Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Príspevky
a články
Kniha
návštev
Fórum Linky

Svetová výstava Dobermanov IDC,
IDC World Championship
IDC Welrsiegerschau
 Bratislava, Slovakia 02. - 04. September 2005

Výsledky - Ergebnisse - Results

Poďakovanie sponzorom a príhovor / Thanks patron of exhibition and speech / Danksagung Mäzen Schauen und Ansprache


Legenda

Ocenenie Bewertung Title
Baby & Dorast / Jüngsten / Juniors
VN veľmi nádejný VV viel verschprechend VP very promissing
N nádejný V verschprechend P promissing
Ostatné triedy / Nächste klasse/ Another class
V výborný V vorzüglich E excellent
VD veľmi dobrý SG sehr gut VG very good
D dobrý G Gut G good
Diskvalifikácia Disqualifikation Disqualification
Nenastúpil(a) wegbleiben not attended

 


 

Psi čierni / Rüden schwarz / Male black

Baby - MVDr.Gabriela Ridarčíková (SK) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 5
VN 4 1 ANTON VON FINKENHEIM (Ich Xerxes z Tomky x Bikahegy Orzöje Fanni)
VN 1 2 APOLLON BEST CERBER (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
VN 3 ARDENS WASHINGTON (CH Ebano del Bosco delle Piane x MCH Ardens Romeo´s Juliet)
VN 2 4 CHERNOMOR DE GRANDE VINKO (Axel Lancilotto x Livadiya de Geande Vinko)
VN 5 COME AS YOU ARE SIRIUS (Matt di Stefusto x Come As You Are Feba)
VN 6 GOLLAM VON ZWILLING (Idane Altobello x Ralina vom Druidenstein)
Nenastúpil 7 HECTOR DI CASA SHIRAK (Ich Falk v.Märkischen Land x Eileen v.Schmiedbauergut)
VN 8 LAKOTA COHAY DI MATARIO (Como Jivono di Matario x Hayama Bajoko di Matario)
VN 9 LORENTZ BETELGES (Bahrein Brando von Ashanti x Virginia Betelges)
VN 3 10 NESTOR DI CAMPOVALANO (Riverathorfarah di Campovalano x Lemira di Campovalano)
VN 11 QUANTUM VON HUNNOTERA (Riverathorfarah di Campovalano x Black Dober Gina)
VN 12 SANT KREAL SHICO (Urbano del Diamante nero x Teraline Amore Mia For Sant Kreal)
VN 13 SHADOU DE GRANDE VINKO (Adamant de Grande Vinko x Amadeya de Vinko)
Nenastúpill 14 TOM-DOBER HIERO (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Brenda Bahia von Ashanti)
Dorast / Jüngsten / Juniors - MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 5
VN 3 15 AARON STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko x Tahi - Rémr Triniti)
VN 16 BACHAM DEL NEGRO AMARETTO (Táhi-Réme CHurchill x Cappuccino di Modello)
Nenastúpil 17 BENTLEY ELITE HOUSE (CH Brahms v.Hanseaten x CH Yalla iz Slavnoi Stai)
N 18 BOURBON ELTIE HOUSE (CH Brahms vom Hanseaten x CH Yalla iz Slavnoi Stai)
N 19 DEMON BLACK PERLA BRZESZCZ (Kork Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)
N 20 ERNI DAKER (Eria Pro Maestro di Capella x Helen z Padoku)
VN 21 EURO DIESEL IZ ZOOSFERY (Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Mo De Stang-ZU)
N 22 EXCALIBUR V.NOBLESSHOF (Come As You Are Jared x Rea Rebecca)
Nenastúpil 23 FEROZ PERFEKT PARTNER FCI (Eria Pro Maestro di Capella x Doris Majstersztyk)
N 24 FRANCO HALIT PAŠA (CH Aramis Halit Paša x Ich Bogema Blis iz Gratsiano)
Nenastúpil 26 HAITO VON SANTOS (Eko Royal Bell x Clavel von Santos)
VN 27 IMIDŽ POSEIDON GREAT (CH Imidž Dobrinja Valjur Land x Tessa Valjur Imides)
VN 28 IULIUS CAESAR. (CH Hangar dei Sauli Grimaldi x CH Cleopatrared dell´Arco Azzurro)
N 29 LAPO DEL BOSCO DELLE PIANE (CH Ebano x Desy)
VN 30 LOMAX PACINO DEL FIORSILVA (CH Victor Vito del Rio Bianco x CH Reny of Tandergerg)
N 31 LUXOR DEL BOSCO DELLE PIANE (CH Ebano x Desy)
N 32 PREDATOR VON HUNNOTERRA (CH Ardens Gauguin x CH Margita von Karpatia)
VN 33 PRINZ PARIS VON JAHRESTAL (Fedor del Nasi x Wicky Betelges)
N 34 RAMMSTEIN HELLFIRE (Bellini v.Nemesis x Zefa Zalora Alegar Imidž)
VN 35 RUSKAJAMESTA CHARMER CHIEF (CH Adamant de Grande Vinko x Zanoza iz Zoosferry)
VN 36 SANT KREAL HINGIS HAN (Nestor iz Zoosfrey x Sant Kreal Sergius-Aleksandrija)
VN 37 SANTA JULF EFRAT (Mch Tamerlan iz Slavnoi Stai x Mch Santa Julf Amazonka)
Nenastúpil 38 SANTA JULF EGIPET (Mch Tamerlan iz Slavnoi Stai x Mch Santa Julf Amazonka)
VN 2 39 SATO SARON BEST OF ISLAND (Eko Royal Bell x Kira Kalina Best of Island)
VN 1 40 SET BEST OF ISLAND (Eko Royal Bell x Kira Kalina Best of Island)
VN 4 41 TAHI-RÉME NAPOLEON (Tahi-Réme Diablo x Tahi-Rémr Lolly)
Mladých / Jugend / Youth - Hans Wiblishauser (D) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 1 
Nenastúpil 42 AK - YAR MUSSON (Ak-Yar Danko x Ak-Yar Valetta)
VD 43 APACHE VON GINI HOUSE (Deejay Steinhage Grad x Focus Ishtar)
VD 44 ARNOLD MASTER OF MASTERHOF (Master Max of Djarmati x Bagira Wellgroomed)
VD 45 ATIS Z RINCELOVA (Ich Xerxes z Tomky x CH Mamba Dobgar)
Nenastúpil 46 AXEL DI MUTTER-SCHAURITSCH (Nitro del Rio Bianco x Betsy di Mutter-Schauritsch)
VD 47 AYRON ALEXANDER DI BAIA NERA (Sergius Aleksandrija Rerikh x CH Elisa von Serrano)
VD 49 CHAMP VOM HARTEN KERN (Gemini Ginga House x Gräfin Draska Jimona of Mon-Ja-Mes)
Nenastúpil 50 CITTO DEL DIAMANTE NERO (Pablito del Diamante Nero x Valentina del Rio Bianco)
VD 51 COME AS YOU ARE NAPOLO NOBILE (Ich Gino Gomez del Citone x Come As You Are Frezia)
VD 52 DIABLE VAN´T HOF TER HELLE (Argo Arlen Black Ballerina x Sangvesa Jamie)
VD 2 53 ENZO VON NEMESIS (CH Bahrein Brando von Ashanti x CH Aspen von Karat)
Nenastúpil 54 EURO DI MODELLO (Master Max od Djarmati x Dáma Jánti di Modello)
VD 55 FUEGO DEL FIORSILVA (CH Rui Manule del Rio Bianco x MCH Perro de Casta Bonita)
VD 56 GIZMO BETELGES (Fedor del Nasi x CH Virginia Betelges)
D 57 GRAF JANO OF MON-JA-MES (Don Vijoko di Matario x Bianca Jimona of Mon-Ja-Mes )
VD 3 58 GRAPHIC LINE ANTEY ANTON (Modus Ost Aviator Ace x Rossiskyi Kolorit Aelita)
VD 59 HOFFNER BETELGES (Embargo Betelges x Una Beletelges)
Nenastúpil 60 HYUNDAI DEL NASI (Embargo Betelges x Wallis Niki of Tanenberg)
VD 61 IMIDŽ MAJOR AL-FARUH VALJUR LAND (Smart Wood Hills Ilios x Silvana Lefer Imidž)
D 62 JAGELLO DUX VON HUNNOTERRA (CH Rui Manuel del Rio Bianco x Black-Dober Gina)
VD 64 KHAN GEMEBY DI MATARIO (Gemini Ginga House x Eby Aljoko di Matario)
VD 65 LARUS DEL MEDIANO (Horus del Mediano x Come As You Are della Bronessa)
VD 66 MARCUS DI SATTI (Quillanqasim del Citone x Modus Ost Cerceia Ceia)
VD 67 NIRVANA NAVARO HELLFIRE (Teraline Admiral x Olympia-Olivia the Best Line)
VD 1, 
IDC víťaz mladých
68 PATHOS DELLE QURENCE NERE (Urbano del Diamante Nero x Ninette della Sinvesa)
Nenastúpil 69 PERSEO DEL RIO BIANCO (Pabliso del Diamante nero x Brook)
Nenastúpil 70 PRINC VAN DOBERLANDS STAM (Garangolden di Campovalano x Cia van Doberlands Stam)
VD 71 QUEBEC VON KARPATIA (Tahi-Réme Churchill x India von Karpatia)
VD 72 S´LICHOBOR ERMAK (Nestor iz Zoosfery x S´lichobor Vishnya)
VD 73 SMART WOOD HILLS ELLINGT. GARRI (Nestor iz Zoosfery x Smart Wood Hills Italica)
VD 74 TAHI - RÉME IVANHOE (Ardens Gauguin x Berys del Mediano)
Nenastúpil 75 TENNESSY DEI SAULI GRIMALDI (Gino Gomez del Citone x Harlem dei Sauli Grimaldi)
VD 76 ULK DI CASA BALESTRIERI (CH Erman Dei Monti Cimini x Naomi di Casa Balestrieri)
VD 77 VASCO DE LEA MODENA (Dallas Royal Bell x Britta Alan´s Proud)
VD 78 VINCENT DI ALTOBELLO (Garangolden di Campovalano x Bony del Mediano)
VD 4 79 ZASKOZORAN DEL CITONE (Gino GOmez del Citone x Giada di Villa Conte)
Otvorená / Offene / Open - Karl. P. Reisinger (A) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 2
V 80 ARITAUR HISTABRAQ (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Aritaur Dominatrix)
V 81 ASIO MARI-NERO D´OVILAVA (Ero Aljoko di Matario x Marinablu del Citone)
V 82 ATEGO VON COBRA (Nitro del Rio Bianco x Beauty Biagotti von Cobra)
. 83 BHAJOR BENIGNUS NOBILITATIS (Wanja Wandor v.Stevinhage x Kefira Kabbala v.Diaspora)
V 84 COME AS YOU ARE GODRIC (CH Ilane Darafal x CH Come As You Are Alabama)
VD 85 DESTINY´S PHOENIX ELIAZAR (Baron Nike Renewal x Delta Zamolxis)
