IDC WM 2014
Slovakia, Lozorno, 
23 - 25. MAI 2014 


Home Program
Programm
Program
Accomondation
Unterkunftsmöglichkeiten
Ubytovanie
Judges
Richter
Rozhodcovia
Competitors
Wettkampfer

Účastníci
Location 
Ort 
Miesto konania
Entry Form
Anmeldeformular 
Prihláška
Results 
Ergebnisse 
Výsledky

Results - Ergebisse -Výsledková listina 

2014
IDC WORLD CHAMPIONSHIP /  IDC WELTMEISTERSCHAFT 
 MAJSTROVSTVÁ SVETA VO VÝKONE DOBERMANNOV  

mit der Vergabe CACIT / so zadávaním / FCI a CACT / SK

23.05. - 25.05.2014,  Lozorno, 
SLOVAKIA/SLOWAKEI/SLOVENSKO

Football stadium / Fussballstadion / Futbalový štadión 


kat. start.

Handler
Hundeführer
Meno psovoda

Name of Dog
Hund 
Meno psa 

 

Country
Land 
Štát 

Body
Number
Číslo
A
Tracking

Fährte
Stopa
B
Obedience
Unterordnung
Poslušnosť
C
Protection

Schutzarbeit
Obrana
Total
Summe
Súčet
Place
Platz 
Poradie
5. 37. ŠILHAVÝ Luděk HARLEQUIN GUMBY CZ1 92 98 91 281 1.
20. 12. GUTBROD Jürgen ATARAXIE´S BIG BEN GER 97 85 93 275 2.
24. 4. FUHRMANN Claudia LUCIA VON DER BURGSTÄTTE GER 97 90 88 275 3.
37. 13. ANDERSSON  Tommy DOBFANCIER´S VIZIR SWE 85 94 86 265 4.
13. 43. KAUPPINEN Terhi BRISKA´S DORIS FIN 81 92 91 264 5.
43. 27. COLLURA Massimo VENTO ITA 84 93 86 263 6.
9. 3. OKÁNÍK Josef CRISS ROYAL DUX CZ2 83 89 88 260 7.
7. 11. KLVAŇOVÁ Marie C´VICTORIA DONSA FROM 14TH MERIDIAN CZ1 78 89 92 259 8.
26. 28. ANDERSEN Ingar DINICO YACK DEL CONTE DRAGO NOR 88 88 82 258 9.
17. 23. JANSEN Adam DON VON BURGHOF NL 91 85 81 257 10.
6. 29. CAHOVÁ Daniela, Mgr. JULIETTE JOSEPHINE ALARY ASLAR CZ1 82 86 86 254 11.
22. 1. BUSCHMANN Armin INDEX VOM HELLERWALD GER 80 88 82 250 12.
39. 18. PUCCI Dario KORA DI CASA FOX ITA 86 89 75 250 13.
36. 10. DOGGSEN Frida DOBFANCIER´S VIMZA SWE 93 75 81 249 14.
15. res. TENERELLI Michele BISMARK VON SCHATTENJÄGER ITA 78 93 78 249 15.
8. 8. KREJČÍ Kateřina, Mgr. ABBA Z LANŠTORFA CZ2 76 74 97 247 16.
27. 9. KARLSEN Glenn Ronny OKSAMIT DE GRANDE VINKO NOR 72 88 83 243 17.
16. 24. WERTZ Davy ATHOS VOM BEELZEBUB NL 84 86 73 243 18.
34. 17. JAKOBSSON Ingela DIRAGOS JAVANTH SWE 71 76 92 239 19.
4. 33. SERMANT Freddy IONA VOM SCHLOSS LUPUS BEL 73 83 81 237 20.
41. 16. BARADELLA Dino OGAN DE ANDREOLI ITA 72 83 81 236 21.
 
