Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Príspevky
a články
Kniha
návštev
Fórum Linky

Výsledky

Klubová výstava - III ročník Grand Prix o zlatého dobermana, 
Topoľčianky, 26.06.2005

rozhodca: 
Ing. Hans Bierwolf ( A) - psy
Dr. Gerhard Schuler (D) - suky

 

Psy (čierna s pálením)

Tr. baby
 
K.č. hodnotenie
1. nenastúpil  BENTLEY ELITE HOUSE (CH Brahms von Hanseaten x CH Yalla iz Slavnoi Stai)
2. VN1, Klubový víťaz baby FEROZ DAKER PARTNER FCI (Eria Pro Maestro di Capella x Doris Majstersztyk)

Tr. dorastu
 
3. nenastúpil  AIRON ALEXANDER DI BAIA NERA (Sergius Alexandrija Rerik x CH Elisa von Serrano)
4. VN2 FRANCO HALIT PAŠA (Aramis Halit Paša x Bogema Blis iz Gratsiano)
5. VN1, Klubový víťaz dorastu PRINZ PARIS VON JAHRESTAL (Fedor del Nasi x Wicky Betelges)

Tr. mladých
 
6. V4 ATIS Z RINCELOVA (Ich Xerxes z Tomky x Mamba Dobgar)
7. nenastúpil  CSINI BABA RÉMUS (Gino Gomez del Citone x Perro de Casta Bella)
9. V1, CAJC, Klubový víťaz mladých,
prívesok zlatého dobermana
GRAPHIC LINE ANTEY (MCH Modus ost aviatok ace x Rossiskiy Kolorit AELITA)
10. V2 MARCUS DI SATTI (Quillanqasim del Citone x Modus ost Cerceia Ceia)
11. V3 SCHWARZY FOR REGENT BLUE (Gemini Ginga Haus x Rebecca for Regent Blue)

Tr. stredná 
 
12. D DASHIO PASSO DOBLE (Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas)
13. V2, R CAC EXELENCE EMIR HALIT PAŠA (CH Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x Ich Bogema Blis iz Gratsiano)
14. nenastúpil  JOOP CIDEMI DI MATARIO (Cillian Connor Jahrestal x Demiris Vijoko di Matario)
15. nenastúpil  LATINO LORENCO VON COBRA (Rui Manuel del Rio Bianco x Merlin von Cobra)
16. nenastúpil  REMUS BEST OF ISLAND (Fedor del Nasi x Kastra Best od Island)
17. V1, CAC TAHI-RÉME ESKIMO (Master Max of Djarmati x Tahi-Réme Lolly)

Tr. otvorená 
 
18. V1, CAC ATEGO VON COBRA (Nitro del Rio Bianco x Beauty Biagotti von Cobra)
19. VD4 CARTOUCHE CARLO MORGANTINA (Volvo Betelges x Vanda z Tomky)
20. V3 ERIA PRO ONYX ODYSSEUS (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Vodolej Rus Fabiana)
21. nenastúpil  FERES ROYAL BELL (EKo Royal Bell x Ebony von Residenzschloss)
22. nenastúpil  GLOR ABBA-SONIA (Tahi-Réme Nubira x Eris Abba-Sonia)
23. V2, R CAC IDANE DI ALTOBELLO (Ferrofarahgomez di Campolovano x Nikita for Eternity)

Tr. pracovná
 
24. nenastúpil  ALPHA BEST OF MILANO (Ich Master Max of Djarmati x MCH Andora v.Cobra)
25. V1, CAC, Klubový víťaz ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA (Matador v.d.Rauberhohle x Vodolej Rus Fabiana)
26. nenastúpil  FALKO Z TOMKY (Volvo Betelges x Wendy Wiky z Tomky)
27. V2, R CAC JONÁŠ BOHEMIA GOTIKA (Volvo Betelges x Giza Bohemia Gotika)
28. VD3 SERGIUS ALEXANDRIA RERIKH (Tigr iz Slavnoi Stai x Adel Adriana de Vinko)