VD 86 DIMAZ VON SANTOS (Wanja Wandor v.Stevinhage x Bo Rambono di Matario)
V 87 DUMBLEDORE DU CLOD DES GROGNARDS (Adamant de Grande Vinko x Yessika du Clos des Grognards)
V 4 88 DURA LEX ALFA ARNOLD (Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x Cartagina Bene Meritus)
Nenastúpil 89 EMPERADOR DE BELLA Y FELIZ ESTRELLA (Oro de Uligan iz Zoosfery x Divnaya Dama iz Imperii Adamant)
Nenastúpil 90 FABRIANO BENE MERITUS (Tsarevich iz Slavnoi Stai x Baskonia Bene Meritus)
V 91 FERES ROYAL BELL (Eko Royal Bell x Eboni vom Residenzschloss)
V 2 92 GEM´GIVEEON HURRICANE (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Novai-Nikol Disant Rou)
Nenastúpil 93 GRAF GALAN GEM.OF MON-JA-MES (Gemini Ginga House x Bianca Jimona of Mon-Ja-Mes)
Nenastúpil 94 GRAF GEQUEBY DI TEMALINE (Quebeck della Fortezza Vecchia x Gemielle D´Amour del Citone)
Preradený do triedy šampiónov 95 HAZAR ALTOBELLO -HILLO (Casanova di Altobello x Grate Ginga House)
VD 96 HIGH-TECH VON HUNOTERRA (Tex v.Dunav Stam x Hargira von Karpatia)
Nenastúpil 97 ICARUS DI ALTOBELLO (Ferrofarah Gomez di Campovalano x Nikita for Eternity)
VD 98 IDANE DI ALTOBELLO (Ferrofarah Gomez di Campovalano x Nikita for Eternity)
V 99 IRINLAND EROS ERATO (Jivago v.h.Wantij x Irinland Zena Zefyu)
Nenastúpil 100 IRINLAND TERMINATOR (Irinland Impeccable x Irinland Tirana Traci)
VD 101 JUKON CIDEMI DI MATARIO (Cilian Connor v.Jahrestal x Demiris Vijoko di Matario)
VD 102 KANT DI ALTOBELLO (Rui Manuel del Rio Binaco x Moskva Di Altobello)
VD 103 KHAN VOM MARKISCHEN LAND (Nitro del Rio Bianco x Gina vom Märkischen Land)
D 104 KORIFEY IZ ZOOSFERY (CH Sant Kreal Nivago x CH Gretchen iz Zoosfery)
VD 105 LANDO VOM MAERKISCHEN LAND (Nitro del Rio Bianco x Isa vom Maerkischen Land)
Nenastúpil 106 LATINO LORENCO VON COBRA (CH Rui Manuel del Rio Bianco x Merlin von Cobra)
V 107 LEO VOM MAERKISCHEN LAND (Nitro del Rio Bianco x Isa vom Maerkischen Land)
V 1 108 LIVONIJAS BARON HEART OF HAMLET (Nitro del Rio Binaco x Paola Penelopa Piligrimas)
Nenastúpil 109 LIVONIJAS BARON HERO HIERONIMUS (Nitro del Rio Bianco x Paola Penelopa Poligrimas)
V 3 110 LIVONIJAS BARON HITCH COCK (Ich Nitro del Rio Bianco x CH Paola Penelopa Piligrimas)
VD 111 MADDOX VOM RESIDENZSCHLOSS (Woky Royal Bell x Francesca v.Residenzschloss)
VD 112 NELSON NOBLE AEGIDA (Ich Conte von Santos x Zarina Ziggy Aegida)
Nenastúpil 113 PHANTOM DI ALTOBELLO (Garangolden di Campovalano x Gala Sawages)
VD 114 RAMOS BEST OF ISLAND (Fedor del Nasi x CH Kastra Best of Island)
V 115 SANT KREAL UWANE (Sergius-Alexandrija Rerikh x Sant Kreal Karmen)
V 116 SMART WOOD HILLS DEXTER (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Smart Wood Hills Pilar)
Nenastúpil 117 TAHI - RÉME CINZANO (CH Ardens Gauguin x CH Tahi-Réme Kleopatra)
VD 118 TEX OF DEVIL INSIDE (Castor Zamozxis x Reapeat Please v.Rauberstolz)
VD 119 UNIQUE BLACK ILANE DU TEMPLE DE KALI (Ilane Darafal x Pretty Kali de Rouge Sang)
VD 120 VALENTINO DI ALTOBELLO (Casanova Altobello x Ela Esmeralda Sawages)
VD 121 WEENHOF´S JUNGLE - JIM (Neron Devil Garden x Lillknacks Cornelia)
V 523 Neuvedený v katalógu ()
Pracovná / Gebrauchs / Working - Hans Wiblishauser (D) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 1
V 122 ALPHA BEST OF MILANO (Master Max of Djarmati x Andora v.Cobra)
V 123 BIBEUR DU CLOS DES GROGNARDS (Falk V.Märkischen Land x Yessika du Clos des Grognards)
Nenastúpil 124 CARLOS Z PADOKU (Ich Socrate du dos des Grognards x CH Victoria z Padoku)
VD 125 CENTURIUS VOM SAALETAL (Nando von Sachsen-Anhalt x Indra von Sachsen-Anhalt)
VD 126 EBANO (Eagle di Campovalano x Ardens Dareen)
VD 127 ERIA PRO MAESTRO DI CAPELA (Matador v.d.Rauberh x Vodoley Rus Fabiana)
V 128 F´HIRAM-ABIF ROYAL BELL (CH Eko Royal Bell x CH Ebony v.Residenzschloss)
V 129 FALCO ROYAL BELL (Eko Royal Bell x Eboni vom Residenzschloss)
V 130 FALCO Z TOMKY (Ich Volvo Betelges x CH Wendy Wiky z Tomky)
V 1
IDC víťaz
131 FEROFARAHGOMEZ DI CAMPOVALANO (Gino Gomez del Citone x Farah di Campovalano)
V 2 132 GERO VOM KLINGBACH (Wanja Wandor v.Stevinhage x Queen vom Klingbach)
VD 133 GHIRO ASDEMI DI MATARIO (CH Aster del Citone x Ich Demiris Vijoko del Citone)
V 134 GIGANTE DEL BOSCO DI GIANO (Victor Vito del Rio Binaco x Nala del Diamante Nero)
V 4 135 GRANT DI VILLA CONTE (CH Nitro del Rio Bianco x Petra di Villa Conte)
VD 136 HASSAN HAKIM Z TOMKY (Ich Volvo Betelges x Yorita z Tomky)
VD 137 HERO VOM EDERTAL (Baron vom Lechfeld x Dorit von der Hollerburg)
Nenastúpil 138 IRRESISTIBLE IMPERATOR DI ALTOBELLO (Ferrofarah Gomez di Campovalano x Nikita for Eternity)
Nenastúpil 139 KRON-PRINC DE GRANDE VINKO (Tsarevich iz Slavnoi Stai x Gr.Shnupse de Vinko)
Nenastúpil 140 MATT DI STEFUSTO (Grant di Villa Conte x Varuska di Stefusto)
VD 141 MODUS OST GAGARIN GEROY (Gino GOmez del Citone x Modus Ost Cerceia Ceia)
V 3 142 PIMM´S NUMBER ONE IZ DOMA DOMENI (Jivago v.h.Wantij x Mirakel v.d.Rauberhohle)
Nenastúpil 143 S´LICHOBOR BYSAN (S´Lichobor Fantom x S´Lichobor Jemchuzhinka)
V 144 TAHI - RÉME DEVIL (CH Master Max of Djarmati x CH Tahi - R0me Ibiza)
Šampiónov / Champion/ Champion - Hans Wiblishauser (D) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 1
V 2 146 BELLINI VON NEMESIS (CH Bahrein Brando von Ashanti x CH Aspen von Karat)
V 147 CILLIAN CONOR VON JAHRESTAL (Baron Nike Renewal x Viteza Fortobella)
V 1 148 COME AS YOU ARE JARED (Ardens Gaugin x Come As You Are Alabama)
Nenastúpil 149 ERIA PRO PITT´SBURG (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Eria Pro Komberly Cristal)
V 150 FLEGON FOXY Z TOMKY (Ich Volvo Betelges x CH Wendy Wiky z Tomky)
V 151 GOLDEN EYE DEI NOBILI NATI (CH Axel di Casa Ravasi x Kiba dei Nobili Nati)
V 152 GRAF DE NIRO JIM.OF MON-JA-MES (Ich Jivago v.h.Wantij x CH Miss Mona v.Heckendorf)
VD 153 HOGAR BY FREE HALF (Astor del Citone x Barbie Renewal)
V 3 154 IRINLAND ZAR ZIDAN (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Irinland Zena Zefyu)
V 155 JAGAN GUJAR OF GUDAS (Graaf Vito v.Neerlands Stam x Dixi Gujar CS)
V 156 MODUS OST EZRA ERG (S´lichobor Tigris x Kaprisskoko v.d.Rauberhöhle)
Nenastúpil 157 NATHAN DE GRIFEU (Wanja Wandor v.Stevinhage x Huita de Grifeu)
VD 158 PIERO PEPINO PILIGRIMAS (Victor di Casa Balestrieri x Taisja iz Slavnoi Stai)
V 159 QUIRINUS VON DER TEUFELSKANZEL (Santos v.Amtmannsgarten x Pharas von Arcoja)
V 160 RAFAEL VINCENTE DEL CITONE (WCH Gino Gomez del Citone x MCH Quaresse d´Islamorada)
V 161 SMART WOOD HILLS TAMAGO (Jivago v.h.Wantij x Smart Wood Hills Ecstasy)
V 4 162 TAHI-RÉME CHURCHILL (Ardens Gauguin x Tahi-Réme Kleopatra)
Nenastúpil 163 UNIQUESTAR´S BLACK AGENT (Napoleon v.Gebrannten Walde x Rosearde Black Star)
V 164 ZHEMCHUZHINA CHERNOZEMIJA GERTS (Galantus Nobilis Amirlan x Zhemchuzhina Chernozem.Amirlan)
Nenastúpil 165 ZOLOTAYA LIGA ARTUR (Ilane Darafal x Fort Zanross Kariell)
V 95 HAZAR ALTOBELLO -HILLO (Casanova di Altobello x Grate Ginga House)
Nenastúpil 520 ALANO VON ALTAMIRA (Wanja Wandor v.Stevinhage x Fabiola v.Residenzschloss )
Čestná / Ehren/ Honory - Karl. P. Reisinger (A) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 2
V 3 145 ADAMANT DE GRANDE VINKO (Tigr iz Slavnoi Stai x Ak-Yar Andromeda)
V 2 166 MASTER MAX OF DJARMATI (Babilon del Mediano x Hooney Moon Woodoo)
Nenastúpil 167 ORO DE ULIGAN IZ ZOOSFERY (Uligan Van´t Hof Ter Helle x Smart Wood Hills Izadona)
V 1 168 VERO VAN HET WANTIJ (Jovago v.h.Wantij x Gräfin Goldie v.Franckenhorst)
V 4 169 XERXES Z TOMKY (Ich Como Jivono di Matario x CH Victoria z Tomky)
Veteránov / Veteranen / Veteran - Karl. P. Reisinger (A) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 2
V 1 170 CH NITRO DEL RIO BIANCO (CH Nilo del Rio Bianco x Farah del Rio Bianco)

