CH Lassan di Satti x CH COme As You Are Jade)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
17. neprišiel ARCHIE HALIT PAŠA ALARGO BOHEMIA (Sergius - Aleksandrija Rerikh x Alessandra Halit Paša)
18. V BEST OF SYNGLISIS (Nestor x Kerveros Okeanis)
19. V3 DAIMON DORAN ALARY ASLAR (Grant di Villa Conte x Angie Alary Černý poklad)
20. neprišiel DENNY ZELENE JABLKO (Remus Rheza z Tomky x Axa Vinohrady)
21. V1 CAC GASTON OD DVOU LVU (Ich Eko Royal Bell x Ich Anelly od Dvou Lvu)
22. V2 R-CAC LORD LONDON D´EL-ZORAB (Endor Royal Bell x Buffy vom Fichtelgebirg)
23. V4 OSCAR GRAZ Z ROMARU (Angelo Halit Paša x Nikita Graz z Romaru)
24. V XERO XAY D´EL-ZORAB (Baron Nike Renewal x Diabora Merci Bona)

TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
25. V1, CAC .TAHI - RÉME ROMEO (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-Réme Giniti)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
 
26. V2, R-CAC  ATIS Z RINCELOVA (Ich Xerxes z Tomky x CH Mamba Dobgar)
27. V1, CAC VENZO VOM VERSTENWAL (Skay Dallas de Lea Modena x Sunshine Story del Citone)

TRIEDA
VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANE KLASSE 
28. V1 CH AJAX FALMARKA (Aldo z Heranovy vily CS x Herta Marion CS)

 

Suky (čierna s pálením)

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
30. VN1, Víťaz ŠV baby JUANITA DI PERLANERA (Tahi-Réme Rómeo x Honey Be Free Half)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
31. VN3 AFRIKA COLPLAY (ICH. Grant di Villa Conte x CH. Kelly Černý trůn)
32. N AKARA SOLEY AUSTERLITZ (CH. Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna)
33. VN1, Víťaz ŠV dorastu BLACK MAGIC DI RIVA DEL GARDA (Tahi-Réme Sandokan x Valdimora Perla)
34. VN2 CASSANDRA BEST CERBER (Eria Pro Timur Taurus x Cora Carmen Morgantina)
35. VN4 FANNIE MORAVIA HEART (Latino Lorenco von Cobra x Chakori Moravia Heart)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
36. VD BASTA Z PODOLANKY (CH Alfa Arnold Dura Lex x CH Irma Gujar of Gudas)
37. V1, CAJC Víťaz ŠV mladých BONNIE FROM FOURTEENTH MERIDIAN (Ich Nitro del Riobianco x Ich Grey Asdemi di Matario)
38. neprišla CLAUDIA CARDINALE DI BRITTASGANG (Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)
39. VD JESSIE JESSICA MORGANTINA (Ich Xerxes z Tomky x Casandra Clea Morgantina)
40. V3 KIMA DAKER (Eria Pro Maestro di Capella x Ornella de Grande Vinko)
41. neprišla SHEILLA HALIT PAŠA (Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond)
42. V2 STEEL DRAGON RAMYA (Lassan di Sattti x Kleo-Lea di Satti von Morosso)
43. V4 TAESSA TAMIRA Z HELFŠTÝNA (Caliandro v. Nemesis x Peneloppe Patt z Gor Przeznaczenia)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
44. V4 BU-BÚ PLEASURE OF FRIENDSHIP (Aramis Halit Paša x Bessira Goldest Diamond)
45. neprišla CARISMA VON FINKENHEIN (Ich Xerxes z Tomky x CH Ariela d´Ovillava)
46. VD MON CHOU HALIT PAŠA (Dixon Gumby x Sonique De Grande Vinko)
47. V1, CAC SEMPER FIDELIS ALBANY (Ch. Lassan di Satti x CAYA Jade)
48. V3 STEEL DRAGON QUEENY (Idane di Altobello x Kleo-Lea di Satti von Morosso)
49. V2 R-CAC TOM DOBER JANA (Grafic Line Anthey x Tom Dober Elli)
50. V ULI PASECKÉ ÚDOLÍ (Carlos z Padoku x Priscila Pasecké údolí)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
51. VD BRIA VENEZIA MILMAR (Frony Mičer x Aria Jumper)
52. V DANGEROUS LADY ALARY ASLAR (Grant di Villa Conte x Angie Alary Černý poklad)
53. V2, R-CAC GALA Z KANAPE (Bentley od Dvou lvů x Gräfin Alane of Mon-Ja-Mes)
54. V HELLEN HUNT MORGANTINA (Tahi - Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
55. V4 CHAKORI MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
56. VD JINX EL-SA-BO (Falk von Märkischen Land x Santa Julf Bridjit Bardot)
57. V KIM ČERNÝ TRUN (Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý Trun)
58. V1, CAC SEMPER FIDELIS AMORETTE (CH Lassan di Satti x CH Come As You Are Jade)
59. V3 TAHI - RÉME MIRAGE (Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibiana)

TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
60. V1, CAC A´SARA NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN (Ich Nitro del Riobianco x Ich Grey Asdemi di Matario)
61. VD GEMMA PALOMINO BONITO (Eria Pro Maestro di Capella x Carmen Palomino Bonito)
62. V2, R-CAC IZIDA DI ALTOBELLO (ICH Ferrofarah Gomez di Campovalano x ICH Nikita for Eternity)
63. VD KASJA VOM VELE (BB King de Covalta x Gäa vom Vele)
64. V4 LADY LORENA D´EL-ZORAB (Endor Royal Bell x Buffy vom Fichtel Gebirge)
89. V3 NORDSEA PRIDE EZARA (Black Van´t Duine Zicht x Xanta Van´t Duine Zicht)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
 
65. V3 ATHENA BEST CERBER (CH. Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
66. V2 R-CAC BIRRA INDIA PERFEKT (Ich Tahi-Réme Tornádo x Doris Majstersztyk)
67. V1, CAC, víťaz ŠV NAMBI PAMBI DE RIZZI (F´Hiran Abif Royal Bell x Come As You Are Frou Frou)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE 
68. V1, Víťaz čestnej triedy ANYTHING FOR YOU ALIAS (Cillian Connor Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)

TRIEDA
VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANE KLASSE 
69. V1 ANIA ANUSCHKA MORGANTINA (Zorba di Perlanera x CH Vanda z Tomky)
 
Psy (hnedá s pálením)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
70. VN1, Víťaz ŠV dorastu CYRYL BEST CERBER (Eria Pro Timur Taurus x Cora Carmen Morgantina)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
71. V2 ASHANTI IL GENEROSO DIAVOLO (CH. Lassan Di Satti x CH.Negligentia Di Satti)
72. V1, CAJC Víťaz ŠV mladých SANT KREAL IMPERATOR (Sant Kreal Uwane x Yamaha iz Slavnoi Stai)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
73. V1, CAC, víťaz ŠV LANCILLOTTO DELLE AQUILE REALI (Golf del Lancillotto x Elit del Lancillotto)
74. V2, R-CAC USHER Z CYKLONU SILESIA (Kirk Kroy z Helfštýna x La Toya Z Cyklonu Silesia)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
75. V1, CAC AUDI STAR OF BEDEA (CH. Adamant de Grande Vinko x Tahi-Réme Triniti)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
 
76. V1, CAC KING ČERNÝ TRUN (Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý Trun)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE 
77. V1, Víťaz čestnej triedy ICH TAHI-RÉME DIABLO (Master Max of Djarnati x Tahi-Réme Ibiza)

 

Suky (hnedá s pálením)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
78. VN1, Víťaz ŠV dorastu STEEL DRAGON SANDY (Tahi-Réme Sandokan x Miracie von Morosso)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
79. V2 AMUN VON SAGRAMOS (Tom-Tober Hagi x Orje Babay Punsh)
80. V1, CAJC, , Víťaz ŠV mladých FARAH DEL GRAFIXA (Tahi-Réme Gerett x Csini Baba Nursa)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
81. V2, R-CAC AK - YAR RHAPSODY (Livonjas Baron Hitch Cock x Ak-Yar Yaranga)
82. V1, CAC, BOB,  Víťaz SV CIARA ELITE HOUSE (ICh. Pimm's Number One iz doma Domeni x Ch. Yalla iz Slavnoi Stai)
83. V4 HERA HERIETA MORGANTINA (Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
84. neprišla HERTA BENE MERITUS (Tsarevich iz Slavnoi Stai x Celica Bene Meritus)
85. V3 NATALY VON MOROSSO (Cillian Connor v.Jahrestal x Iris Empres von Morosso)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
 
86. V1, CAC GEM`GIVEEON ROCCA (Favorit Fang Legrant x Copacabana von Residenzschloss)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE 
87. V1, Víťaz čestnej triedy AYRIN STAR OF BEDEA (Ich Adamant de Grande Vinko x Ich Tahi - Réme Triniti)

Najkrajší pár psov

1. 2. LORD LONDON D´ EL- ZORAB & LADY LORENA D´EL - ZORAB
Majiteľ: Schmidt Norbert
2. 1. SEMPER FIDELIS AMBASADOR & SEMPER FIDELIS ALBANY
Majiteľ: Gonda Lyvi
 

Najkrajšia chovateľská skupina

1. 1. Best Cerber (Athena, Cassandra, Cartus)
Chovateľ: Kleinová Beata
2. 2. D´ EL - ZORAB / Lord London, Lady Lorena, Xero Xay /
Chovateľ: Schmidt Norbert

Autor: EKO


Hore

-----------------