Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Diskusia a príspevky Linky

Výsledky

Špeciálna výstava DKSR, Kamenný mlyn, 31.05.2009 

rozhodca: 
Tibor HAVELKA (SK)
spracované: admin
VN - veľmi nádejný = Very Promissing 
N - Nádejný = Promissing 
V - Výborný = Excellent 
VD - Veľmi Dobrý = Very Good 
D - Dobrý = Good 
Víťaz ŠV = Winner of Special show

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ 

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
K.č. hodnotenie
1. VN1, Víťaz ŠV baby AL - SAMIR AVAŠÍR (Ch. Chriss z Padoku x Ch. Graciella Halit Paša)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
2. VN1, Víťaz ŠV dorastu ARCHIBALD MADDOB (Ich Tahi - Réme Romeo x Ch Ania Annuschka Morgantina)
3. VN2 ORSON ORRO MORGANTINA (Ich Tahi - Réme Rómeo x Hellen Hunt Morgantina)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
4. V1, CAJC,, Víťaz ŠV mladých ARMANI DE TERA MIRABILI (Fedor del Nasi x Vivienne Miratio)
5. neprišiel SEMPER FIDELIS D´HIRAM (Ich. F'Hiram Abif Royal Bell x Smart Wood Hills Martini)
6. V2 TAHI - RÉME CAYMAN (Matrix diCasa Giardino x Tahi - Réme Quinie)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
7. V1 CAC, Víťaz ŠV, BOB LARSON Z TOMKY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Gina z Tomky)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
8. V2, R-CAC  LOTAR Z TOMKY (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Gina z Tomky)
55. V1, CAC  AURIUS ARTEP MORAVIA (Cliff v.Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)

TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
9. D1 CLIFF VOM BEUCHOWER HOF (Noran v.Les Deux Peupliers x Andra v.Beuchower Hof)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
 
10. V2, R- CAC IKAR IKAROS MORGANTINA (Sergius Aleksandrija Rerikh x Cassandra Clea Morgantina)
11. V1, CAC TAHI - RÉME ROMEO (Livonijas Baron Heart of Hamlet x Tahi-Réme Giniti)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE 
12. V1 CAC, víťaz čestnej triedy CHRIS Z PADOKU (Ich Carlos z Padoku x CH SantKreal Riorita)

TRIEDA
VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANE KLASSE 
13. VD1 CH AJAX FALMARKA (Aldo z Heranovy vily CS x Herta Marion CS)

 

DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ 

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
14. VN2 ALESSANDRA AVAŠÍR (Ch. Chriss z Padoku x Ch. Graciella Halit Paša)
15. VN1, Víťaz ŠV baby FANTASIA HALIT PAŠA (Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša)
16. VN4 MELANIE DI VILLA SCALA (Santa Julf Efrat x Semper Fidelis Albany)
17. VN3 OSCA FROM KING OF DARKNESS (Come As You Are Jared x Come As You Are Vesta)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
18. VN1, Víťaz ŠV dorastu HILLARY MORAVIA HEART (Pako Daker x Chakori Moravia Heart)
19. VN2 OLA OLIVIA MORGANTINA (Tahi - Réme Rómeo x Hellen Hunt Morgantina)
20. VN3 ORINA OKARINA MORGANTINA (Tahi - Réme Rómeo x Hellen Hunt Morgantina)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
21. VD3 LIVIA DOMENA (Tom Dober Hagi x Izida di Altobello)
22. V2 MEGAN Z TOMKY (Baron Zidan z Tomky x Sant Kreal Udacha Neva)
23. V1, CAJC  Víťaz ŠV mladých SEMPER FIDELIS CHERIE (Mch Santa Julf Efrat x Ch CAYA Jade)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
24. VD3 CASSANDRA BEST CERBER (Eria Pro Timur Taurus x Cora Carmen Morgantina)
26. V1, CAC JOLLY ALBA AVIS (Fedor del Nasi x Yembi Alba Avis)
27. V2, R-CAC ORACLE DI SATTI (Teraline Indigo x Mea di Satti)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
28. VD ALFARE SHERIDANO LE FANO (Cliff v.Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic)
29. VD4 HELLEN HUNT MORGANTINA (Ich Tahi - Réme Diablo x Ch Ania Anuschka Morgantina)
30. VD3 JINX EL - SA-BO (Falk vom Märkischen Land x Santa Julf Briojit Bardot)
31. V2, R-CAC RHAPSODY HALIT PAŠA (Nitro del Riobianco x Jasmina Bohemia Gotika)
32. V1, CAC SEMPER FIDELIS ALBANY (Ch. Lassan di Satti x CAYA Jade)

