Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Príspevky
a články
Kniha
návštev
Fórum Linky

Výsledky

Špeciálna výstava DKSR, Kamenný mlyn, 02.04.2005

rozhodca: Jozef KLÍMA

 

Psy (čierna s pálením)

Tr. baby
VN1, Víťaz ŠV baby FRANCO HALIT PAŠA (CH Aramis Halit Paša x Ich Bogema Blis iz Gratsiano)
VN2 FERNANDO HALIT PAŠA (CH Aramis Halit Paša x Ich Bogema Blis iz Gratsiano)

Tr. dorastu
VN , Víťaz ŠV dorastu ERNO ENRICO MORGANTÍNA (CH Aramis Halit Paša x Cassandra Clea Morgantína)
neprišiel ARCHIE HALIT PAŠA ALARGO BOHEMIA (Sergius Aleksandrija Rerikh x Alessandra Halit Pasa)

Tr. mladých
V1, CAJC, Víťaz ŠV mladých JUKON CIDEMI DI MATARIO (Cillian Conor Jahrestal x: Demiris Vijoko di Matario)
V2 ATIS Z RINCELOVA (Ich Xerxes z Tomky x Mamba Dobgar)
VD3 FILIP PALOMINO BONITO (Angelo Halit Paša x Carmen Palomino Bonito)
neprišiel IGOR Z TOMKY (Tyson di Campovalano x Alegra Aris z Tomky)

Tr. stredná 
V1, CAC ZENON ZART Z HELFŠTÝNA (Alexander Windsor x Harmony Helfenstein z Gor Przeznaczenia)
V2, R CAC ENERGY EXTRA MORAVÁK (Ich Baron Nike Renewal x CH Hessi Extra Moravák)

Tr. otvorená 
V1, CAC, víťaz ŠV  FOXY FLEGON Z TOMKY (Volvo Betelges x Wendy Wiky z Tomky)
V2, R CAC CASSIUS CLAY MORGANTÍNA (Volvo Betelges x Vanda z Tomky)

Tr. pracovná
V1, CAC SERGIUS ALEXANDRIA RERIKH (Tigr iz Slavnoi Stai x Adel Adriana de Vinko)

Tr. šampiónov 
V1, CAC FALKO Z TOMKY (Volvo Betelges x Wendy Wiky z Tomky)

Tr. čestná 
V1, Víťaz čestnej triedy  Ich XERXES Z TOMKY (Ich Como Jivono di Matario x CH Victoria z Tomky)

Suky (čierna s pálením)

Tr. baby
VN 1, Víťaz ŠV baby FARA FORTUNATA MORGANTÍNA (Ich Como Jivovno di Matario x Ania Anuschka Morgantína)
VN2 FANTAGIRO HALIT PAŠA (CH Aramis Halit Paša x Ich Bogema BLis iz Gratsiano)
VN3 FINA FIONA MORGANTÍNA (Ich Como Jivovno di Matario x Ania Anuschka Morgantína)

Tr. dorastu
VN 1, Víťaz ŠV dorastu AMEE HALIT PAŠA ALARGO BOHEMIA (Sergius Aleksandrija Rerikh x Alessandra Halit Pasa)

Tr. mladých
V1, , Víťaz ŠV mladých TAHI-RÉME GINA (Wch Gino Gomez del Citone x Ich Tahi-Réme Triniti)
V2 SANT KREAL UDACHA NEVA (Sergius Alexandria Rerikh x Sant Kreal Karmen)
V3 ANYTHING FOR YOU ALIAS (CH Cillian Connor Jahrestal x CH Wendy Wiky z Tomky)
V4 ANYTHING FOR YOU ANTHEA (CH Cillian Connor Jahrestal x CH Wendy Wiky z Tomky)
V EBONY STAR HALIT PAŠA (CH Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x Ich Bogema Blis iz Gratsiano)
V DARLING EXTRA MORAVÁK (Ich Baron Nike Renewal x CH Hessi Extra Moravák)
odhlásená AGÁTA Z MOKRSKA (Angelo Halit Paša x Gabriela z Danova)

