Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Príspevky
a články
Kniha
návštev
Fórum Linky

Výsledky

Špeciálna výstava DKSR, Kamenný mlyn, 23.04.2006 

rozhodca: 
Vlastislav VOJTEK (SK)

 

Psy (čierna s pálením)

Tr. baby
 
K.č. hodnotenie
1. VN1, Víťaz ŠV baby SMART WOOD HILLS MAXIMUS (Fedor del Nasi x Smart Wood Hills Beylis)

Tr. dorastu
 
2. neprišiel COME AS YOU ARE THESEUS (Eko Eoyal Bell x Come As You Jade)

Tr. mladých
 
3. V1, CAJC Víťaz ŠV mladých AARON STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko x Tahi-Réme Triniti)
4. D4 AMIR Z PODOLÁNKY (Tabor V. Castel x Irma Gujar of Gudas)
5. VD3 CONALL MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
6. V2 FRANCO HALIT PAŠA (Aramis Halit Paša x Bogema Blis iz Gratsiano)
7. neprišiel SANTA JULF EFRAT (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Santa Julf Amazonka)

Tr. stredná 
 
9. V1, CAC VINCENT DI ALTOBELLO (Garangolden di Campovalano x Bony del Mediano)

Tr. otvorená 
 
10. V1, CAC BATCH MORAVIA HEART (Nathan z Cyklonu Silesia x Quartesa Quirra z Helfštýna)

Tr. pracovná
 
8. V1, CAC, Víťaz ŠV ATIS Z RINCELOVA (Ich Xerxes z Tomky x Mamba Dobgar)
11. neprišiel JUKON CIDEMI DI MATARIO (Cillian Connor Jahrestal x Demiris Vijoko di Matario)

Tr. šampiónov 
 
12. V1, CAC IDANE DI ALTOBELLO (Ferrofarah Gomez di Campovalano x Nikita for Eternity)
13. V2, RCAC JAGAN GUJAR OF GUDAS (Ich Graaf Vito Neerlendstam x Ch Dixi Gujar Cs)

Tr. čestná 
 
14. V1, Víťaz čestnej triedy Ich XERXES Z TOMKY (Ich Como Jivono di Matario x CH Victoria z Tomky)

Tr. veteránov 
 
15. V1, Najkrajší Veterán  Ch AJAX FALMARKA (Aldo z Heranovy vily x Herta Marion CS)

Suky (čierna s pálením)

Tr. baby
 
16. N4 CHEYENNE HALIT PAŠA (Athor di Campovalano x CH Jasmína Bohemia Gotika)
17. N3 ITHAKA HALIT PAŠA (ICH Pimm ´s Number One iz Doma Domeni x CH Galanthus Nobilis Bretagne)
18. VN1, Víťaz ŠV baby MAMMA-MIADI PERLANERA (Idane di Altobello x Ich Zorca di Perlanera)
19. VN2 SMART WOOD HILLS MARTINI (Fedor del Nasi x Smart Wood Hills Beylis)

Tr. dorastu
 
20. VN1, Víťaz ŠV dorastu COME AS YOU ARE TIFFANY (Eko Royal Bell x Come As You Are Jade)
21. N GIULIA GIULIETA MORGANTINA (Sergius Aleksandrija Rerikh x Cassandra Clea Morgantina)
22. VN2 GRAVIN GOLDA MORGANTINA (Sergius Aleksandrija Rerikh x Cassandra Clea Morgantina)

Tr. mladých
 
23. VN1, CAJC, Víťaz ŠV mladých ATHENA BEST CERBER (Adamant de Grande Vinko x Cora Carmen Morgantina)
24. V BIZZY STAR OF BEDEA (Tahi-Réme Diablo x Ariella Moravia Heart)
25. V2 CONESSA MORAVIA HEART (Eria Pro Maestro di Capella x Quartessa Quirra z Helfštýna)
26. VD DAISY SWEET PERLA BRZESZCZ (Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)
27. VD ELIZABETH BLACK SAGITTA (Aramis Halit Paša x Baby Black Sagitta)
29. V4 GINGER HALIT PAŠA (CH Tyson di Campovalano x CH Britannica Goldest Diamond)
30. VD JINX EL-SA-BO (Falk vom Markischen Land x Santa Julf Bridjit Bardot)
31. V3 SANT KREAL CHIO CHIO SAN (Nestor iz Zoosfery x Sergius-Aleksandrija Rodnik Sant Kreal)
32. V TAHI-RÉME MIRAGE (Tahi-Réme Churchill x Tahi-Réme Bibiana)