 

Suky čierne / Hündinen schwarz / Female black

Baby - Karl. P. Reisinger (A) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 2
VN 171 ATHENA BEST CERBER (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
Nenastúpila 172 DAMAJANTY IZ ZOOSFERY (Master Max of Djarmati x BMW Bavaria iz Zoosfery)
VN 4 173 DEBBI VON HARTEN KERN (F´Hiram Abif Royal Bell x Gräfin Draska Jim.of Mon-Ja-Mes)
VN 174 DIAMANDIN MIRANDA MASTER (Master Max of Djarmati x Marland Cenna Fortuna)
VN 1 175 ERIA PRO FLAVIA FREE-STYLE (Eria Pro Pitt´sburg x Vodolej Rus Fabiana)
Nenastúpila 176 GILDA DEL DIAMANTE NERO (Urbano del Diamante Nero x Delfi del Diamantre Nero)
N 177 JINX - EL - SABO (Falk v.Markischen Land x Bridjit Bardot Santa Julf)
VN 2 178 MELBA DEL MEDIANO (Fedor del Nasi x Fetis del Mediano)
VN 179 SARA SWANI DEL RIO BIANCO (MCH Ben Hur Red dell Arco Azzuro x CH Antares)
VN 3 180 ZOE DEL TIBUR (Nitro del Rio Bianco x Umaallkissis D´Islamorada)
Dorast / Jüngsten / Juniors - Walter Hänsel (D) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 3
VN 3 25 GALE DI STEFUSTO (Mat di Stefusto x Odille di Stefusto)
Nenastúpila 181 ACEY MORAVAK EXTRA ELITE (Khancoban v.Teutonia x CH Ira Extra Moravak)
Nenastúpila 182 ADRIANNA MASSINA DI ALTOBELLO (El Diablo di Altobello x Nikita for Eterinty)
Nenastúpila 183 AK - YAR OREYRA (Karlos z Padoku x Ak-Ayr Yaranga)
N 184 AKIRA MORAVAK EXTRA ELITE (Khancoban v.Teutonia x CH Ira Extra Moravak)
Nenastúpila 185 ALEKSSANDRA GABRIELLA DI ALTOBELLO (El Diablo di Altobello x Nikita for Eternity)
VN 186 ALEXIS STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko x Tahi -Réme Triniti)
Nenastúpila 187 ANASTASIA VOM HAUS KING OF QUEENS (Zinab Ginga House x Baronesa Ginna of Famous Cubes)
Nenastúpila 188 ARWEN ELFY DU TEMPLE DE KALI (Matt di Stefusto x Pretty Kali de Rouge Sang)
N 189 BON-BON DEL NEGRO AMARETTO (Tahi-Réme Churchill x Cappucino di Modello)
Nenastúpila 190 DIABORA MAYA FEDRA (Baron Nike Renewal x Diabora Mara)
Nenastúpila 191 ELIZA DAKER (Eria Pro Maestro di Capella x Helen Z Padoku)
VN 192 EURO DINAMICA IZ ZOOSFERY (Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Mo De Stang-Zu)
N 193 FEMIDA DEL DIAMANTE NERO (CH Urbano del Diamante Nero x Rangi Roak del Rio Bianco)
N 194 FEMMINA DEL DIAMANTE NERO (Urbano del Diamante Nero x Rangiroah del Rio Bianco)
Nenastúpila 195 FRIDA PERFEKT PARTNER FCI (Eria Pro Maestro Capella x Doris Majstersztyk)
N 196 GINA GINETTA TROMELIN (Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Baronessa Beti Tromelin)
N 197 GERALDINE HALIT PAŠA (CH Tyson di Campovalano x CH Britannika Goldest Diamond)
N 198 GRAFIN LAETITIA OF MON-JA-MES (Graf de Niro Jimona of Mon-Ja-Mes x Gr§fin Afra of Mon-Ja-Mes)
Nenastúpila 199 HAVANNA VON SANTOS (Eko Royl Bell x Clavel von Santos)
VN 200 HAZY DREAM DE GRANDE VINKO (Altreyo de Grande Vinko x Maksima de Grande Vinko)
Nenastúpila 201 IMIDZ PARADISE GREAT (CH Imidz Dobrinja Valjur Land x CH Tessa Valjur Imides)
N 202 LADY LANA DI ALTOBELLO (Rainbow di Altobello x WIld Cherry di Altobello)
VN 203 LOLA DI ALTOBELLO (Rainbow di Altobello x Wild Cherry di Altobello)
N 204 METAXA CINDY ZOE (Metaxa Eric x Metaxa Essy)
VN 4 205 MINA DEL FIORSILVA (MCH Gino Gomez del Citone x MCH Rivien of Tanderberg)
VN 1 206 MISIA DEL FIORSILVA (MCH Gino Gomez del Citone x MCH Rivien of Tanderberg)
VN 207 NINA RICI VON HUNNOTERRA (CH Tex vom Dunav Stam x Dali v.Doberlands Stam)
VN 208 OPHAYA VOM RESIDENZSCHLOSS (Vero v.h.Wantij x Carrera v.Resindenzschloss)
VN 209 PALLAS VON HUNNOTERRA (CH Ardens Gauguin x CH Margita von Hunnoterra)
Nenastúpila 210 PAOLA NAISS GINGA HOUSE (Nitro del Rio Binco x Gina Ginga House)
VN 211 PRINCESS PHIOLLA VON JAHRESTAL (Fedor del Nasi x Wicky Betelges)
N 212 RAVELLO VON KARPATIA (Tahi-Réme Churchill x Korzika von Karpatia)
VN 213 REBEKA GINGA HOUSE (Master Max of Djarmati x Beauty Ginga House)
VN 2 214 RIGA VON KARPATIA (Tahi-Réme Churchill x Korzika von Karpatia)
N 215 RUSKAJAMESTA CARESSA CHARA (Adamant de Grande Vinko x Zanoza iz Zoosferry)
N 216 SANT KREAL CHIO CHIO SAN (Nestor iz Zoosfery x Sant Kreal Sergius-Aleksandrija )
VN 217 SERGIUS A.ZARIA FOR PARADIZ RONADO (Paradiz Ronado Kosmos x Sergius Aleksandrija Ariadna)
Nenastúpila 218 SHAINA-SABA BEST OF ISLAND (Eko Royal Bell x Kira-Kalina Best of Island)
Nenastúpila 219 SMART WOOD HILLS HONDA (Livonijas Baron Hero Hieronimus x Smart Wood Hills Ecstasy)
VN 220 STORM BEST OF ISLAND (Eko Royal Bell x Kira-Kalina Best of Island)
N 221 TAHI - RÉME MIRAGE (Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibiana)
VN 222 TERALINE DEBIANA SID (Aliamadeus Piligrimas x Teraline Aurora)
N 223 VIVIENNE MIRATIO (Tahi-Réme Lucifer x Kerrien Miratio)
Mladých / Jugend / Youth - Dr. Pietroluigi Pezzeno (I) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 4
VD 4 48 BLACK JAX A TOUCH OF ORGANZA (Ich Smart Wood Hills Elisar x Jean Dark Organza)
VD 75 TENNESSY DEI SAULI GRIMALDI (Gino Gomez del Citone x Harlem dei Sauli Grimaldi)
VD 224 ANYTHING FOR YOU ALIAS (Cillian Conor v.Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)
D 225 BRIGITTE (CH Nitro del Rio Bianco x Xenia Betelges)
Nenastúpila 226 CARMEN VON SCHIWAGO (Amor Extra Moravak x Akira von Schiwago)
VD 227 COCO DEL DIAMANTE NERO (Pablito del Diamante Nero x Valentina del Rio Bianco)
Nenastúpila 228 COME AS YOU ARE NEILA (Gino Gomez del Citone x Come As You Are Freia)
VD 229 COME AS YOU ARE NEMI (Gino Gomez del Citone x Come As You Are Freia)
VD 230 COME AS YOU ARE NOVA (Gino Gomez del Citone x Come As You Are Freia)
D 231 DAFNE VAN´T LIETHOHOF (Come As You Are Dion x Vega Van´t Lietohohof)