Tr. šampiónov 
 
29. V1, CAC ADAMANT DE GRANDE VINKO (Tigr iz Slavnoi Stai x Akyar Andromeda)
30. V2, R CAC ERIA PRO PITTSBURG (Tamerlan iz Slavnoi Stai X Eria Pro Kimberly Cristal)
31. nenastúpil  FOXY FLEGON Z TOMKY (Volvo Betelges x Wendy Wiky z Tomky)

Tr. čestná 
 
32. V1, Víťaz čestnej triedy Ich XERXES Z TOMKY (Ich Como Jivono di Matario x CH Victoria z Tomky)

Suky (čierna s pálením)

Tr. baby
 
33. VN ANDURA VOM FINKENHEIM (Ich Xerxes z Tomky x Bikahegy Orzöje Fanni)
34. nenastúpila  ANNA VOM FINKENHEIM (Ich Xerxes z Tomky x Bikahegy Orzöje Fanni)
36. VN3 GINA GINETTA TROMELIN (Oimms Number One iz Doma Domeni  x Baronessa Beti Tromelin)
37. VN4 GINGER HALIT PAŠA (Ich Tyson di Campovolano x CH Britannica Goldest Diamond)
38. VN1, Klubový víťaz baby SANT KREAL CHIO CHIO SAN (Nestor iz Zoosfery x Sergius Alexandria Rodnik)
39. VN2 TERALINE DEBIANA SID (Aliamadeus Piligrimas x Teraline Aurora)

Tr. dorastu
 
40. nenastúpila  BON-BON DEL NEGRO AMARETTO (Tahi-Réme Churchill x Cappuccino di Modello)
35. VN3 ELIZA DAKER (Eria Pro Maestro di Capella x Helen z Padoku)
41. VN2 FARA FORTUNATA MORGANTÍNA (Ich Como Jivovno di Matario x Ania Anuschka Morgantína)
42. VN1, Klubový víťaz dorastu NAPLEMENTE BÁRSONY ROZOGA ROZI (Master Max od Djarmati Naplemente Arany Perec)

Tr. mladých
 
43. VN4 ÁGNES Z MOKRSKA (Angelo Halit Paša x Gabriela z Danova)
44. SG AMEE HALIT PAŠA ALARGO BOHEMIA (Sergius Aleksandrija Rerikh x Alessandra Halit Pasa)
45. nenastúpila  CSINI-BABA ROXANA (Gino Gomez del Citone x Perlo di Casta Bella)
46. nenastúpila  DARA DARIEN CHERLIN (Floyd Black Gong x Aenea Shiny Cherlin)
8. V2 ERIA PRO RATINAZ (Irinland Eros Erato x Eria Pro Lilia Blanka)
47. nenastúpila  ESCADA EMPIRE VON COBRA (Rui Manuel del Rio Bianco x Black Witch von Cobra)
48. V GRAFIN JOY OF MON-JA-MES (Don Vijoko di Matario x Bianca Jimona of Mon-ja-mes)
49. SG GWENDY BETELGES (Fedor del Nasi x Virginia Betelges)
50. nenastúpila  ITALY DEL NASI (CH Baron Nike Renewal x Akuna-Matata de Grande Vinko)
51. V3 MEA DI SATTI (Quillanqasim del Citone x Modus ost Cerceia Ceia)
52. SG ORIA OSIRIS VON JAHRESTAL (Wanja Wandor v.Stavinhage x Cara Carmelita v.Jahrestal)
53. SG ROSSISKIY KOLORIT KASTRA KYLIE (Rossiskiy Kolorit Arbat Aldo x Perri Primadona Piligrimas)
54. V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, prívesok zlatého dobermana SANT KREAL UDACA NEVA (Sergius Alexandria Rerikh x Sant Kreal Carmen)
55. V TAHI-RÉME GINA (Wch Gino Gomez del Citone x Ich Tahi-Réme Triniti)

