Doberman
klub
Legislatíva,
dokumenty
Plemeno
Doberman
Výstavy Novinky Príspevky
a články
Kniha
návštev
Fórum Linky

Výsledky

Medzinárodná výstava psov, CACIB Nitra 06.11.2005

rozhodca: Sándor  KOCSIS (HU)

Psy - čierna s pálením


Tr. baby 
VN CONALL MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFŠTÝNA)
Tr. dorastu 
VN APOLLON BEST CERBER (ADAMANT DE GRANDE VINKO x CORA CARMEN MORGANTINA)
Tr. mladých 
V1 VINCENT DI ALTLOBELO (GARANGOLDEN DI CAMPOVALANO x BONY DEL MEDIANO)
D2 FEROZ PERFEKT PARTNER (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x DORIS MAJSTERSZTYK)
Tr. stredná 
V1, CAC, R-CACIB ATIS Z RINCELOVA (XERXES Z TOMKY x MAMBA DOBGAR)
V2, R-CAC RAMSEY PASECKÉ ÚDOLÍ (WANJA WANDOR V. STEVINHAGE x NARI IZ ZOOSFÉRY)
Tr. otvorená 
V1, CAC ZENON ZART Z HELFŠTÝNA (ALEXANDER WINDSOR x HARMONY HELFESTEIN Z GÓR PREZEZN.)
Tr. pracovná 
V1, CAC, CACIB ICON GINGA HOUSE (ESCOBAR CASA DI OZ x GINGA SAWAGES)
Tr. šampiónov 
V1, CAC GLOR ABBA SONIA (TAHI-RÉME NUBIRA x ERIS ABBA-SONIA)
Tr. čestná 
V1 XERXES Z TOMKY (COMO JIVONO DI MATARIO x VICTÓRIA Z TOMKY)

 

Psy - hnedá s pálením


Tr. dorastu 
VN MEGA STAR ZAMOLXIS (ARAMIS DE CLOUDE EMILLA x IARA ZAMOLXIS)
Tr. mladých 
V1, CAJC AUDI STAR OF BEDEA (ADAMANT DE GRANDE VINKO x TAHI-RÉME TRINITI)
V2 ERIA PRO TIMUR TAURUS (EKO ROYALL BELL x ERIA PRO KIMBERLY CRISTAL)

 

Suky - čierna s pálením


Tr. baby 
VN CHAKORI MORAVIA HEART (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x QUARTESSA QUIRRA Z HELFŠTÝNA)
Tr. dorastu 
VN1 ATHENA BEST CERBER (ADAMANT DE GRANDE VINKO x CORA CARMEN MORGANTINA)
VN2 ELIZABETH BLACK SAGITTA (ARAMIS HALIT PAŠA x BABY BLACK SAGITTA)
Tr. mladých 
V1, CAJC ELIZA DAKER (ERIA PRO MAESTRO DI CAPELLA x HELEN Z PADOKU)
V2, R-CAC ÁGNES Z MOKRSKA (ANGELO HALIT PAŠA x GABRIELA Z DANOVA)
V3 FARA FORTUNATA MORGANTINA (COMO JIVONO DI MATARIO x ANIA ANUSCHKA MORGANTINA)
Tr. stredná 
V1, CAC RAMYA PASECKÉ ÚDOLÍ (WANJA WANDOR V. STEVINHAGE x NARI IZ ZOOSFÉRY)
V2, R-CAC ANYTHING FOR YOU ALIAS (CILLIAN CONNOR VON JAHRESTAL x WENDY WIKY Z TOMKY)
Tr. otvorená 
V1, CAC, CACIB, BOB TAHI-RÉME GINITI (GINO GOMEZ DEL CITONE x TAHI-RÉME TRINITI)
V2, R-CAC ANYTHING FOR YOU ANTHEA (CILLIAN CONNOR VON JAHRESTAL x WENDY WIKY Z TOMKY)
Tr. pracovná 
V1, CAC ARVICA ALARY ASLAR (KIRK KROY Z HELFŠTÝNA x ANGIE ALARY ČERNÝ POKLAD)
V2, R-CAC BÁRA ROD-NE (ALEXANDER WINDSOR x TINA BOBRAVA)
Tr. šampiónov 
V1, CAC, R-CACIB BIRRA INDIRA PERFEKT (TAHI-RÉME TORNÁDO x DORIS MAJSTERSZTYK)

Suky - hnedá s pálením


Tr. mladých 
V1, CAJC AYRIN STAR OF BEDEA (ADAMANT DE GRANDE VINKO x TAHI-RÉME TRINITI)
V2 FANA FABIANA MORGANTINA (COMO JIVONO DI MATARIO x ANIA ANUSCHKA MORGANTINA)
Tr. stredná 
V1, CAC TAHI-RÉME GRACE (GINO GOMEZ DEL CITONE x TAHI-RÉME TRINITI)
Tr. otvorená 
V1, CAC NIKITA GRAZ Z ROMARU (WINDSOR ALEXANDER x KAIRA KIARA Z HELFŠTÝNA)

 


Hore

-----------------