D 232 DIVA VAN´T HOF TER HELLE (Argo Arlen Black Ballerina x Sangvesa Jamie)
D 233 DJESNA DU CLOS DES GROGNARDS (Adamant de Grande Vinko x Yessika du Clos des Grognards)
VD 234 DONNA - WANDA DE GALIUS (Rui Manuel del Rio Binaco x Gama Ginga House)
VD 235 ERIA PRO RATINA Z (Irinland Eros Erato x Eria Pro Lilia Blanka)
VD 236 ERIA PRO TAGORA TEGRY (Eko Royall Bell x Eria Pro Kimberly Cristal)
Nenastúpila 237 ESCADA EMPIRE VON COBRA (Riu Manuel del Rio Bianco x Black Witch von Cobra)
VD 1,
IDC víťaz mladých
238 ESTELLA VON NEMESIS (CH Bahrein Brando von Ashanti x CH Aspen von Karat)
D 239 FEE VOM LANGEN TAL (Fago Asjoko di Matario x Cora vom Langen Tal)
VD 240 FIDEJA FARGUS LEGRANT (Dana Dariana Elsan Haus x Elsan Haus Aikido)
VD 241 FRANCISKA BONITA DEL FIORSILVA (CH Rui Manuel del Rio Bianco x MCH Perro de Casta Bonita)
Nenastúpila 242 GIANA BETELGES (Fedor del nasi x Virginia Betelges)
VD 243 GINA ESPORAI (Eko Royal Bell x Ciba Esporai)
D 244 GIORGIA DI ALTOBELLO (Garangolden di Campovalano x Nikita for Eternity)
VD 245 GRAFIN JOY OF MON-JA-MES (Don Vijoko di Matario x Bianca Jimona of Mon-Ja-Mes)
VD 246 GRAPHIC LINE ATLANTA ALICE (Modus Ost Aviator Ace x Rossiskiy Kolorit Atlanta Alice)
VD 247 GWINET DEL MONTE ASPRO (Athor di Campovalano x Albachiara del Monte Aspro)
Nenastúpila 248 HEIDI BETELGES (Embargo Betelges x Una Betelges)
VD 249 HISMERH BON-BON (Fago Asjoko di Matario x Teraline Afina)
VD 2 250 HOLLY DEL NASI (Embargo Betelges x Wallis Nikki of Tanderberg)
D 251 IMIDŽ ORHIDEJA DEZ (Imidž Dobrinja Valjur Land x Imidž Eipril Dez)
VD 252 INGA DOMENA (Russkaya Mechta Andor Absolut x Gabi z Padoku)
D 253 ITALY DEL NASI (Baron Nike Renewal x Akuna Matata de Grande Vinko)
D 254 JERICHO VON HUNNOTERRA (CH Rui Manuel del Rio Bianco x Black -Dober Gina)
VD 255 LARIA DEL MEDIANO (Horus del Mediano x Della Baronessa Come As You Are)
Diskvalif. 256 MAXIMUS MAGISTER VON HUNNOTERRA (CH Victor di Casa Balestrieri x CH Margita von Karpatia)
VD 257 MEA DI SATTI (Quillanquasim del Citone x Modus Ost Cerceia Ceia)
VD 258 MODUS OST KALINA KRASNAYA (S´lichobor Tigris x Modus Ost Vira Virtual)
D 259 NEGLIGENTIA DI SATTI (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Modus ost Grandezza)
Nenastúpila 260 NIRVANA GINGA HOUSE (Baron Nike Renewal x Inca Ginga House )
VD 261 ORCA HANIRED DEL RIO BIANCO (Nitro del Rio Bianco x Happy Red della Fortezza Vecchia)
D 262 ORIA OSIRIS VON JAHRESTAL (Wanja Wandor v.Stevinhage x Viteza Fortobella)
VD 263 PETIT PUMA DEL RIO BIANCO (Pablito del Dimante Nero x Brook)
VD 264 S´LICHOBOR ESENIA (Nestor iz Zoosfery x S´lichobor Vishnya)
D 265 SANGUESA VELVET VENUS (Smart Wood Hills Elisir x Moskva di Altobello)
Nenastúpila 266 SANT KREAL TSARITSA NORA (Tsarevich iz Slavnoi Stai x Sant Kreal Monna Liza)
VD 267 SMART WOOD HILLS GLENMORANGIE (S´lichobor Tigris x Smart Wood Hills Indiana Femma)
D 268 TESS ANDORA OF DJARMATI (Eko Royal Bell x Honey Moon Woodoo Majesty)
VD 269 UKRAINKA DE GRANDE VINKO (Zolotaya Liga Artur x Shnupsa de Vinko)
VD 270 UNICA DI CASA BALESTRIERI (CH Erman dei Monti Cimini x Di Casa Balestrieri)
VD 271 YAVLENIE IZ ZOOSFERY (Nestor iz Zoosfery x Chalimah v.Hanseaten)
VD 3 521 ROSITA DEL RIO BIANCO (Pablito del Diamante Nero x Isis del Rio Bianco)
Otvorená / Offene / Open - MVDr.Gabriela Ridarčíková (SK) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 5
V 481 KIM WALDLAND DI ALTOBELLO (Rui Manuel del Rio Bianco x Moskva di Altobello)
VD 272 ABIONA VOM BURGENLAND (Eko Royal Bell x Ginger vom Hause Brandel)
VD 273 AFRA VAL DI TARO (Ardens Gauguin x Camea del Mediano)
V 274 BLAICA VAN HET BLAUWHOF (Varak du Clos des Grongnards x Xeresse van het Blauwhof)
V 275 CARA VAN HET BLAUWHOF (Varak du Clos des Grognards x Ysatis van het Blauwhof)
Nenastúpila 276 COME AS YOU ARE MOIRA (Buzcher by free Half x CH Come As You Are Alabama)
V 277 CRYSTAL CAMEA PILIGRIMAS (Obyschutz di Campovalano x Tsaritsa iz Slavnoi Stai)
V 278 CYNTHIA HALIT PAŠA (Balou v.Residenzschloss x Britanika Goldest Diamond)
VD 279 DARK HILL BELONA (Wilson Betelges x Honey-Hilary King of Darkness)
VD 280 DEA DOLORIS V.ALPHA NORDIC (Oby Shulz di Campovalano x Smart Wood Hills Ebony)
V 281 DELUNA VON NEMESIS (Bahrein Brando von Ashanti x Atlanta von Nemesis)
V 282 DESIR DU SOIR DI TEMALINE (Axel di Casa Ravasi x Damoreombra di Temaline)
V 283 DESTINY´S PHOENIX FANTASY (Russkaya Mechta Andor Absolut x Destiny´S Rain Zamolxis)
VD 284 DINICO VONNA VALENTINA (Ich Volvo Betelges x Ich Madonna del Conte Drago)
V 4 285 ELECTRA IZ ZOOSFERY (Obyshulz di Campovalano x BMW Bavaria iz Zoosfery)
Nenastúpila 286 ELEONORA DU SE DI POSSIOPIANO (CH Quillanquasim del Citone x CH Brigittebardot di Possiopiano)
VD 287 ERIA PRO PAROO CHANEL (Ich Tamerlan iz Slavnoi Stai x CH Eria Pro Kimberly Cristal)
V 288 ERIA PRO PERSONA GRATA (Ich Tamerlan iz Slavnoi Stai x CH Eria Pro Kimberly Cristal)
V 3 289 FOCUS LUCKY STRIKE (Baron Nike Renewal x Vana Fortobella)
Nenastúpila 290 FREE FANJA V.DOGS MANSION (Wanja Wandor v.Stevonhage x Chloe Callisto v.Dogs Mension)
V 291 GAINDYKE MARTINI FOR KIKIMORA (Ich Nitro del Rio Binaco x Gaindyke Molly Malone)
V 292 GAINDYKE MORTICIA (Ich Nitro del Rio Bianvo x Gaindyke Molly Malone)
V 293 GRAPHIC LINE FLORENZIA (Victor Vito del Rio Bianco x Rossiskiy Kolorit Aelita)
V 294 GULLSJÖN´S BEZZI (Sant Kreal Monarkh x Gullsjön´s Jezzie)
V 295 IMIDŽ GALAXY GREAT (Ich Volvo Betelges x CH Tessa Valjur Imides)
VD 296 IMIDŽ LOURDES DEZ (Jivago v.h.Wantij x Alina-Arlen Imidž)
V 1 298 IZRAFEL MAYA DI ALTOBELLO (Ferrofarah Gomez di Campovalano x Nikita for Eternity)