10. 35. BOHABOJ Vladimír FRANK BRYNAL GOLD CZ2 91 90 67 248 ---
19. 30. PITYINGER József SAVON DEL MEDIANO HU 60 84 74 218 ---
23. 5. ZAGOLLA Gabrielle KLIN VON DER BURGSTÄTTE GER 62 85 65 212 ---
2. 26. KAISER Manfred IJURI VON WARRINGHOF BEL 23 95 91 209 ---
12. 25. MATEJEK František INDY VON WARRINGHOF CZ2 27 88 91 206 ---
14. 38. MÄNTYMAA Veli-Mati BRÜCKENDORFER RUMBA FIN 17 96 86 199 ---
32. 15. DAHLGREN Camilla CAPE SECURE ARTILLERY SWE 18 80 95 193 ---
29. 40. MORAN BENEYTO Salvador BIMBA DE COVALTA ESP 20 89 82 191 ---
25. 42. BACKES Rosemarie RON VOM EDERTAL GER 18 82 90 190 ---
3. 14. HOREMANS Patrick IKE VAN HET DONAUHOF BEL 21 86 83 190 ---
28. 41. BURGER Steve CAIRO VOM SCHATTENFELL USA 19 80 86 185 ---
1. 34. COUDRON Gilbert HAYCO VAN´T GENEBOS BEL 6 80 92 178 ---
33. 32. RÖNNQVIST Camilla DIRAGOS IKARA COLT SWE 81 95 canceled 176 ---
35. 31. HÄKANSSON Christian DIRAGOS PANTERA SWE 5 89 81 175 ---
44. 39. KESKIN Savas TAHI-REME OMEGA TUR 8 94 72 174 ---
21. 2. REICHEL Carsten HISKA VON DER BURGSTÄTTE GER 14 90 canceled 104 ---
38. 20. PONGELLI Federico ALTENGARDE Z-MAMMUT ITA --- 97 --- --- disq.
42. 19. FORONI Sandra TRIP ITA --- 94 --- --- disq.
31. 36. CARDO BELTRAN Jose Luis VITO DE COVALTA ESP 7 80 --- --- sick
15. 7. AALTO Petri DINICO UNICO DEL CONTE DRAGO FIN --- 72 --- --- disq.
11. 21. TKAČUK Roman HARRAS HAICO ALARY ASLAR CZ2 --- --- --- --- disq.
18. 6. MITSUE Yoshiro ASCOT OF HAMAKITA SCARLET JP JPN --- --- --- --- disq.
30. abs. MARTINEZ GARCIA Jose Alberto DANAFOX´S NABUCO ESP --- --- --- --- absent
40. no start SCHMID Carlotta MAENDY DI CAMUGLIANO ITA --- --- --- --- no start

Best tracking - Bester Fährte - Najlepšia stopa -  "A"
20. 12. GUTBROD Jürgen ATARAXIE´S BIG BEN GER 97 85 93 275 2.
24. 4. FUHRMANN Claudia LUCIA VON DER BURGSTÄTTE GER 97 90 88 275 3.
Best Obedience - Bester Unterordnung -  Najlepšia poslušnosť - "B"
5. 37. ŠILHAVÝ Luděk HARLEQUIN GUMBY CZ1 92 98 91 281 1.
Best Protection - Bester Schutzarbeit - Najlepšia obrana brana - "C"
8. 8. KREJČÍ Kateřina, Mgr. ABBA Z LANŠTORFA CZ2 76 74 97 247 16.

Best Team - Bester Team - Najlepšie družstvo 
20. 12. GUTBROD Jürgen ATARAXIE´S BIG BEN GER 97 85 93 275 2.
24. 4. FUHRMANN Claudia LUCIA VON DER BURGSTÄTTE GER 97 90 88 275 3.
22. 1. BUSCHMANN Armin INDEX VOM HELLERWALD GER 80 88 82 250 12.
DEUTSCHLAND / GERMANY / NEMECKO 800 1.
5. 37. ŠILHAVÝ Luděk HARLEQUIN GUMBY CZ1 92 98 91 281 1.
7. 11. KLVAŇOVÁ Marie C´VICTORIA DONSA FROM 14TH MERIDIAN CZ1 78 89 92 259 8.
6. 29. CAHOVÁ Daniela, Mgr. JULIETTE JOSEPHINE ALARY ASLAR CZ1 82 86 86 254 11.
TSCHECHISCHE REPUBLIK 1 / CZECH REPUBLIC 1 / ČESKÁ REPUBLIKA 1 794. 2.
43. 27. COLLURA Massimo VENTO ITA 84 93 86 263 6.
39. 18. PUCCI Dario KORA DI CASA FOX ITA 86 89 75 250 13.
15. res. TENERELLI Michele BISMARK VON SCHATTENJÄGER ITA 78 93 78 249 15.
ITALIEN / ITALY / TALIANSKO 762. 3.
37. 13. ANDERSSON  Tommy DOBFANCIER´S VIZIR SWE 85 94 86 265 4.
36. 10. DOGGSEN Frida DOBFANCIER´S VIMZA SWE 93 75 81 249 14.
34. 17. JAKOBSSON Ingela DIRAGOS JAVANTH SWE 71 76 92 239 19.
SCHWEDEN / SWEDEN / ŠVÉDSKO 753. 4.

 


Dobermann Klub Slovenskej republiky ďakuje:

Obci Lozorno a jej starostovi Ľubomírovi Húbekovi 
Únii kynologických klubov a jej prezidentovi Jozefovi Šusterovi 
Kynologickej revue

Generálnemu sponzorovi:

 

Sponzors / die Sponsoren / Sponzorom:

Photomap, s.r.o., 
Termotechna, a.s., 
H.J.L. Elektro - Jozef Hurbanič
Elektromontáže Jozef Vicena
Berto sk, s.r.o., Vysoká pri Morave

Mäsiarstvo u Havelkov, Rohožník,
Z polytanu
Jozef Samčík

 

© www.dobermann.sk/klub