TRIEDA PRACOVNÁ - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
33. V1, CAC BASTA Z PODOLÁNKY (Ich Alfa Arnold DuraLex x CH Irma Gujar of Gudas)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
 
34. V2, R-CAC,  CARISMA VON FINKENHEIN (Ich Xerxes z Tomky x CH Ariela d´Ovillava)
35. V1 CAC, Víťaz ŠV KARMEN MAJSTERSZTYK FCI (Gem´Givveeon Hurricane x Esmir de Salvo Windsor)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE 
36. V1, Víťaz  čestnej triedy ANYTHING FOR YOU ALIAS (Cillian Connor Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)

TRIEDA
VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANE KLASSE 
37. V1, najkrajší veterán ANIA ANUSCHKA MORGANTINA (Zorba di Perlanera x CH Vanda z Tomky)
 
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN 

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
38. VN2 GEOTFREY HALIT PAŠA (Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges)
39. VN3 IVORY ALARY ASLAR (Urian Miratio x Dangerous Lady Alary Aslar)
40. VN1, Víťaz ŠV baby PATRICIO GRAZ Z ROMARU (Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
41. VD2 JANTAR Z PADOKU (Carlos z Padoku x Ak-Yar Raya)
42. V1, CAJC Víťaz ŠV mladých SEMPER FIDELIS DUKE (Ich. F'Hiram Abif Royal Bell x Smart Wood Hills Martini)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
43. V1, CAC, Víťaz ŠV LORD LAUDEON MORGANTINA (Timur Taurus Eria Pro x Ania Anuschka Morgantina)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
44. V2, R-CAC VELASQUEZ HALIT PAŠA (Quincy v.d.Böllenruthen x Fantasia Betelges)
45. V1, CAC WILD-FIRE WYVERN WARRIOR (Marcus di Satti x Lavinia di Satti)

 

DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN

TRIEDA BABY - BABY CLASS - BABY KLASSE
46. VN1, Víťaz ŠV baby GITANA HALIT PAŠA (Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges)

TRIEDA DORASTU -YOUTH CLASS - JÜNGSTEN KLASSE
47. VN2 DARIEL VEĽKÝ JAROK (Batler de Grande Vinko x Elizabeth Black Sagitta)
48. VN1, Víťaz ŠV dorastu DEA BRUNA VEĽKÝ JAROK (Batler de Grande Vinko x Elizabeth Black Sagitta)

TRIEDA MLADÝCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
49. V1, CAJC,  Víťaz ŠV mladých SEMPER FIDELIS DAIQUIRI (Ich. F'Hiram Abif Royal Bell x Smart Wood Hills Martini)
50. V2 TAHI - REME BABINE (Ich Nilo dei Nobili Nati x CH Tahi-Réme Giovanna)

TRIEDA STREDNÁ - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
25. V1, CAC, Víťaz ŠV GAILY PASSO DOBLE (Tahi - Réme Diablo x Caroll Passo Doble)

TRIEDA OTVORENÁ - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
51. VD2 AMUN VON SAGRAMOS (Tom-Tober Hagi x Orje Babay Punsh)
52. V1, CAC HERA HERIETA MORGANTINA (Tahi-Réme Diablo x Ania Anuschka Morgantina)

TRIEDA ŠAMPIÓNOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
 
53. V1 LEA LEONTINA MORGANTINA (Eria Pro Timur Taurus x Ch Ania Annuschka Morgantina)

TRIEDA
ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE 
54. V1, Víťaz čestnej triedy AYRIN STAR OF BEDEA (Ich Adamant de Grande Vinko x Ich Tahi - Réme Triniti)

 

NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA - BEST BREEDER - BESTE ZUCHTGRUPPE

1. 2. Morgantina - čierna/black/schwarz
Chovateľ: Klíma Jozef
2. 1. Morgantina - hnedá/brown/braun
Chovateľ: Klíma Jozef

Autor: EKO


Hore

-----------------