V 299 JENNA VON RENEWAL (Nestor for Eternity x Cyntia von Renewal)
Nenastúpila 300 KALLE VOM RESIDENZSCHLOSS (Zolotaa Dinastiya Shannon x Francesca vom Residenzschloss)
V 301 KIRA KISS EL VALAHO (Cero Cenzo el Valaho x Hanuma Woodoo Majesty)
VD 302 KLEO LEA DI SATTI v.MOROSSO (Hangar dei Sauli Grimaldi x Iris Empres von Morosso)
V 303 KRIEGERHOF INCOGNITA (Jean Dark Fidji-Fuirinus x Kriegerhof Duchesse Noire)
V 304 LADY VOM MAERKISCHEN LAND (Nitro del Rio Bianco x Isa vom Maerkischen Land)
Nenastúpila 305 LIGHT OF THE NIGHT (Daniel Calimero d. Fortezzia Vecchia x Vendetta Nera d.Fortezza Vecchia)
VD 306 LUKRECIA GRAZ Z ROMARU (Alexander Windsor x Enri z Romaru)
V 307 RITTA BEST OF ISLAND (Fedor del Nasi x Kastra Best of Island)
Nenastúpila 308 ROSSIISKIY KOLORIT KARMELA CORDELIA (ROSSIISKIY KOLORIT Arbat Aldo x Perri Primadonna Piligrimas)
V 309 ROSSIISKIY KOLORIT KASTRA KYLIE (Rossiiskiy Kolorit Arbat Aldo x Perri Primadona Piligrimas)
V 310 S´LICHOBOR GERMANIKA (Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x S´lichobor Jemchuzhinka)
VD 311 SANGVESA JAMIE (H´Julius Them de la Taniere d´or x Sangvesa Dee Dee)
V 312 SANT KREAL UDACA NEVA (Sergius Alexandria Rerikh x Sant Kreal Carmen)
VD 313 SANT KREAL UTROSEVERA AT KEYALA (Sergius Aleksandrija Rerikh x CH Sant Kreal Karmen)
V 2 314 TAHI - RÉME GINITI (Gino Gomez del Citone x Tahi-Réme Triniti)
V 315 TOM -DOBER FANNY (Modus Ost Aviator Ace x Aida Aesta v.Ashanti)
V 316 ULHANE DUNA OF DEVIL INSIDE (Uragan iz Skazochnogo Sada x Caya Delfi Duna)
Nenastúpila 317 UVERTURA IZ ZOOSFERY (Oro de Uligan iz Zoosafery x Mo de Stang-Zu)
Nenastúpila 318 VALENSIA VALLI DE BELLA Y FELIZ ESTRELLA (Oro de Uligan iz Zoosfery x Black-Bichi de Bella y Feliz Estrella)
Nenastúpila 319 WOODOO LADY DI ALTOBELLO (Baron Nike Renewal x Ela Esmeralda Sawages)
V 320 ZAKI DI CAMPOVALANO (Obyschutz di Campovalano x Saba di Campovalano)
Pracovná / Gebrauchs / Working - Dr. Pietroluigi Pezzeno (I) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 4
V 1,
IDC víťaz
321 AISA ADELAILA PILIGRIMAS (Ilane Darafal x Taisija iz Slavnoi Stai)
V 322 AMBRA EXTRA MORAVAK (Ich Como Jivono di Matario x Elis Moravak)
Nenastúpila 323 BLACK-BICHI DE BELLA Y FELIZ ESTRALLA (Oro de Uligan iz Zoosfery x Nestle Malin Nebesnays Lastochka)
V 324 BRITTA (Eagle di Campovalano x Ardens Ibiza)
Nenastúpila 325 FAERY ROYAL BELL (CH Eko Royal Bell x CH Eboni v.Residenzschloss)
V 4 326 HAYAMA BAJOKO DI MATARIO (Bahrein Brando v.Ashanti x Ajoko Quirono di Matario)
V 327 IRANCE GABI VIGO (Gino GOmez del Citone x Gravin Gabi z Padoku)
Nenastúpila 328 ISLA CAMPAGNANENSIS (Ich Gino Gomez del Citone x CH Vivian Campagnanesis)
V 3 329 ODISEYA DE GRANDE VINKO (Adamant de Grande Vinko x Shardonne-Sharau de Vinko)
V 2 330 RUNAROBY DEI NOBILI NATI (Quillamqasim del Citone x Anew Black Dream dei Nobili NAti)
V 331 SALLY THE BEST LINE (Nitro del Rio Bianco x Dolly vom Maerkischen Land)
V 332 SANT KREAL MONNA LIZA (Nestor iz Zoosfery x Sant Kreal Nemesida Nora)
VD 333 SANTA JULF AMAZONKA (Matador v.Rauberhohle x Irinland Zh´Dara)
V 334 SERGIUS ALEXANDRIJA RODNIK (Tigr iz Slavnoi Stai x Adel Adriana de Vinko)
V 335 SMART WOOD HILLS BEYLIS (Rossiiskiy Kolorit Arbat Aldo x Smart Wood Hills Pilar)
V 336 TAHI - RÉME DATOYA (Ich Master Max of Djarmati x CH Tahi - Réme Ibiza)
V 337 WILD CHERRY DI ALTOBELLO (Baron Nike Renewal x Ela Emeralda Sawages)
Šampiónov / Champion/ Champion - Dr. Pietroluigi Pezzeno (I) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 4
V 338 ANJU DEL BOSCO DEL BUREN (Astor del Citone x Fionafinn del Citone)
V 339 BIRRA INDIA PERFEKT (Ich Tahi-Réme Tornádo x Doris Majstersztyk)
V 340 CLEOPATRA RED DELL´ARCO AZZURRO (CH Nitro d. Rio Bianco x CH Pretty Red d. Fortezza Vecchia)
V 341 DANA DARIANA ELSAN HAUS (Brahms vom Hanseaten x Naomi-Nalin Disant Rou)
Nenastúpila 342 ELSAN HAUS AISHA-ARISHA (S´Lichobor Fantom x Naomi-Nalin Disant Rou)
V 1 343 FASHION FARAH DI CAMPOVALANO (CH Gino Gomez del Citone x CH Farah di Campovalano)
V 344 FOCUS ISHTAR (Ich Gino Gomez del Citone x Focus Sonya)
V 345 GRAFHIC LINE FEMIDA (Victorvito del Rio Bianco x Rossiiskiy Kolorit Aelita)
V 346 GRAFIN CIBELE JIM.OF MON-JA-MES (CH Jivago v.h.Wantij x CH Miss Mona v.Heckendorf)
V 347 GREY ASDEMI DI MATARIO (Astor del Citone x Demiris Vijoko di Matario)
V 348 IRMA GUJAR OF GUDAS (Wanja Wandor v.Stevinhage x Dixi Gujar CS)
V 2 349 IRRIA DEL MEDIANO (Master Max of Djarmati x Dalla Baronessa Come As You Are)
V 350 IZIDA DI ALTOBELLO (Ferrofarah Gomez di Campovolano x Ich Nikita for Etrinity)
Nenastúpila 351 MODUS OST GOTTIN GERA (Gino Gomez del Citone x Kaprisskoko v.d.Rauberhöhle)
V 4 352 NIKITA IZ ZOOSFERY (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Smart Wood Hills Izadora)
V 354 SANT KREAL PRINCESSA PRESTO (Ardens Gauguin x Sant Kreal Skazka)
V 355 SANTA JULF VIVA-LA-VITA (Rossikiy Kolorit Arbat Aldo x Irinland Zh´Dara)
V 356 SHARON IZ ZOOSFERY (Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Mo de Stang-Zu)
V 357 SMART WOOD HILLS BERETTA (Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x Smart Wood Hills Pilar)
V 3 358 TERALINE AURORA (Gino Gomez del Citone x Trefovaja Dama iz Slavnoi Stai)
V 359 YALLA IZ SLAVNOI STAI (CH Tigr iz Slavnoi Stai x Ich U´Wembly iz Slavnoi Stai)
Nenastúpila 360 ZENA ZEPHIRIN DEL LITTORIO (Uriel de L´Abbay de Sable x Anika del Littorio)
Veteránov / Veteranen / Veteran - Dr. Pietroluigi Pezzeno (I) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 4
V 1 361 CH SANT KREAL NOVELLA (Jivago v.h.Wantij x Legenda)
V 1 362 CH WENDY WIKY Z TOMKY (Shogun van Roveline x Nina z Tomky)