Tr. stredná 
 
28. D3 FINA FIONA MORGANTINA (Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantina)
33. V1, CAC FARA FORTUNATA MORGANTINA (Ich Como Jivono di Matario x Ch Ania Anuschka Morgantina)
34. V2, RCAC SANT KREAL HARISMA (Ich Mauvieres Mufasa de Stang-Zu x Ich Sant Kreal Baronessa Bravo)

Tr. otvorená 
 
35. VD ANYTHING FOR YOU ALIAS (Cillian Connor von Jahrestal x Wendy Wiky z Tomky)
36. V4 DOMINIQUE HALIT PAŠA (ICH Balou v. Residenzschloss x ICH Frezie Bohemia Gotika)
37. neprišla MISTERIA IZ GRATSIANO (Teraline Admiral x Shokoladka Blossom iz Gratsiano)
38. V2, RCAC OLIVA DI PERLANERA (CH Master Max of Djarmati x Ich Zorca di Perlanera)
39. V3 SANT KREAL UDACHA NEVA (Sergius-Aleksandrija Rerikh x Sant Kreal Karmen)
40. V1, CAC TAHI-RÉME GINNA (Gino Gomez del Citone x Tahi-Réme Triniti)

Tr. pracovná 
 
41. V1, CAC IRMA GUJAR OF GUDAS (Ich Wanja Wandor v.Stevinhage x Ch Dixi Gujar CS)

Tr. šampiónov 
 
42. V2, RCAC BIRRA INDIA PERFEKT (Tahi-Réme Tornádo x Doris Majster Sztyk)
43. V1, CAC, Víťaz ŠV CYNTHIA HALIT PAŠA (Ich Balou v.Ressindenzschloss x Britannika Goldest Diamond)

Tr. veteránov 
 
44. V1, Najkrajší Veterán WENDY WIKY Z TOMKY (Shogun van Roveline x Nina z Tomky)
 
Psy (hnedá s pálením)

Tr. mladých
 
45. V2 AUDI STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko Tahi-Réme Triniti)
47. V1, CAJC, Víťaz ŠV mladých  JERRY Z TOMKY (Ich Baron Zidan z Tomky CH Arlen Carnia z Tomky)

Tr. stredná
 
46. V3 ERIA PRO TIMUR TAURUS (Eko Royal Bell x Eria Pro Kimberly Cristal)
48. V2, RCAC FABIAN FENDER MORGANTINA (Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantina)
49. V1, CAC KING ČERNÝ TRUN (Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý Trun)

Tr. otvorená
 
50. V1, CAC CENTURIO PALOMINO BONITO (Alex Black Sagitta x Kora z Tomky)

Tr. pracovná
 
51. V1, CAC, BOB, Víťaz Š TAHI-RÉME DIABLO (Master Max of Djarmati x Tahi-Réme Ibiza)

 

Suky (hnedá s pálením)

Tr. baby
 
52. VN2 CHIARA HALIT PAŠA (Athor di Campovalano x CH Jasmína Bohemia Gotika)
53. VN1, Víťaz ŠV baby  IMAGINE HALIT PAŠA (ICH Pimm ´s Number One iz Doma Domeni x CH Galanthus Nobilis Bretagne)

Tr. dorastu
 
54. VN1, Víťaz ŠV dorastu GEM'GIVVEEON ROCCA (Favorit Fang Legrant x Copacabana vom Residenzschloss)

Tr. mladých
 
55. V1, CAJC, Víťaz ŠV mladých DIAMANT VON BÁTOKESZY ANGELINA (Como Jivono di Matario x Kathleen von Rezidenzschloss)

Tr. stredná
 
56. V1, CAC AYRIN STAR OF BEDEA (CH Adamant de Grande Vinko Ich Tahi-Réme Trinitti)

Tr. otvorená
 
57. V2, RCAC LARA LAVINIA DI SATTI (Nestor iz Zoosfery x Galya iz Zoosfery)
58. V3 NIKITA GRAZ Z ROMARU (Windsor Alexander x Kaira Kiara z Helfštýna)
59. V1, CAC, Víťaz ŠV TAHI-RÉME GRACE (Gino Gomez del Citone x Tahi-Réme Triniti)

Tr. pracovná
 
60. V1, CAC GRETA BETELGES (Fedor del Nasi x Virginia Betelges)

 

Autor: EKO


Hore

-----------------