Tr. stredná 
V1, CAC BIRRA INDIA PERFEKT (Ich Tahi-Réme Tornádo x Doris Majstersztyk)
V2, R CAC DOMINIQUE HALIT PAŠA (Ich Balou v.Ressindenzschloss x Ich Frézie Bohémia Gotika)
V3 AMMY DEL NEGRO AMARETTO (Atlas von Karpatia x Cappuccino di Modello)
neprišla CYNTHIA HALIT PAŠA (Ich Balou v.Ressindenzschloss x Britannika Goldest Diamond)
neprišla KORA BLACK GONG (Frony Gold Mičer x Ema Black Gong)

Tr. otvorená 
V1, CAC GRETA GARBO NUOVA DOLCE VITA (Volvo Betelges x Comedy di Casa Dolce Vita)
V2, R CAC CORA CARMEN MORGANTÍNA (Volvo Betelges x Vanda z Tomky)
V3 AMANDA HALIT PAŠA (Wch Gino Gomez del Citone x Ich Frezie Bohémia Gotika)
V4 AIRIN Z BOROVANSKÝCH LESU (Ich Como Jivono di Matario x CH Hessi Extra Moravák)
V AIRINN MORAVIA HEART (Tahi-Réme Nubira x Quartessa Quirra z Helfštýna)
V DARA DARIANA MORGANTÍNA (Trance di Perlanera x Ania Anuschka Morgantína)
VD FELSO-BUDAKALÁSZI FORTUNA (Dexter the Best Line x Felso-Budakalaszi Line)

Tr. pracovná 
V1, CAC HAIKE II. Z TOMKY (Volvo Betelges x Yorita z Tomky)
V2, R CAC EDINNSTVENAYA MOYA IZ GRATSIANO (Ich Nestor iz Zoosfery x CH Shokoladka Blossom iz Gratsiano)
V3 HERA NUOVA DOLCE VITA (Volvo Betelges x Comedi di Casa Dolce Vita)

Tr. šampiónov 
V1, CAC Víťaz ŠV FELLA Z TOMKY (Volvo Betelges x Wendy Wiky z Tomky)
V2, R CAC ALESSANDRA HALIT PAŠA (Wch Gino Gomez del Citone x Ich Frezie Bohemia Gotika)
 
Psy (hnedá s pálením)

Tr. baby
VN1, Víťaz ŠV baby ERIA PRO TIMUR TAURUS (Eko Royal Bell x Eria Pro Kimberly Cristal)
VN2 FABIAN FENDER MORGANTÍNA (Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantína)

Tr. mladých
V1, CAJC Víťaz ŠV mladých ERIA PRO RED RIVER (Irinland Eros Errato x Eria Pro Lilia Bianca)
V2 ACCEPT RESTLESS HEART (Ich Ambross Goldest Diamond x Cassia Goldest Diamond)

Tr. stredná
V1, CAC Víťaz ŠV, BOB TAHI-RÉME DIABLO (Ich Master Max of Djarmati x CH Tahi Réme Ibiza)

 

Suky (hnedá s pálením)

Tr. baby
VN1, Víťaz ŠV baby FANA FABIANA MORGANTINA (Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantína)

Tr. mladých
V1, CAJC, Víťaz ŠV mladých TAHI-RÉME GRACE (Wch Gino Gomez del Citone x Ich Tahi-Réme Triniti)

Tr. otvorená
V1, CAC GALANTHUS NOBILIS BRETAGNE (Ich Tamerlan iz Slavnoi Stai x CH Nueva de Grande Vinko)

Tr. šampiónov
V1, CAC, Víťaz ŠV COME AS YOU ARE HERTA (Victor di Casa Balestrieri x Come as you are Black Cherry)

Tr. veteránov
V1, Najkrajší veterán NATHALIA NESS Z HELFŠTÝNA (Ich Hertog Connan v.Mannensheide x CH Wora v Bayern)

 

Autor: EKO


Hore

-----------------