Späť

Výsledky

Celoštátna výstava psov NITRACANIS (CAC) - Nitra, 13.03.2005

rozhodca: Ľudmila Fintorová

 

Psy - farba čierna s pálením


Tr. dorastu
VN  ARCHIE HALIT PAŠA ALAGRO BOHEMIA (SERGIUS ALEKSANDRIJA RERIKH - ALESSANDRA HALIT PAŠA) 
V 3  BENJAMIN HALIT PAŠA (DRINK Z KANAPE - )
Tr. mladých
NEPRIŠIEL BRUNNELO OPUS MEUM (GEMINI GINGA HOUSE - FIONA V. D. TREUEN SEELE)
Tr. stredná
V 1, CAC ZEON ZART Z HELFŠTÝNA (ALEXANDER WINDSOR - HARMONY HELFESTEIN Z GÓR PRINCEZNIA)
NEPRIŠIEL  AMOS ROYAL DUX (NORAN VAN LES DEUX PEUPLIERS - ZEA VAN HOF TER ECKEHOUT)
Tr. pracovná 
V 1, CAC  PANTHER PONTI DOBGAR (INO VOM FRANCKENHORST - DOLORES DOBGAR)
Tr. čestná 
V 1 XERXES Z TOMKY (COMO JIVONO DI MATARIO - VIKTORIA Z TOMKY)

Psy - farba hnedá s pálením


Tr. baby
VN ERIA PRO TIMUR TAURUS (EKO ROYAL BELL - ERIA PRO KIMBERLY CRISTAL)

Suky - farba čierna s pálením


Tr. dorastu
ODSTÚPILA AMEE HALIT PAŠA ALARGO BOHEMIA (SERGIUS ALEKSANDRIJA RERIKH - ALESSANDRA HALIT PAŠA)
Tr. mladých
V 1, CAJC CYNTHIA HALIT-PAŠA (BALOU VOM REZIDENTSCHLOSS - BRITTANICA GOLDEST DIAMOND)
V 2 ANYTHING FOR YOU ANTHEA (CILLIAN CONNOR VON JAHRESTAL - WENDY WIKY Z TOMKY) 
V 3 ANYTHING FOR YOU ALIAS (CILLIAN CONNOR VON JAHRESTAL - WENDY WIKY Z TOMKY) 
VD 4 DARA DARIEN CHERLIN (FLOYDT BLACK GONG - AENEA SHINY CHERLIN) 
VD  SANT KREAL UDACA NEVA (SERGIUS ALEKSANDRIJA RERIKH - SANT KREAL KARMEN)
ODSTÚPILA AGÁTA Z MOKRSKA (ANGELO HALIT PAŠA - GABRIELA Z DANOVA) 
ODSTÚPILA LEA BLACK GONG (D´ONO VIJOKO DI MATARIO - CYNDY BLACK GONG)
Tr. stredná
V 1, CAC AMMY DEL NEGRO AMARETO (ATLAS VON KARPATIA - CAPUCCINOO DI MODELLO)
V 2, R-CAC DOMINIQUE HALIT-PASA (BALOU VOM REZIDENTSCHLOSS - FREZIE BOHEMIA GOTIKA)
VD 3 MORIANA GRAZ Z ROMARU (WINDSOR ALEXANDER - ENRI Z ROMARU)
NEPRIŠLA CARYZ OD DVOU LVU (D´ONO VIJOKO DI MATARIO - ANGIE ODERSKA VYHLIDKA)
Tr. otvorená 
V 1, CAC, BOB CASSANDRA CLEA MORGANTINA (VOLVO BETELGES - VANDA Z TOMKY)
V 2, R-CAC AMANDA HALIT PAŠA  (GINO GOMÉZ DEL CITONE - FREZIE BOHEMIA GOTIKA)
V 3  O ´GEE Z CYKLONU SILESIA  (ARDENS GAUGUIN - JACQUELINE Z CYKLONU SILESIA)
V 4  AIRINN MORAVIA HEART (TAHI-RÉME NUBIRA - QUARTESSA QUIRRA Z HELFŠTÝNA)
NEPRIŠLA GRETA GARBO NUOVA DOLCE VITA (VOLVO BETELGES - COMEDY DI CASA DOLCE VITA)
Tr. pracovná 
V 1, CAC HERA NUOVA DOLCE VITA (VOLVO BETELGES - COMEDY DI CASA DOLCE VITA)
V 2 ARVICA ALARY ASLAR (KIRK KROY Z HELFŠTÝNA - ANGIE ALARY ČERNÝ POKLAD)
Tr. šampiónov
V 1, CAC ALESSANDRA HALIT PAŠA  (GINO GOMÉZ DEL CITONE - FREZIE BOHEMIA GOTIKA)
NEPRIŠLA ANELLY OD DVOU LVU (COMO JIVONO DI MATARIO - ANGIE ODERSKÁ VYHLÍDKA)

 

Suky - farba hnedá s pálením


Tr. mladých
V 1, CAJC NIKITA GRAZ Z ROMATU (ALEXANDER WINDSOR - KAIRA KIARA Z HELFŠTÝNA)

 


Hore

-----------------