 

Psi hnedí / Rüden braun / Male brown

Baby - Merete Dalgaard (DK) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 6
Nenastúpil 364 ARDENS WILLIAM SHAKESPEARE (CH Ebano del Bosco delle Piane x CH Ardens Romeo´s Juliet)
VN 2 365 BAYRON DEL TIBUR (Syrus del Tibur x Quma del Tibur)
VN 3 366 CASA DI ORO ZLATO (CH Brahms vom Hanseaten x CH Casa di Oro Adelina Ada)
VN 1 367 LEON DI CASA GIARDINO (Goro di Casa Giardino x Cleo di Casa Giardio)
VN 4 368 SANT KREAL EVVIVA EGO (Sant Kreal Uwane x Grand Avelen El Etual)
Dorast / Jüngsten / Juniors - Merete Dalgaard (DK) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 6
N 369 APASCH VOM HAUS KING OF QUEENS (Zinab Ginga House x Baronesa Ginna of Famous Cubes)
VN 3 370 AUDI STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko x Tahi-Réme Triniti)
N 371 BOBBY BROWN ELITE HOUSE (CH Brahms v.Hanseaten x CH Yalla iz Slavnoi Stai)
VN 2 372 IMIDŽ RINGO DREI HAUSE (Smart Wood Hills Ilios x Arlett Akvarel Drei Imidž)
VN 1 373 JORT BENE MERITUS (Sant Kreal Rembrandt x Lady Levita)
N 374 PEGASO VON HUNNOTERRA (CH Ardens Gauguin x CH Margita von Karpatia)
Mladých / Jugend / Youth - Merete Dalgaard (DK) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 6
VD 63 KAKAO DEL BOSCO DELLE PIANE (Ferrofarahgomez di Campovalano x Asia)
VD 375 DZHON DIOGEN (Pimm´s Nmb. One iz D. Domeni x Cherniy Strannik Diad. Daimond)
D 376 ERIA PRO TIMUR TAURUS (Eko Royal Bell x Eria Pro Komberly Cristal)
D 377 EVIL VON DER ALTEN KAPELLE (Zolotaya Dinastiya Shanon x Dona v.d.alten Kapelle)
VD 2 378 FAVORIT FANG LEGRANT (Dana Dariana Elsan Haus x Elsan Haus Aikido)
VD 379 GROSSKOPF VITUS HELLOWEEN (CH Sant Kreal Rembrand x CH S´Lichobor Tiffany Helloween)
VD 380 HANTARO DI CASA GIARDINO (Fedor del Nasi x Asiaangel di Casa Giardino)
VD 381 IMIDŽ MIREJ VALJUR LAND (Smart Wood Hills Ilios x Silvana Lefer Imidž)
VD 1, 
IDC víťaz mladých
382 IRINLAND ORIDZIN OLOFF (Irinland Duc Dufer x Irinland Kamila Kara)
Nenastúpil 383 KIT KAT DE RIZZI (CH Adamant de Grande Vinko x CH Come As You Are Frou Frou)
VD 384 MODUS OST KROKUS KOMANDOS (S´lichobor Tigris x Modus Ost Vira Virtual)
D 385 NIKE GINGA HOUSE (Baron Nike Renewal x Inca GInga House)
D 386 NIMRÓD VON MOROSSO (Cillian Connor Jahrestal x Iris Empres von Morosso)
VD 387 ORJE BOTICHELLY (Punsh iz Doma Domeni x Orje Antserova)
VD 388 SANT KREAL TSENTURION (Tsarevich iz Slavnoi Stai x Sant Kreal Monna Liza)
VD 4 389 SANTA JULF GRAF ALDO (Rossiskiy Kolorit Alrbat Aldo x Irinland Zh´Dara)
VD 390 TRICK DREAM OF DJARMATI (Eko Royal Bell x Honey Moon Woodoo Majesty)
VD 3 391 VALIANTVALDES DEL CITONE (Gelo Robis Golden x Queenbee del Citone)
D 398 DARIO DI ALTOBELLO (Garangolden di Campovalano x Nadja Nikita Altobello)
Otvorená / Offene / Open - Merete Dalgaard (DK) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 6
Nenastúpil 392 AK-YAR LUKULL (Casanova Altobello x Ak-Yar Etual)
VD 393 ALIBERT VOM BURGENLAND (Eko Royal Bell x Ginger vom Hause Brandel)
V 394 ARITAUR HERACLES (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Aritaur Dominatrix)
V 395 CALISTA´S DOOLEY (Neron Devolgarden x Lillklack´S Berta)
VD 396 CASA DI ORO DONN DIAMOND (CH Brahms v. Hanseaten x CH Vanessa v. Paderborner Land)
Nenastúpil 397 COME AS YOU ARE MARSELLUS (Butcher by free Half x CH Come As You Are Alabama)
Nenastúpil 399 DAVOR ZAMOLXIS (Miller di Latiano x Beatrix Zamlxis)
V 400 EDENBRAUN (Ferrofaragomez di Campovalano x Elisa von Serrano)
V 401 FOCUS JUGGLING JORDAN (Axel di Casa Ravasi x Blanka Zamolxis)
Nenastúpil 402 GAMBLER´S GAIN DI CASA SHIRAK (Ich Ambross Goldest Diamond x Eilen v.Smiedbauergut)
V 403 GEM´GIVVEEON HUGO BOSS (Ich Tamerlan iz Slavnoi Stai x CH Nuvai-Nikol Disant Rou)
V 3 404 IRINLAND AIRON AMBER ALE (Ich Rossiskyi Kolorit Arbat Aldo x Irinland Josefine Jose)
V 405 JEROME FAVOLA DI SATTI (Quillanqasim del Citone x Galja iz Zoosfery)
V 4 406 JOTA BAYRON DE RIZZI (CH Ardens Gauguin x CH Pepa de Swarlazd)
V 407 KEYALAS DREAM MACHINE AT NYTBONN (CH Rensdorff Evsey At Keyala x Keyalas Wot a Thriller)
Nenastúpil 408 LASSAN DI SATTI (Nestor iz Zoosfery x Galya iz Zoosfery)
V 2 409 PLUTO DE GRANDE VINKO (Baron Nike renewal x Gr.Shanel-San de Vinko)
V 1 410 RAUL BEST OF ISLAND (Fedor del Nasi x Kastra Best of Island)
V 411 REMUS BEST OF ISLAND (Fedor del Nasi x Kastra Best of Island)
Nenastúpil 412 TAHI - RÉME GERETT (Gino Gomez del Citone x Tahi - Réme Triniti)
VD 413 TEYLOR DE GRANDE VINKO (Mauvieres Mufasa de Stang-Zu x Alisiya de Vinko)
VD 479 KARNAH THE BEST LINE (Cilian Conor v.Jahrestal x Irma the Best Line)
Pracovná / Gebrauchs / Working - Merete Dalgaard (DK) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 6
V 414 ALFA ROMERO D´OVILAVA (Ero Ajoko Di Matario x Marinablu del Citone)
Nenastúpil 415 ARDENS KINKY (Ardens Gauguin x Eris del Mediano)
VD 416 BUTCHER BY FREE HALF (Tigr iz Slavnoi Stai x Barbie Renewal)
V 4 417 DIONIS IMIDŽ VALJUR LAND (Come As You Are Dogzilla x Silvana Leter Imidž)
Nenastúpil 418 ELTSYN IZ DOMA LJUVIRA (Irinland Duc Dufer x Ave Concorde Sieglinda)
V 1,
IDC víťaz
419 FEDOR DEL NASI (Baron Nike Renewal x Akuna Matata de Grande Vinko)
VD 420 LANBO THE BEST LINE (Jambo the Best Line x Irma the Best Line)
Nenastúpil 422 QUILLAN QUASIM DEL CITONE (Tigr iz Slavnoi Stai x Katrina Krystal del Citone)
V 423 RENSDORFF EGOR (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Rensdorff Amaridge)
VD 424 SANT KREAL ZIKO (Matador v.d.Rauberhöhle x Sant Kreal Novella)
V 2 425 TAHI - RÉME DIABLO (Master Max of Djarmati x Tahi - Réme Ibiza)
V 3 426 ZAN´ZIBAR ALEGAR IMIDŽ (Ich S´Lichobor Fantom x CH Ineja Pekarski Drei Haus)
Šampiónov / Champion/ Champion - Merete Dalgaard (DK) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 6
V 421 PARADIZ RONADO KOSMOS (CH Ardens Gauguin x CH S´lichobor Tornada)
Nenastúpil 427 AK-YAR ZHERMINAL (CH Russiskiy Kolorit Arbat Aldo x Ak-Yar Yaranga)
V 428 ARAMIS HALIT PAŠA (Gino Gomez del Citone x Frezie Bohemia Gotika)
V 429 BROWNBIGJIM DEL RAFFAELLO (CH Elnino Casa di Oz x Ombra del Raffaello)
V 430 GORO GHOR VON HUNNOTERRA (CH Apophis von Zwilling x Dali van Dobermands Stamm)
V 3 431 IMIDŽ DOBRINJA VALJUR LAND (CH Dogzilla Come As You Are x JCH Silvana Lefer Imidž)
V 432 IVANHOE VOM RESIDENZSCHLOSS (Woky Royal Bell x Cabana v.Residenzschloss)
Nenastúpil 433 PUNSH IZ DOMA DOMENI (Jivago v.h.Wantij x Mirakel v.d.Rauberhohle)
V 4 434 RENSDORFF EVSEY AT KEYALA (MCH Tamerlan iz Slavnoi Stai x MCH Rensdorff Amaridge)
V 1 435 SANT KREAL REMBRANDT (Matador v.Rauberhöle x Sant Kreal Baronessa Bravo)
V 2 436 SEEDORF (Marland Cen President x Marland Cenna Oleandra)
Čestná / Ehren/ Honory - Merete Dalgaard (DK) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 6
Diskvalif. 437 MODUS OST AVIATOR ACE (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Ak Yar Tarantella)