Tr. stredná 
 
56. V1, CAC CYNTHIA HALIT PAŠA (Ich Balou v.Ressindenzschloss x Britannika Goldest Diamond)
57. VD4 DOMINIQUE HALIT PAŠA (Ich Balou v.Ressindenzschloss x Ich Frézie Bohémia Gotika)
58. V3 ERIA PRO PARRO CHANEL (Ich Tamerlan iz Slavnoi Stai x CH Eria Pro Kimberly Cristal)
59. V2, R CAC TOM-DOBER FANNY (MCH Modust ost Aviator Ace x Aida Aesta v.Ashanti)

Tr. otvorená 
 
60. V2, R CAC ABBY DEL NEGRO AMARETTO (Atlas von Karpatia x Cappuccino di Modello)
61. nenastúpila  AMANDA HALIT PAŠA (Wch Gino Gomez del Citone x Ich Frezie Bohémia Gotika)
62. nenastúpila  BIRRA INDIA PERFEKT (Tahi-Réme Tornádo x Doris Majster Sztyk)
63. V3 CARYS OD DVOU LVU (D´ono Vijoko di Matario x Angie Oderská Vyhlídka)
64. nenastúpila  MONTANA MONAMOUR VON COBRA (Rui Manuel del Rio Bianco x Indiana von Cobra)
65. V1, CAC ODISSEYA DE GRANDE VINKO (Adamant de Grande Vinko x Shardonne-Sherau de Vinko)

Tr. pracovná 
 
66. V4 AMBRA EXTRA MORAVÁK (Ich Como Jivono di Matario x CH Elis Moravak)
67. nenastúpila  BARBUCHA OD DVOU LVU (Drink z Kanape x Angie Oderská Vyhlídka)
68. V1, CAC CAROLL PASSO DOBLE (Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas)
69. V2, R CAC HAIKE II. Z TOMKY (Volvo Betelges x Yorita z Tomky)
70. V3 PRISCILA PASECKÉ ÚDOLÍ (Ich Volvo Betelges x Ich Nari iz Zoosfery)

Tr. šampiónov 
 
71. V4 ALESSANDRA HALIT PAŠA (Wch Gino Gomez del Citone x Ich Frezie Bohemia Gotika)
72. nenastúpila  CSINI-BABA NURSA (Nitro del Rio Bianco x Perro de Casta Bella)
74. V FELLA Z TOMKY (Volvo Betelges x Wendy Wiky z Tomky)
75. V3 GRAFIN CIBELE JIM. OF MON-JA-MES (Jivago van Het Wantij x Miss Mona vom Heckendorf)
76. V2, R CAC GREY ASDEMI DI MATARIO (Ich Astor del Citone x Ich Demiris Vijoko di Matario)
77. V1, CAC, Klubový víťaz, BOS, prívesok zlatého dobermana IZIDA DI ALTOBELLO (Ferrofarahgomez di Campovolano x Ich Nijita for Eternity)
78. V SHARDONNE-SHERAU DE GRANDE VINKO (Finito di Emergo x Gr.Shanel-san de Vinko)
79. nenastúpila  YALLA IZ SLAVNOI STAI (CH Tigr iz Slavnoi Stai x Ich U´Wembly iz Slavnoi Stai)

Tr. veteránov 
 
80. V1, Najkrajší veterán WENDY WIKY Z TOMKY (Shogun van Roveline x Nina z Tomky)
 
Psy (hnedá s pálením)

Tr. baby
 
81. VN1, Klubový víťaz baby AUDI STAR OF BEDEA (Adamant de Grande Vinko Tahi-Réme Triniti)
82. VN2 JERRY Z TOMKY (Ich Baron Zidan z Tomky CH Arlen Carnia z Tomky)

