Výsledky z výstavy

Medzinárodná výstava psov, CACIB Trenčín, 27.01. 2008

rozhodca / judge: Ľudmila FINTOROVÁ (SK)

Results by: www.extraelite.com , from: www.dobermann.pl 


Psy - čierna s pálením - Males black - Rüde schwarz


TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
VV / VP AS GORM COLDPLAY (Kelly Černý Trůn x Grant di Villa Conte)
TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
VV / VP JERON JEROME MORGANTINA (Xerxes z Tomky x Cassandra Clea Morgantina)
VV / VP ULLIE RICO Z HELFŠTÝNA (Eria Pro Red River x Coco Chanell z Helfštýna)
TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 / Ex 1, CAJC IKAR IKAROS MORGANTINA (Sergius Aleksandrija Rerikh x Cassandra Clea Morgantina)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC, Res. CACIB CARO EXTRA ELITE (Energy Extra Moravak x Ira Extra Moravak)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC GLOR ABBA- SONIA. (Tahi-Réme Nubira x Eris Abba-Sonia)

 

Suky - čierna s pálením - Females black - Hündin schwarz


TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
VV / VP AFRIKA COLDPLAY (Kelly Černý trůn x Grant di Villa Conte)
VV / VP ANNA ANAKONDA Z RYBALKOVY (Ramonburg´s Chinji x Cynthia Halit Paša)
VV / VP CASSANDRA BEST CERBER (Eria Pro Timur Taurus x Cora Carmen Morgantina)
TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 / Ex 1, CAJC, BOB SEMPER FIDELIS ALBANY (Lassan di Satti x Come As Your Are Jade)
V 2 / Ex 2 KIMA DAKER (Eria Pro Maestro di Capella x Ornella de Grande Vinko)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC, Res. CACIB HELEN HUNT MORGANTINA (Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)
V 2 / Ex 2 CARISMA VON FINKENHEIN (Xerxes z Tomky x Ariella Dea d´Ovilava)
V 3 / Ex 3 ULI PASECKÉ UDOLÍ (Carlos z Padoku x Priscila Pasecké údolí)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC KARMEN MAJSTERSZTYK (Gem´Givveeon Hurricane x Esmir de Salvo Windsor)
SG 2 / VG 2 CASSANDRA MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC GRACIELLA HALIT PAŠA (Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC CYNTHIA HALIT PAŠA (Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond)
V 2 / Ex 2  ANYTHING FOR YOU ALIAS (Cillian Connor Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)

 

 Psy - hnedá s pálením - Males brown - Rüde braun


TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
VV / VP LORD LAUDEON MORGANTINA (Eria Pro Timur Taurus x Ania Anuschka Morgantina)
TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 / Ex 1, CAJC SANT KREAL IMPERATOR (Sant kreal Uwane x Yamaha iz Slavnoi Stai)
TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC, CACIB, BOS TIRA VENTO CHOCO (Tahi-Réme Diablo x Hacima z Padoku)

Suky - hnedá s pálením - Females brown - Hündin braun.


TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
V 1 / Ex 1, CAJC OWINTIA QWORIT Z HELFŠTÝNA (Eria Pro Red River x Harnony Helfenstein z Gor Przeznaczenia)
TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC, CACIB GEM´ GIVVEON ROCCA (Favorit Fang Legrant x Copacabana vom Resinezschloss)
V 2 / Ex 2, Res. CAC NICOTINE DEL NASI (Come As Your Are Jared x Akuna Matata de Grande Vinko)
TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC KELLY ČERNÝ TRÚN (Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn)
TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
V 1 / Ex 1, CAC AYRIN STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko x Tahi-Réme Triniti)

 

Hore/Up