 

Suky hnedé / Hündinen braun / Female brown

Baby - Karl. P. Reisinger (A) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 2
VN 3 438 BELIZE VOM HAVELLAND (Nando von Brandenburg x Isana von Märkischen Land)
VN 439 DIAMANT VON BÁTORKESZY ANGELINA (Ich Como Jivono di Matario x Kathleen vom Residenzschloss)
VN 4 440 FIRE LADY S MYSA HERSONES (Imperator de Grande Vinko x Zheltaya Orhidea s Mysa Hersones)
VN 1 441 KARMA KAJA DEL NASI (Ferrofarah Gomez di Campovalano x Wallis Niki of Tanderberg)
VN 442 KIM KAYLEE DEL NASI (Ferrofarah Gomez di Campovalano x Walis Niki of Tandenberg)
VN 2 443 KIMIKO DEL NASI (Ferrofarah Gomez di Campovalano x Wallis Niky of Tandemberg)
Dorast / Jüngsten / Juniors - Karl. P. Reisinger (A) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 2
VN 1 444 AYRIN STAR OF BEDEA (CH Adamant de Grande Vinko x Ich Tahi-Réme Triniti)
Nenastúpila 445 EVITA VAN´T ZOMERHOF (Black Dob Magic Dalton x Brenda Van´t Zomerhof)
N 446 HANKY-PANKY DE GRANDE VINKO (Altreeyo de Grande Vinko x Maksima de Grande Vinko)
VN 4 447 HENNA HAPPINES DE GRANDE VINKO (Atreyo de Grande Vinko x Maxima de Grande Vinko)
Nenastúpila 448 HONDA VON SANTOS (Eko Royal Bell x Clavek von Santos)
VN 2 449 PRIMA VON JAHRESTAL (Fedor del Nasi x Wicky Betelges)
VN 3 522 POURQUOI PAS VON JAHRESTAL (Fedor del Nasi x Wicky Betelges)
Mladých / Jugend / Youth - Karl. P. Reisinger (A) - 03.09.2005 - Kruh/Ring 2
Nenastúpila 450 CARME V.SCHIWAGO (Amor Extra Moravak x Akira v.Schiwago)
Nenastúpila 451 ELKAN D´ISLAMORADA (Quillan Quasim del Citone x Rita Ruiz del Citone)
VD 3 452 ERIA PRO THESAUROS TROJA (Eko Royal Bell x Eria Pro Kimberly Cristal)
VD 453 EVANESCH D´ISLAMORADA (Quillanqasim del Citone x Ritaruiz del Citone)
VD 4 454 FORTUNA FIREBALL LEGRANT (Dana Dariana Elsan Haus x Elsan Haus Aikido)
VD 455 GRETA BETELGES (Fedor del Nasi x Virginia Beteges)
VD 1
IDC víťaz mladých
456 HESSEN DI CASA GIARDINO (Fedor del Nasi x Asiaangel di Casa Giardino)
Nenastúpila 457 NATALY VON MOROSSO (Cillian Conor Jahrestal x Iris Empres von Morosso)
VD 458 NIKOL NIKI GINGA HOUSE (Baron Nike Renewal x Inca Ginga House)
Nenastúpila 459 ORINOKO DE GAGNANT (Eko Royal Bell x Ida-Džina de Gagnant)
VD 460 ORJE BOLIVIYA BANANA (Punsh iz Doma Domeni x Orje Antserona)
D 461 ORZHE BABY PUNCH (Punsh iz DOma Domeni x Orzhe Antserona)
D 462 PANDORA VOM HELLFIRE (Fago Asjoko di Matario x Gina vom Märkischen Land)
VD 463 PUMA V.HAUS VANDERFECHT (Como Jivono di Matario x Brown Lady von Schnuppe)
Nenastúpila 464 SANT KREAL HRUSTALNAYA MECHTA (Mauvieres-Mufasa de Stang Zu x Sant Kreal Baronessa Bravo)
VD 2 465 TRISHA NEON OF DJARMATI (Eko Eoyal Bell x Honey Moon Woodoo Majesty)
Otvorená / Offene / Open - Hans Wiblishauser (D) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 1
V 297 IRINLAND ARIZONNA AMBRE (Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x Irunland Josephine Jose)
Nenastúpila 466 AK - YAR ZHANTIL (Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x Ak-Yar Jaranda)
V 467 ARITAUR HELINA (CH Tamerlan iz Slavnoi Stai x Aritaur Dominatrix)
Nenastúpila 468 BARONESA GINNA OF FAMOUS CUBES (Haclbery Hac von Renewal x Afrodita Ajasa of Famous Cubes)
V 469 BELIVIENNE DI CAMPOVALANO (Sidor di Campovolano x Megan Gayle di Campovalano)
VD 470 BIENE MAJA NEUSADDR. AT NOBLESSHOF (Zeus v.Dias Berg x Cobra Polluxova)
V 471 BRANDY V.SCHIWAGO (Como Jivono di Matario x Hiska v.h.Fecht)
VD 472 COME AS YOU ARE LORRAINE (Cillian Connor v.Jahrestal x Come As You Are Feba)
Nenastúpila 473 EBENE ESPRIT DI CASA SHIRAK (Ich Ambross Goldest Diamond x Eileen v.Smiedbauergut)
Nenastúpila 474 GIL VOM BAYRISCHEN LOWEN (Ilane Darafal x Caluna von Donarius)
Nenastúpila 475 GITTA OF BLACKMAGIC LAND (Eko Royal Bell x Astrid van het Blauwhof)
V 476 HELLA DEL MEDIANO (Ardens Gauguin x Tahi-Réme Inka)
VD 477 INSIGNIS ISHTAR VON HUNNOTERRA (CH Wilson Betelges x M: Dali v.Doberlands Stam)
V 478 IRINLAND MILENA AMORE (Bombastic v.Hanseaten x Irinland Patriccia Perla)
V 480 KEYALAS WOT A DREAM (CH Rensdorff Evsey at Keyala x Ich Keyalas Wot a Thriller)
V 482 LAVINIA DI SATTI (Nestor iz Zoosfery x Galyia iz Zoosfery)
V 483 LITTLE LEAGUE´S GOLDEN TOUCH (Ich Ardens Gauguin x Ich Tahi-Réme Nutella)
Nenastúpila 484 MELVAS PUMA SAWAGES (CH Sawages Gosty x Viper Laki Sawages)
V 485 MOCCA GABI VIGO (Lordlillo di Camugliano x Gravin Gabi z Padoku)
V 1, 
IDC víťaz
486 NIKITA GRAZ Z ROMARU (Windsor Alexander x Kaira Kiara z Helfštýna)
VD 487 PARADIZ RONADO KLIO (Ardens Gauguin x S´Lichobor Tornada)
Nenastúpila 488 PEBBLES THE BEST LINE (Bahrein Brando von Ashanti x Gina vom Märkischen Land)
V 489 PHANTASY DE GRANDE VINKO (Baron Nike Renewal x Grafinya Shanel-San de Gr. Vinko)
V 490 PLAYGIRL DE GRANDE VINKO (Baron Nike Renewal x Shanel-San de Vinko)
V 3 491 REA BEST OF ISLAND (Fedor del Nasi x Kastra Best of Island)