Tr. dorastu
 
83. VN1, Klubový víťaz dorastu ERIA PRO TIMUR TAURUS (Eko Royal Bell x Eria Pro Kimberly Cristal)

Tr. mladých
 
84. V1, CAJC, Klubový víťaz mladých TEYLOR DE GRANDE VINKO (Mauvieres Mufasa de Stang-Zu Alizija de Vinko)

Tr. stredná
 
85. V2, R CAC,  ALIBERT VOM BURGENLAND (Eko Royal Bell x Ginger vom Haus Brandel)
86. V1, CAC, Klubový víťaz, BOB, prívesok zlatého dobermana  TAHI-RÉME DIABLO (Master Max of Djarmati x Tahi-Réme Ibiza)

Tr. otvorená
 
87. nenastúpil  GEM´GIVVEEON HUGO BOSS (Ich Tamerlan iz Slavnoi Stai x CH Nuvai-Nikol Disant Rou)
88. V1, CAC LASSAN DI SATTI (Nestor iz Zoosfery x Galay iz Zoosfery)

Tr. pracovná
 
89. V1, CAC ALFA ROMERO D OVILAVA (Ero Ajoko di Matario x Marina Blu del Citone)

Tr. šampiónov
 
90. V1, CAC ARAMIS HALIT PAŠA (Wch Gino GOmez del Citone x Ich Frezie Bohemia Gotika)
91. nenastúpil  D´ONO VIJOKO DI MATARIO (Ich Graaf Vito van Neerlands Stam x Ich Ajoko Quirono di Matario)

 

Suky (hnedá s pálením)

Tr. baby
 
92. VN1, Klubový víťaz baby AYRIN STAR OF BEDEA (CH Adamant de Grande Vinko Ich Tahi-Réme Trinitti)

Tr. dorastu
 
93. VN1, Klubový víťaz dorastu ERIA PRO THESAUROS TROJA (Eko Royal Bell x Eria Pro Kimberly Cristal)
94. N FANA FABIANA MORGANTINA (Como Jivono di Matario x Ania Anuschka Morgantina)
95. nenastúpila  INKA BETELGES (Eko Royal Bell x Nanastasia Anja Betelges)
96. nenastúpila  LITTLE LEAGUE´S HIPPIE LOVE (CH Little Leagues Taipan Devil x Come As You Are Haninna)
97. nenastúpila  TRISHA NEON OF DJARMATI (Eko Royal Bell x Honny-Moon Woodoo Majesty)

Tr. mladých
 
98. V2 ELKANN D´ISLAMORADA (Quilam Quasim del Citone x Rita Ruiz del Citone)
99. V1, CAJC, Klubový víťaz mladých GRETA BETELGES (Fedor del Nasi x Virginia Betelges)
100. nenastúpila  ORJE BABY PUNSCH (Punsch iz Doma Domeni x Orje Anserona)
101. nenastúpila  SMART WOOD HILLS DAPHNE ARBORA (Tamerlan iz Slavnoi Stai x Smart Wood Hills Pilar)

Tr. stredná
 
102. V1, CAC, Klubový víťaz LAVINIA DI SATTI (Nestor iz Zoosfery x Galya iz Zoosfery)
103. V2, R CAC NIKITA GRAZ Z ROMARU (Windsor Alexander x Kaira Kiara z Helfštýna)

Tr. pracovná
 
104. V1, CAC TAHI-RÉME TRINITI (Victor di Casa Balestrieri x Tahi-Réme Ibiza)

Tr. šampiónov
 
73. V1, CAC  EFFEKTNAYA LEDI DE GRANDE VINKO (Bombastic v.Hanseaten x Gr.Shanel-san de Vinko)
105. nenastúpila ELISA VON SERRANO (CH Basco von Serrano x Fee vom Alten Felsen)

 

Autor: EKO


Hore

-----------------