V 4 492 REDRUBYFARAH DI CAMPOVALANO (Athor do Campovalano x Farah di Campovalano)
V 2 493 SANT KREAL UKRASHENIE (Sergius Aleksandrija Rerikh x Sant Kreal Karmen)
VD 494 SMART WOOD HILLS IKSORA (Victor di Casa Balestrieri x Smart Wood Hills Ecstasy)
VD 495 TAHI -RÉME GIOVANNA (Gino Gomez del Citone x Tahi-Réme Triniti)
V 496 ZHEMCHUZHINA CHERNOZEMIJA ENATA (Bombastic v.Hanseaten x Zhemchuzhina Chernoz. Veronika Nika)
Pracovná / Gebrauchs / Working - Walter Hänsel (D) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 3
V 3 497 ARANKA VAL DI TARO (Ardens Gaugin x Camea del Mediano)
Nenastúpila 498 ARDENS IRINA (Ardens Quasso x Ardens Hinoly Hawk)
V 499 ARIELLA DEA D´OVILAVA (Ero Aljoko di Matario x Marina Blu del Citone)
V 4 500 BEATRIX BEAT D´ISLAMORADA (Axel di Casa Ravasi x Gluen d´ Islamorada)
V 501 EFFEKTNAYA LEDI DE GRANDE VINKO (Bombastic v.Hanseaten x Shanel-San de Vinko)
V 1 502 FARAHDAYGOMEZ DI CAMPOVALANO (Gino Gomez del Citone x Farah di Campovalano)
V 503 HANNA ALIGAR IMIDŽ (Come As You Are Dogzilla x Ineja Drei Haus)
V 2 504 SHILA DELLA SCIARA (Gino Gomez del Citone x Nike Della Sciara)
V 505 TSESARKA S MYSA HERSONES (Atrreio de Grande Vinko x Artemida Asterion)
Šampiónov / Champion/ Champion - Walter Hänsel (D) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 3
Nenastúpila 506 AK -YAR ZHANEYRA (Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x Ak-Yar Jaranda)
V 507 ARITAUR DOMINATRIX (Ramonburgs Valdo x Crislea Centrefold of Aritaur)
Nenastúpila 508 CASA DI ORO ADELINA ADA (ICH Jivago v.h.Wantij x CH Gelo Robis Gretta)
V 509 COME AS YOU ARE HERTA (Victor di Casa Balestrieri x Caya Blacj Cerry)
V 4 510 ELENA ENIGMA DI ALTOBELLO (Icaro di Villa Castelli x Nadja Nikita Altobello)
V 511 IRINLAND ANIKA ALIZE (Arbat Aldo x Irinland Josephine Jose)
V 3 512 MODUS OST EFFEKTRA EFORIYA (S´lichobor Tigris x Kaprisskoko v.d.Rauberhöhle)
V 1 513 MODUS OST EVVA EURYDICE (S´lichobor Tigris x Kaprisskoko v.d.Rauberhöhle)
V 514 ORANZH DE GRANDE VINKO (Adamant de Grande Vinko x Shardonne-Sherau de Grande Vinko)
V 515 SMART WOOD HILLS EBONY (Alfa Adelante del Citone x Raviol iz Zoosfery)
V 2 516 ZEJA ZALORA ALEGAR IMIDŽ (S´Lichobor Fantom x Ineja Drei Haus)
V 517 ZHEMCHUZHINA CHERNOZ.GR. GALIANA (Galantus Nobilis Amirlan x Zhemchuzhina Chernoz. Veronika Nika)
V 353 PALOMA PICASSO IZ DOMA DOMENI (Jivago v.h.Wantij x Mirakel v.d.Rauberhöhle)
V 524 SANT KREAL RUBINOVAYA ROZA (Matador v.Reuberhohle x Sant Kreal Baronessa Bravo)
Veteránov / Veteranen / Veteran - Walter Hänsel (D) - 04.09.2005 - Kruh/Ring 3
V 1 518 NAOMI VON MAROSK (Basco von Serano x Hanika von Marosk)
Nenastúpila 519 WALLIS NIKI OF TANDERBERG (Baron Nike Renewal x Bea Kasandra Sawages)

 

Najkrajší pár psov / Hundepaar / Dog pair


04.09.2005
2 1 EBANO & BRITTA Majiteľ / Besitzer / Owner: Zampieri Stafano & Ricevuti Roberto
1 2 FAVORIT FAIG LEGRANT & FORTUNA FIRABELL LEGRANT Majiteľ / Besitzer / Owner: Čerenčukins
. 3 JAGAN GUJAR OF GUDAS & IRMA GUJAR OF GUDAS Majiteľ / Besitzer / Owner: Sýkorová Jaroslava
. 4 MASTER MAX OF DJARMATI & TAHI-RÉME DATOYA Majiteľ / Besitzer / Owner: Vesic – Masterhof Rade
. 5 DIABLE VAN´ T HOF TER HELLE & SANGVESA JAMIE Majiteľ / Besitzer / Owner: Bjerg Eva & Lundahl Hanne
3 6 IRINLAND EROS ERATO & PARADIS RONADO KLIO Majiteľ / Besitzer / Owner: Hiskiadze Merab
. 7 IZRAFEL MAYA DI ALTOBELLO & IDANE DI ALTOBELLO Majiteľ / Besitzer / Owner: Gardonyi B. – Popovic J.

Najkrajšia chovateľská skupina / Zuchtgruppe / Breeder´s group


04.09.2005
1 1 ALTOBELLO Chovateľ/Züchter/Breeder: Malbaša Dejan
3 2 GRAPHIC LINE Chovateľ/Züchter/Breeder: Kaminskaya Anastasia
. 3 HUNNOTERRA Chovateľ/Züchter/Breeder: Lódi István
2 4 MODUS OST Chovateľ/Züchter/Breeder: Bogdanova Olga
. 5 SMART WOOD HILLS Chovateľ/Züchter/Breeder: Yakovlev Yuri

 

Najkrajší plemenník / Nachzucht / Progeny group


04.09.2005
3 1 ARDENS GAUGUIN, 20.5.2002 (Alfa Adelante del Citone x Ardens Echypse de Luna)
Chovateľ/Züchter/Breeder: Ciuti Silvio
Majiteľ / Besitzer / Owner: Ciuti Silvio
2 3 MODUS OST AVIATOR ACE, 28.1.2000 (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Ak Yar Tarantella)
Chovateľ/Züchter/Breeder: Bogdanova O.
Majiteľ / Besitzer / Owner: Korshikova E.
. 2 MASTER MAX OF DJARMATI, 9.2.2002 (Babilon del Mediano x Hooney Moon Woodoo)
Chovateľ/Züchter/Breeder: Djarmati kennel
Majiteľ / Besitzer / Owner: Vesic-Masterhof Rade
. 4 RENSDORFF EVSEY AT KEYALA, 2.4.2002 (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Rensdorff Amaridge)
Chovateľ/Züchter/Breeder: Shaposhnikov
Majiteľ / Besitzer / Owner: Gamble Debbie
1   FERO FARAH GOMEZ DI CAMPOVALANO, 4.2.2002 (Gino Gomez del Citone x Farah di Campovalano)
Chovateľ/Züchter/Breeder: All. to di Campovalano 
Majiteľ / Besitzer / Owner: Prosperi Gabriele

 

 

 



Hore/Up

-----------------